Įkraunama...
Įkraunama...

**Kremines pudros**

QUOTE(Vitulka @ 2009 06 12, 22:11)
Lancome Photogenic Lumessence
Chanel Vitalumiere
jei nėra labai sausa Chanel Teint inoccence

iš pigesnių nežinau  smile.gif


Dėkui labai, patvirtinot mano variantus, nes kaip tik apie šias ir galvojau 4u.gif
Atsakyti
Atejau pagirti Givenchy Photo Perfexion pudryte wub.gif Labai graziai dengiasi,labai drekina veida,odele spindi is vidaus,gerai pamaskuoja.tik niekaip atspalvio neatitaikiau,tai maisau dabar 2 spalvas ir super!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2009 06 13, 17:02)
Atejau pagirti Givenchy Photo Perfexion pudryte wub.gif Labai graziai dengiasi,labai drekina veida,odele spindi is vidaus,gerai pamaskuoja.tik niekaip atspalvio neatitaikiau,tai maisau dabar 2 spalvas ir super!!!  thumbup.gif


kokia šios pudros kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2009 06 13, 17:02)
Atejau pagirti Givenchy Photo Perfexion pudryte wub.gif Labai graziai dengiasi,labai drekina veida,odele spindi is vidaus,gerai pamaskuoja.tik niekaip atspalvio neatitaikiau,tai maisau dabar 2 spalvas ir super!!!  thumbup.gif


Dziaugiuosi, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
atsigavo oda, todėl iš naujo bandžiau Chanel teint innocence. Ir nepatiko. Nors oda mišri į sausumą, bet pudra matės ant veido. Maskuoja neypatingai gerai, laikosi gerai, T zonos blizgesys neišlindo
būtų viskas super, jei nesimatytų ant veido

Lancome Photogenic Lumessence labiau patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 13, 21:51)
atsigavo oda, todėl iš naujo bandžiau Chanel teint innocence. Ir nepatiko. Nors oda mišri į sausumą, bet pudra matės ant veido. Maskuoja neypatingai gerai, laikosi gerai, T zonos blizgesys neišlindo
būtų viskas super, jei nesimatytų ant veido

Lancome Photogenic Lumessence labiau patiko  ax.gif


Kaip suprast "matės", sušoko ar kokiais ruožais nuėjo? Gal per daug tepėt?
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 06 13, 22:55)
Kaip suprast "matės", sušoko ar kokiais ruožais nuėjo? Gal per daug tepėt?

ne, nei vienas variantas. Tiesiog matos, kad ji tepta, kaip kaukė ant veido. Aš tepu drėgnu šepetuku, pasidengia lygiai ir plonai smile.gif
matyt oda dar per sausa šitai krempudrai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 13, 23:00)
ne, nei vienas variantas. Tiesiog matos, kad ji tepta, kaip kaukė ant veido. Aš tepu drėgnu šepetuku, pasidengia lygiai ir plonai  smile.gif
matyt oda dar per sausa šitai krempudrai mastau.gif

labiau drekint oda reikia,o tada ir pudra graziai dengsis
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 06 13, 18:30)
Dziaugiuosi, kad patiko 4u.gif

taip,aciu labai (ir uz dovanele aciu) 4u.gif as 2 spalvas sumaisau Perfect praline ir Perfect gold.Labai lengva pudryte,nesimato ant veido,sviezias veidelis buna ir padrekintas. Kristianoje 25 ml kaina 129 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 13, 23:00)
ne, nei vienas variantas. Tiesiog matos, kad ji tepta, kaip kaukė ant veido. Aš tepu drėgnu šepetuku, pasidengia lygiai ir plonai  smile.gif
matyt oda dar per sausa šitai krempudrai mastau.gif

turbut , kad nenutaikei spalvos, nes jos kaip tik visai nesimato ant veido ir labai graziai dengia wub.gif artimiausias mano pirkinys drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti