Įkraunama...
Įkraunama...

**Kremines pudros**

QUOTE(Vitulka @ 2009 06 10, 19:59)
sausa oda?


ne sausa,siaip rieboka,dabar gal misri g.gif o ji sausai tik tinka?man patinka tokios dregnos,sausu nemegstu,na kad dregnai teptusi ax.gif noriu gero maskavimo ax.gif Man guerlain extreme laaabai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 06 10, 17:44)
Na man Dior Forever ant veido visiskai nesimato,lengva ir gan maskuoja neblogai

nu net nezinau.. isparduotuveje maciau pardavineja ta forever. taip gundausi doh.gif
mano oda normali, o kakta siek tiek blizga po kurio tai laiko.. net nezinau ar ji man tiks... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 06 11, 08:17)
nu net nezinau.. isparduotuveje maciau pardavineja ta forever. taip gundausi  doh.gif
mano oda normali, o kakta siek tiek blizga po kurio tai laiko.. net nezinau ar ji man tiks...  blink.gif



Na mano oda misri, tai zinoma vakarop blizga siek tiek veidas jau, bet man su kiekviena pudra veidas blizga dienos begyje, o siaip tai man ji patinka, tikrai neblogai maskuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 09, 19:21)
As siandien nuejau i douglasa ir kristiana ir isipyliau triju rusiu pudryciu: guerlain parure aqva, dior nude ir is kanebo (pavadinimo nepamenu). Tai jau kai isbandysiu, tada tikiuos, kad galutinai apsispresiu kuria imti ax.gif



QUOTE(ViShy @ 2009 06 09, 19:36)
Parasyk  kai isbandysi atsiliepimus apie Guerlain Aqua,ar patiko  mirksiukas.gif


Na va, vakar isbandziau guerlain aqva parure, tai ka galiu pasakyti: pliusai:ant veido labai maloni, nesijaucia ir nesimato jokio kaukes efekto, tokia lengva ir veido blizgesys ne kiek neislindo (nors man ir siaip nelabai veidas blizga), bet jos nepirksiu, nes kaina tikrai neatitiko kokybes, siaip minusas man pasirode labai didelis toks, kad isvis nemaskuoja. Uzsitepus atrodziau kaip visai be makiazo, nors spuogais ir taip nesiskundiu, bet ne kiek nepamaskavo, kaip kad kokio kremo paprasto uzsitepus.
Siandien isbandziau ta is kanebo, tai sia rinkciaus geriau, nei aqva parure, nes ir pamaskuoja siek tiek ir kazkaip labiau man ji patiko blush2.gif
Siandien dar isipyliau chanel vitalumiere, nes kazkas is mamyciu labai buvo isgyre 50nr., tai tikrai labai grazi spalvyte, rytoj bandysiu. Gal kas dar galetu primint, kokiai odai ji skirta?
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 11, 21:16)
Siandien dar isipyliau chanel vitalumiere, nes kazkas is mamyciu labai buvo isgyre 50nr., tai tikrai labai grazi spalvyte, rytoj bandysiu. Gal kas dar galetu primint, kokiai odai ji skirta?

sausai smile.gif
Atsakyti
nusipirkau REVLONO "colorstay" misriai riebiai odytei:tikrai visai puiki pudra:maskuoja,graziai lygiai tepasi,ziuresim kaip islaikys matiskuma ax.gif gal siek tiek per sviesia paemiau. emiau natural beige spalvyte,reikejo gal geriau golden beige.galbut perleisiu greitai i isparduotuve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inbudzi @ 2009 06 12, 18:13)
nusipirkau REVLONO "colorstay" misriai riebiai odytei:tikrai visai puiki pudra:maskuoja,graziai lygiai tepasi,ziuresim kaip islaikys matiskuma ax.gif gal siek tiek per sviesia paemiau. emiau natural beige spalvyte,reikejo gal geriau golden beige.galbut perleisiu greitai i isparduotuve ax.gif

neskubek pardavineti, jai matiskumo nelaikys tai galesi atspalvi pakoreguoti su kompaktine pudra, gal tiks tada, nes kompaktine atsplavi dar patamsina siektiek ax.gif
Atsakyti
Na ka, siandien isbandymui buvau uzsitepus chanel vitalumiere. Labai patiko, gerai uzmaskavo, maloni ant veido, issilaike visa diena ir spalvyte labai grazi, 50nr, man labai patiko ir tiko ax.gif Tai siandien ir nusipirkau ta pudra. Tik visai pamirsau paklausti, koks galiojimas. Nes as kai kiekviena diena nenaudoju, tai uzsistovi po 2metus ir ilgiau. Ziurejau ant pakuotes, nu bet niekur neradau to galiojimo laiko doh.gif
Atsakyti
o as gavau dovanu Guerlaina extreme parure. Fantastika. Dar nebuvau tokio gerio tepusi ant savo veido.
Atsakyti
Parašykit kokių nors pudryčių pavadinimų (ir jei žinot kainytę Lietuvoje) sausesnei odai, kad tikrai ilgai išliktų ir neapsunkintų veido, na, kad nebūtų tos pudros matyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aštri: 12 birželio 2009 - 18:40
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 12, 18:57)
Na ka, siandien isbandymui buvau uzsitepus chanel vitalumiere. Labai patiko, gerai uzmaskavo, maloni ant veido, issilaike visa diena ir spalvyte labai grazi, 50nr, man labai patiko ir tiko ax.gif  Tai siandien ir nusipirkau ta pudra. Tik visai pamirsau paklausti, koks galiojimas. Nes as kai kiekviena diena nenaudoju, tai uzsistovi po 2metus ir ilgiau. Ziurejau ant pakuotes, nu bet niekur neradau to galiojimo laiko doh.gif

ot man ir su tuo galiojimu galvos skausmas blink.gif as ir kiekviena diena nenaudoju tai manau kokius 2metus galesiu su ta pudra sau kukuoti, kazkur skaiciau kad tipo dozojami produktai kurie tipo neturi salytcio su oru ir.t.t. na zodziu kurios pudros turi dozatorius, tai tokiu produktu galiojimo laikas apie 1,5 iki 2metu nu bet kiek cia teisybes tai nezinau, reikia tiketis kad taip ir yra nes kaip pagalvoji pudra ne kokius 50lt kainavo kad galetum paskui laisva ranka ismesti
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 06 12, 19:39)
Parašykit kokių nors pudryčių pavadinimų (ir jei žinot kainytę Lietuvoje) sausesnei odai, kad tikrai ilgai išliktų ir neapsunkintų veido, na, kad nebūtų tos pudros matyti  4u.gif

Lancome Photogenic Lumessence
Chanel Vitalumiere
jei nėra labai sausa Chanel Teint inoccence

iš pigesnių nežinau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gelaite @ 2009 06 12, 18:57)
Ziurejau ant pakuotes, nu bet niekur neradau to galiojimo laiko doh.gif

turi būt atspausti skaičiai su raide/-ėm
čia įvesi parodys, kada pagaminta, o galiojimas tai 12M ar 24M žymimas
Atsakyti