Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

As tai turejau kojinyte uzdejus,laikiau tol kol iseme siulus. Pati nieko nedezinfekavau, pirstu nekisau, bet katyte taip pat neleido prisiliesti prie zaizdos, skaudejo.
Dabar jau beveik savaite kaip iseme siulus, guziukas pranyko, del kurio pergyvenau, viskas atrodo gerai. Manoji siusti nori kaip niekad, apetitas taip pat beprotiskas lotuliukas.gif Tik va, sterilizuota, bet sysiuka vistiek nelabai nori daryti i dezute, jau nebezinau ir ka bedaryti doh.gif Galvojau po sterilizacijos sie vargai baigsis verysad.gif
Atsakyti
Sveiki,

mes sterilizavom katyte pries 11 d., siuvo tirpstanciais siulais ir dejo marskinnukus. Siandien juos jau nuimem, tai viskas atrode graziai sugije. Bet kate is karto puole praustis, o po to laizyt ta siule. Dabar jau ji paraudo. Kaip kovoti su tuo jos laizymu, kad neliestu tos vietos? ar leisti laizyt, su viltim, kad susitvarkys ji pati viska?
Atsakyti
QUOTE(tyloje @ 2011 05 09, 09:34)
Sveiki,

mes sterilizavom katyte pries 11 d., siuvo tirpstanciais siulais ir dejo marskinnukus. Siandien juos jau nuimem, tai viskas atrode graziai sugije. Bet kate is karto puole praustis, o po to laizyt ta siule. Dabar jau ji  paraudo. Kaip kovoti su tuo jos laizymu, kad neliestu tos vietos? ar leisti laizyt, su viltim, kad susitvarkys ji pati viska?

Jeigu siūta prieš 11 dienų, tai jau neturėtų laižymas pakenkti smile.gif
Atsakyti
mano izdetas skuduriukas netalaike dviem mano katytem, tad jos jau zaizda buvo pasilaiziusios ir ta pacia pirma diena. nieko neatsitiko, zaizdos sugijusios puikiai.
Atsakyti
aciu uz atsakymus! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labos,
mano katytės šeštadienį laukia sterilizacija, ir turiu keletą klausimų, gal kas galės atsakyti 4u.gif
kas geriau -apsauginis gaubtas/apykaklė ar marškinėliai? t.y. kas mažiau erzins katytę, ir padės žaizdelei saugiai sugyti?
ar marškinėlų būna pirkti veterinarinėse vaistinėse ar kas nors žino kur juos gauti?
Man sakė, kad iki operacijos 8 valandas ji turi būti nevalgiusi, bet vandens tikiuosi galima duoti? apie tai nieko nepasakė, o aš užmiršau paklausti blush2.gif
Kuo dar vertėtų apsirūpinti prieš operaciją?
Labai neramu, kad viskas sklandžiai praeitų ir sėkmingai sugytų, ir labai bijau pati nepadaryti kokių klaidų doh.gif
Atsakyti
sveikos, savo mažylę vežiau sterilizuoti penktadienį į Žvėryno vet. kliniką pas Dalių. operavo ryte apie 10 val., vakare jau buvo atsipaipaliojusi, tik be nuotiakos, ėdė bei gėrė vandenį, nevėmė nei karto, tik dienos metu vienu momentu prisisiusiojo į lovą, bet manau tai normalu. antrą ir trečią dieną beginėjo gana atsargiai, o šokinėti aš pati jai niekur neleidau, užkeldavau ir nukeldavau kur jai norėjosi pati. o vakar ir šiandien ji jau broliui į kaulus duoda ir strakalioja kaip niekur nieko.

