Įkraunama...
Įkraunama...

**Kremines pudros**

As siandien nuejau i douglasa ir kristiana ir isipyliau triju rusiu pudryciu: guerlain parure aqva, dior nude ir is kanebo (pavadinimo nepamenu). Tai jau kai isbandysiu, tada tikiuos, kad galutinai apsispresiu kuria imti ax.gif
Atsakyti
Parasyk kai isbandysi atsiliepimus apie Guerlain Aqua,ar patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 09, 10:54)

Extreme ant sausos odos neįsivaizduoju. Jinai man nedrėkino, sausos vietos išryškėdavo, kaip ir pleiskanojimas.
o pagrindinis skirtumas, kad Extreme daug geriau maskuoja palyginus su Aqua. Extreme matos ant veido, jei padaugini. O Aqua tas švytėjimas, drėgnos odos vaizdas per daug blizgantis, kaip taukais išsitepus vaikščiodavau

aš abi turėjus, bet nei vienos, nei antros didelio kiekio nepirkčiau antrą kartą  ax.gif


aciu uz issamu atsakyma 4u.gif as net su vienu paspaudimu kartais persistengiu su aqua - iskart matosi ant veido, kauke tokia g.gif o del to kad oda i sausuma daugiau, tai su aqua visai neblizga. bet siaip patinka pudryte, lengva tokia, lb nedaug jos reikia, bet gal cia bazes deka. Kremuko jokio nenaudoju pries, tik baze, nes pastebejau kad nuo kremo ir krempudros plemai kazkokie atsiranda, maniau pudra netiko, o is tikruju su kremu nesusidraugavo :/
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 06 09, 11:02)
,o Extreme vasarai gal per sunki  g.gif



as extreme butent del to vasarai ir atsisakaiu, nes ji tikrai per sunki ax.gif
Atsakyti
sveikutes,norejau paklausti patarimo,labai noriu isbandyti dior sculpt kremine pudryte,tik va internete taip sunku atspalvi issirinkti doh.gif dabar ,vasara,man labiausiai tinka chanel 50 spalvyte,tiesiog idealaii tinka,zinau kad berods Eslaudai irgi sita spavyte tinka ir ji naudojo Dior Sculpt,gal gali pasakyti koki nr? ax.gif is anksto dekoju.ir dar,ar ir DIOR visu pudryciu spalvytes tokios pat kaip Chanelio?niekad Dior nesu bandzius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 06 10, 08:55)
sveikutes,norejau paklausti patarimo,labai noriu isbandyti dior sculpt kremine pudryte,tik va internete taip sunku atspalvi issirinkti doh.gif dabar ,vasara,man labiausiai tinka chanel 50 spalvyte,tiesiog idealaii tinka,zinau kad berods Eslaudai irgi sita spavyte tinka ir ji naudojo Dior Sculpt,gal gali pasakyti koki nr? ax.gif is anksto dekoju.ir dar,ar ir DIOR visu pudryciu spalvytes tokios pat kaip Chanelio?niekad Dior nesu bandzius blush2.gif

Dior Sculpt brandziai odai,pilnai maskuojanti,tikrai vasarai tokios norite?
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 10, 10:26)
Dior Sculpt brandziai odai,pilnai maskuojanti,tikrai vasarai tokios norite?

siuo metu apskritai nenaudoju dienai pudros,kartais tik mineraline,o sculpt noriu grynai vakarui,na kazkur i kluba ar i baliu einant,ieskau tokios stipriai maskuojancios ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 10, 11:26)
Dior Sculpt brandziai odai,pilnai maskuojanti,tikrai vasarai tokios norite?

o dior Forever extreem? irgi labai sunki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 06 10, 13:56)
o dior Forever extreem? irgi labai sunki? g.gif

ne,sita lengvesne
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 10, 15:14)
ne,sita lengvesne


Na man Dior Forever ant veido visiskai nesimato,lengva ir gan maskuoja neblogai
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2009 06 10, 17:44)
Na man Dior Forever ant veido visiskai nesimato,lengva ir gan maskuoja neblogai

As jos lengva nepavadinciau,ziema ja naudojau vasarai issigyjau Clarins matine ir nesigailiu wub.gif Mano oda is riebesniu.


PS: Finna,jei skaitysi,gal gali primint kuriam laikui tau uzteko Clarins pudros?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 10 birželio 2009 - 19:06
QUOTE(Dovkyte @ 2009 06 10, 13:42)
siuo metu apskritai nenaudoju dienai pudros,kartais tik mineraline,o sculpt noriu grynai vakarui,na kazkur i kluba ar i baliu einant,ieskau tokios stipriai maskuojancios ax.gif  biggrin.gif

sausa oda?

QUOTE(vetruze @ 2009 06 10, 15:14)
ne,sita lengvesne

man atvirkščiai, Dior Sculpt lengvesnė už Guerlain Parure Extreme g.gif

Atsakyti