Įkraunama...
Įkraunama...

Kastracija ir sterilizacija

QUOTE(*Vilte* @ 2011 05 20, 18:35)
ar severiute jau buvo pradejusi morciuoti ar siaip nusprendei  sterlizuot anksciau,as saviskes vis dar nesiryztu  operuot doh.gif ,jau greit ji bus metu,bet dar net nemorciavo arba morcius buvo nezymus,bet manau jau irgi nebeatideliosim to dalyko g.gif


Jau buvo morčius Severiutei. Tikėjausi kad sulauksim 9 mėnesių, bet ji kitaip nusprendė. O morčius labai netgi žymus buvo, raitėsi, verkšleno ir skundėsi beveik nenutildama, ir maždaug kas valandą-dvi bėgdavo į koridorių parėkaut prie durų, visaip reikalavo dėmesio ir kiek aprimdavo tik glostant galvą jai. Buvo graudu žiūrėt kaip ji kankinasi, vietos sau neranda. Rytoj bus operacija, jau visą savaitę košmarus sapnuoju, taip neramu, kad tik viskas gerai praeitų unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
oho kokia Severiute greita,uzsimane mergina bernu ir viskas,kazin kada maniske uzsimanys biggrin.gif

turbut jau Severiute po operacijos?kaip sekasi,vargsiuke,buckis i jos slapia nosiuka,kad greiciau mergyte sveiktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2011 05 21, 20:03)
oho kokia Severiute greita,uzsimane mergina bernu ir viskas,kazin kada maniske uzsimanys biggrin.gif

turbut jau Severiute po operacijos?kaip  sekasi,vargsiuke,buckis i jos slapia nosiuka,kad greiciau  mergyte sveiktu wub.gif


jau parsivežiau Severiutę po operacijos. Iš klinikos pasiėmiau jau pabudusią, ji pati pas mane atėjo iš narvo kampučio, nors galinės kojytės dar nevisai klausė. Parvažiavom ramiai namo. Tik paleidau iš bokso, tai kažkoks košmaras... Ji iš pradžių buvo su gaubtuku, bet dėl jo baisiai stresavo, vaikščiojo atbula be sustojimo ir visą laik bandė nusikrapštyt, visur kliuvo. Tada nuėmiau gaubtą, ir uždėjau "kombinezoną" iš palaidinės rankovės. Buvau nupirkus veterinarijos vaistinėje spec rankovę, bet blogai iškirpau, sugadinau, tai iš nevilties čiupau betkurį švelnų ir gerai besitampantį drabužėlį iš spintos doh.gif aišku liejau ašaras, kol uždėjau tą kombinezoną, nes ir man sunku vienai susitvarkyt, ir Severiutei nemalonu buvo, muistėsi, tai truputį vistiek užkliuvo už pleistriuko, šnypštė, įkando į ranką verysad.gif Bet kai tik uždėjau tai atsigavo iš karto, pirmu reikalu nubėgo į savo dėžutę pasisioti, tada vandens palakti, bet pamatė musę ant lango, net nespėjau mirktelėt, kaip šoko ant palangės. Po to kokias 15 minučių vaikščiojom ratais aplink koridoriaus spintelę, ant kurios ji norėjo užšokti, o aš neleidau. Tada apsisuko ir bėgte nubėgo į kambarį, ir šast ant stalo doh.gif Ir tik dabar galiausiai užsnūdo ant kėdės. Aš bijau net nueiti į vonią užžliumbto veido nusiprauts, nes nežinia kokį projektą ji tuo metu sugalvos.
Dabar nežinau, ar gerai, kad nuėmiau tą gaubtą, nes be jo Severiutei patogiau, bet su gaubtu ji gal nors nešokinėtų aukštyn. Bijau kad blogiau dabar nepasidarytų unsure.gif Kai laksto, prausiasi letenėles galines susilenkus, tai net neatrodo, kad jai blogai būtų, labai skaudėtų ar ką, bet aš neįsivaizduoju, kaip man ją sužiūrėt, kad ji niekur nešokinėtų unsure.gif
Atsakyti
oho kokia stipruole Severiute,kiek teko skaitinet,tai musem taip greit po operacijos nesusidomi kates,bet Severiute saunuole thumbup.gif

kiek supratau ir pleistriukas uzklijuotas yra?tai gal tada ir nereikia to gaubto g.gif ,o jei ir savo reikaliukus atliko dezutej ir prausias,tai tikrai neblogai jauciasi thumbup.gif

o del to sokinejimo,net nezinau ka patart,gal i kokia vonia nakciai,bet nemanau,kad ji nores ten buti,gal ka kitos galetu patart...

bet dziaugiuosi,kad viskas einasi jums neblogai 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,nebeuzsukat su Severiute pas mus i forumiuka,tai man kazaip truksta ten jusu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2011 05 21, 23:59)
oho kokia stipruole Severiute,kiek teko skaitinet,tai musem taip greit po operacijos nesusidomi kates,bet Severiute saunuole thumbup.gif

kiek supratau ir pleistriukas uzklijuotas yra?tai gal tada ir nereikia to gaubto g.gif ,o jei ir savo reikaliukus atliko dezutej ir prausias,tai tikrai neblogai jauciasi thumbup.gif

o del to sokinejimo,net nezinau ka patart,gal i kokia vonia nakciai,bet nemanau,kad ji nores ten buti,gal ka kitos galetu patart...

bet dziaugiuosi,kad viskas einasi jums neblogai 4u.gif  4u.gif  4u.gif ,nebeuzsukat su Severiute pas mus i forumiuka,tai man kazaip truksta ten jusu ax.gif


Severiutė jau ir kamuoliuku pažaidė, ir skanėstą sušveitė, dabar ant kelių įsitaisiusi murkia smile.gif Panašu, kad neima ji tarp ausų tos operacijos, aš daugiau panikavau ir pergyvenau doh.gif
Pleistriukas yra, bet ji tuos pat puola laižytis tą vietą ir krapštyt pleistriuką, ir net kombinezoną bando paprausti.
Nakčiai negaliu jos uždaryt, ji baisiai stresuoja jeigu aš atskirai užsidarau, verkia ir krapšto duris, tai jau geriau aš pabudėčiau, negu palikčiau ją vieną vonioj.
O, nubėgo valgyti, triauškia savo maistelį jau thumbup.gif
Forume neapsilankom, bet galit facebooke su Severiute draugauti, ji ten nuotraukų svao įdeda, papasakoja ką veikia wink.gif Prisijunkit smile.gif
Atsakyti
labas rytas

niu Severiutes nebloga savijauta po tokios operacijos,truputi mano baimes sumazino,del busimos operaciojos maniskei,dziaugiuos,kad katytei lengvas pooperacinis atsigavimas,laikykites taip ir toliau,bandysim ieskot Severiutes facebooke smile.gif
Atsakyti
keista, vakar maniau, kad po operacijos ji nieko nenorės, tik miegoti, bet ji lakstė nenurimdama, šmirinėjo po namus, o šiandien kaip tik visą dieną miega. Prieš sterilizaciją prisiskaičius, kad po to katytės tampa meilesnės, galvojau jau kur labiau, gi ir taip mano Severiutė tikra rankinukė. Šiandien supratau -nuo tada, kai ryte pramerkiau akis, iki dabar aš tik papusryčiaut spėjau be jos glėbyje tongue.gif nori glostyk, nori į nosį bučiuok, ir net nesvarbu, kad rankos mandarinais kvepia -kad tik šalia...
Atsakyti
gal vakar po operacijos buvo nuskausminanciu prileista,todel ji lakste po kambarius,nes neblogai jautesi,o siandien gal pajuto ta tikraji pooperacini perioda,as kai pagalvoju gi zmogui po bet kokios operacijos keleta ar daugiau dienu leidzia nuskausminamus,o cia visgi nemaza buvo operacija,o tikriausiai tik klinikoj kiek suleidzia ir viskas...o gal ir namie reikia suleist?