man sakė 12 val nieko neduoti nei valgyti, nei gerti, taip ir dariau. dar davė apykaklę tokią plasmasinę, kad nesilaižytų, bet ji blogai su ja jautėsi- tiesiog sėdi ir baigta. tai pripirkau moteriškų medvilninių kojnių iki kelių, nukirpau aukščiau pėdų, prakirpau tarpus užpakalinėms kojoms ir gavosi labai puikus rūbas nuo laižymo, o ir jai pačiai netrugdo nes laksto ir šokinėja laisvai, be to platus mankietas niekur nespaudžia, o taip gerai priglunda ir nenusiraitoja. keičiu šitą rūbą kiekvieną dieną, tai švariai ir tvarkingai atrodo smile.gif dar pakeičiau kraiką į mažiau dulkantį ( iš oko plus į sanitcat, laikinai) ir dar jei katytė mėgsta būti ant sofos ar lovos tai patarčiau nusipirkti tokių sanitarinių paklodėlių neperšlampamų, kad nebūtų avarijos, nes man teko viską iki pat čiužinio skalbti. dar po operacijos valgydinu RC recovery konservais, jie brangūs- apie 100-150 gr kainuoja dvylika lt su centais, bet manau jie padėjo, nes svoris greitai atsistatė ir stiprumas į kojytes grįžo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 17 gegužės 2011 - 20:30
QUOTE(axioma @ 2011 05 17, 22:22)
sveikos, savo mažylę vežiau sterilizuoti penktadienį į Žvėryno vet. kliniką pas Dalių. operavo ryte apie 10 val., vakare jau buvo atsipaipaliojusi, tik be nuotiakos, ėdė bei gėrė vandenį, nevėmė nei karto, tik dienos metu vienu momentu prisisiusiojo į lovą, bet manau tai normalu. antrą ir trečią dieną beginėjo gana atsargiai, o šokinėti aš pati jai niekur neleidau, užkeldavau ir nukeldavau kur jai norėjosi pati. o vakar ir šiandien ji jau broliui į kaulus duoda ir strakalioja kaip niekur nieko.

man sakė 12 val nieko neduoti nei valgyti, nei gerti, taip ir dariau. dar davė apykaklę tokią plasmasinę, kad nesilaižytų, bet ji blogai su ja jautėsi- tiesiog sėdi ir baigta. tai pripirkau moteriškų medvilninių kojnių iki kelių, nukirpau aukščiau pėdų, prakirpau tarpus užpakalinėms kojoms ir gavosi labai puikus rūbas nuo laižymo, o ir jai pačiai netrugdo nes laksto ir šokinėja laisvai, be to platus mankietas niekur nespaudžia, o taip gerai priglunda ir nenusiraitoja. keičiu šitą rūbą kiekvieną dieną, tai švariai ir tvarkingai atrodo smile.gif  dar pakeičiau kraiką į mažiau dulkantį ( iš oko plus į sanitcat, laikinai) ir dar jei katytė mėgsta būti ant sofos ar lovos tai patarčiau nusipirkti tokių sanitarinių paklodėlių neperšlampamų, kad nebūtų avarijos, nes man teko viską iki pat čiužinio skalbti. dar po operacijos valgydinu RC recovery konservais, jie brangūs- apie 100-150 gr kainuoja dvylika lt su centais, bet manau jie padėjo, nes svoris greitai atsistatė ir stiprumas į kojytes grįžo.


labai ačiū už jūsų patarimus ir pasidalinimą patirtimi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2011 05 17, 17:34)
Labos,
mano katytės šeštadienį laukia sterilizacija, ir turiu keletą klausimų, gal kas galės atsakyti  4u.gif
kas geriau -apsauginis gaubtas/apykaklė ar marškinėliai? t.y. kas mažiau erzins katytę, ir padės žaizdelei saugiai sugyti?
ar marškinėlų būna pirkti veterinarinėse vaistinėse ar kas nors žino kur juos gauti?
Man sakė, kad iki operacijos 8 valandas ji turi būti nevalgiusi, bet vandens tikiuosi galima duoti? apie tai nieko nepasakė, o aš užmiršau paklausti  blush2.gif
Kuo dar vertėtų apsirūpinti prieš operaciją?
Labai neramu, kad viskas sklandžiai praeitų ir sėkmingai sugytų, ir labai bijau pati nepadaryti kokių klaidų  doh.gif


labas. mano katyte sterilizuota jau keletas menesiu. jiokio gaubto , marskineliuu ar dar kokiu nesamoniu nebuvo, siulai buvo iskarto paslepsi, tipstantys. patepta kaskokeis vaistukasi. dydytoja sake kad nieko nereikia tegul laizosi nereikia saugoti nuo to. Uzgijo super be jiokiu komplikaciju smile.gif

na del maisto tai visiems tas pats, taip pat ir zmonems smile.gif jai valgai ar geri tai vemsi. maniske buvo paedusi. Vyras nezinojo kad vaziuosim pas veterinara ta diena ir pasere ryte, tai Myce veme po operacijos, sunku buvo varkselei sad.gif.

na papildomu priemoniu man asmeniskai jiokiu neprireike, bet gali extra atveju tureti popieriniu ranksluosiu jai vemtu, ar pasiusiotu kur nevietoje, sitaip taip pat gali nutikti. o katytei reikia tik normalios silumos namuose ir ramybes.
Atsakyti
Laba diena visoms 4u.gif

Pagaliau ir as ryzausi iskastruot savo lepuneli smile.gif Sunku buvo apsisprest,bet viska pagreitino beprotiskas ,viso nuomojamo buto zenklinimas doh.gif Kaimynu skundai del naktiniu serenadu biggrin.gif Ir pacio gyvunelio kankinimasis unsure.gif
Operacija praejo gerai,katinukas pirma para buvo apsvaiges.Antra para atsigavo...Ir tapo dar meilesnis nei pries operacija smile.gif ..Tik vis dar uostineja,ir bando zenklint senas,kvepiancias buto kerteles doh.gif Dar tik savaite po kastracijos...Tikiuosi kad po gero menesio Tigras jau nebezymes savo teritorijos.
Ir dar..Veterinare sake,kad nebutina jauna,kastruota gyvuna serti specialiu maisteliu g.gif Bet as visvien nupirkau ,to specialaus sauso maisto kastratams..Bijau kad mano lepuniukui neissivystytu kokia tai akmenlige unsure.gif ...Tiesa sakant net nezinau kaip elgtis,nes anksciau neteko laikyti kastruoto - sterilizuoto gyvuno..
Atsakyti
QUOTE(laukine kate @ 2011 05 20, 14:01)
Laba diena visoms 4u.gif

Pagaliau ir as ryzausi iskastruot savo lepuneli smile.gif Sunku buvo apsisprest,bet viska pagreitino beprotiskas ,viso nuomojamo buto zenklinimas doh.gif Kaimynu skundai del naktiniu serenadu biggrin.gif Ir pacio gyvunelio kankinimasis unsure.gif
Operacija praejo gerai,katinukas pirma para buvo apsvaiges.Antra para atsigavo...Ir tapo dar meilesnis nei pries operacija smile.gif ..Tik vis dar uostineja,ir bando zenklint senas,kvepiancias buto kerteles doh.gif Dar tik savaite po kastracijos...Tikiuosi kad po gero menesio Tigras jau nebezymes savo teritorijos.
Ir dar..Veterinare sake,kad nebutina jauna,kastruota gyvuna serti specialiu maisteliu g.gif Bet as visvien nupirkau ,to specialaus sauso maisto kastratams..Bijau kad mano lepuniukui neissivystytu kokia tai akmenlige unsure.gif ...Tiesa sakant net nezinau kaip elgtis,nes anksciau neteko laikyti kastruoto - sterilizuoto  gyvuno..


Tas vietas kur žymėjo reiktų gerai išvalyti, maistas kastruotiems gyvūnams irgi gerai smile.gif Tiesa, reiktų žiūrėti, kad jis nevalgytų per daug ir judėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2011 05 18, 00:46)
labai ačiū už jūsų patarimus ir pasidalinimą patirtimi smile.gif  4u.gif



ar severiute jau buvo pradejusi morciuoti ar siaip nusprendei sterlizuot anksciau,as saviskes vis dar nesiryztu operuot doh.gif ,jau greit ji bus metu,bet dar net nemorciavo arba morcius buvo nezymus,bet manau jau irgi nebeatideliosim to dalyko g.gif
Atsakyti