Severiute jaucia kas ja globoja,tai kaip nebus meili,o siaip isaugusi labai daili katyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2011 05 22, 22:42)
gal vakar po operacijos buvo nuskausminanciu prileista,todel ji lakste po kambarius,nes neblogai jautesi,o siandien gal pajuto ta tikraji pooperacini perioda,as kai pagalvoju gi zmogui po bet kokios operacijos keleta ar daugiau dienu leidzia nuskausminamus,o cia visgi nemaza buvo operacija,o tikriausia*-*i tik klinikoj kiek suleidzia ir viskas...o gal ir namie reikia suleist?

Severiute jaucia kas ja globoja,tai kaip nebus meili,o siaip isaugusi labai daili  katyte wub.gif


Aš irgi taip galvoju, kad vakar jai buvo dar šioks toks šokas, ir gal nuskausminamųjų buvo gavus, tai visai ir nesiparino, o šiandien matyt jau jaučiasi taip, kaip normalu po operacijos. Bet va išsimiegojo per dieną, pašmirinėjo po namus, pabandė "padėti" man siuvinėt, dabar valgo.
Dėl vaistų, veterinarės klausiau ar namie nieko nereikia duoti ar ko nors iš mano pusės daryti, sakė ne, tik vat antradienį važiuosim pasirodyt, ir turi Severiutei antibiotikų suleisti. Matyt kad gerai gytų.
Aš nors džiaugiuosi, kad šiandien ji taip nešokinėja aukštyn, nesiveržia ant spintos ropštis, nes vakar tai vos nusaugojau. Šiaip tai ir vaikšto, ir voliojasi vartosi -neatrodo, kad jai labai skaudėtų pilvuką.
Tiek prisiskaičius baisių istorijų, kaip katytės ar katinukai kamuojasi, guli pasliki
ir net nemirksi patys, tai esu maloniai nustebinta, kad pas mus nieko panašaus, tik duok Dieve kad gytų sėkmingai.
Atsakyti
tai vat as irgi tiek prisiskaiciau,kad baisu del sraiges,bet jusu istorija labai padrasinanti,as manau viskas gerai bus Severiutei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vilte* @ 2011 05 23, 09:23)
tai vat as irgi tiek prisiskaiciau,kad baisu del sraiges,bet jusu istorija labai padrasinanti,as manau viskas gerai bus Severiutei smile.gif


šiandien perrengiau Severiutę, nupirkau vet klinikoje specialų drabužėlį,nes mano tą kombinezoną iš rankovės ji per dvi dienas jau buvo gerokai nutampius, ir jau nebesaugojo jis kaip reikia. Be to, šiandien grįžus iš trumpo darbinio susitikimo jau radau ją ant koridoriaus spintos doh.gif
Kol aprengiau buvau šlapia visa, nes tas drabužėlis ant nugaros susiraišioja raištukais tam tikru būdu doh.gif Laaabai pyko Severiutė, bet jau atleido- jau vėl murkia glėbyje. Gaila iš kart nebuvau nusipirkus tokio drabužiuko, jis dau patikimesnis, ir su juo kol kas katytė niekur neužšoka. Na bet rodosi gerai ten gija, kiek mačiau perrengdama...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

mes jau irgi pribrendom prie kastracijos, nes pabodo katytes myziojimai i batus, rankinukus ir visur kitur, kur papuola, jei tik nespeji jos suziuret.
tik kad labai baisu... jai jau 5 metai, vasaros gale bus 6. ar ne per velu? ar nebus tokiam amziuje komplikaciju. ir gydytojo norisi patikimo. negaila tu pinigeliu, svarbu, kad viskas gerai baigtusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristutele: 01 birželio 2011 - 09:58