Įkraunama...
Įkraunama...

Salvija

aha,bet kodel taip yra? jeigu zmogus nepatinka tai ir vardas se...
As daug zmoniu pazistu su vienodais vardais ir jeigu vienas zmogus nepatinka blink.gif tai kitas priesingai patinka ir tas vardas visvien man lieka grazus ax.gif
labai vaikiskas poziuris blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varle123: 17 balandžio 2009 - 07:54
QUOTE(varle123 @ 2009 04 17, 07:53)
aha,bet kodel taip yra? jeigu zmogus nepatinka tai ir vardas se...
As daug zmoniu pazistu su vienodais vardais  ir jeigu vienas zmogus nepatinka  blink.gif tai kitas priesingai patinka ir tas vardas visvien man lieka grazus ax.gif
labai vaikiskas poziuris blush2.gif


man taip buvo - darželio grupėje buvo Vaida šikalė, kuri net didžiukų grupėje į lovą per pietus pridarydavo... tai man Vaida visada su ja asocijavosi. o dabar - geriausia draugė Vaida, labai graži moteris (tiek išore, tiek vidumi), ir vardas visai gražus pasidarė.
tik sakyčiau, čia ne vaikiškas požiūris, o tiesiog tokia žmogaus psihologija. jeigu su asmeniu, kurio neatsiejama dalis yra jo vardas, susijusios nemalonios asociacijos, potyriai, tai ir vardas tampa negražus. ilgainiui, susiklosčius kitoms aplinkybėms, ta nuomonė gali kardinaliai pasikeisti smile.gif
Atsakyti
Man negražus.
Atsakyti
Man tai gražus šis vardas smile.gif

Bet pirma mintis šovus į galvą buvo vaistinė blush2.gif Nes netoli tokios gyvenu blush2.gif
Atsakyti
4u.gif nezzinojau,kad yra darir vaistine g.gif tokiu pavadinimu
Atsakyti
pora komentaru idesiu......suradus is pokalbiu ax.gif

Manau, jog sis vardas isskirtinis vien del to, kad tokiu mazai. Jis suteikia zmogui pasitikejimo savimi ir neleidzia paskesti pilkoje minioje, nuolat jautiesi ypatingai. – Salvija


tikrai retas vardas. labai visiem sunku ji isiminti. ir labai atkreipiantis dėmesi, net nejauku pasidaro kai kasnors pasako si varda. Visi tik ir ziuri kas cia tokia.


Atsakyti
Ar ne kino teatras toks yra ar bent jau buvo?
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2009 04 26, 21:29)
Ar ne kino teatras toks yra ar bent jau buvo?

nu,kad ne 4u.gif , tokio kinoteatro nera, nebent tu turi minti apie skalvija mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz issisokima bet salvija yra narkotine zole, panasi i marichuana doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
na man asmeniškai nepatinka ax.gif bet čia tik mano nuomonė, salvija- silvija smile.gif na bet čia mano tik nuomonė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika:) @ 2009 05 11, 18:17)
Atsiprasau uz issisokima bet salvija yra narkotine zole, panasi i marichuana  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

salavijas thumbup.gif vaistinis augalas thumbup.gif
kaip ir visokiu zoliu perdozavimas nepriegero priveda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2009 05 11, 23:52)
salavijas thumbup.gif vaistinis augalas thumbup.gif
kaip ir visokiu zoliu perdozavimas nepriegero priveda ax.gif

Kvaitulinis šalavijas yra SALVIJA.....ne paprastas 4u.gif ....

Salvija

(bet nematau nieko blogo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 12 gegužės 2009 - 07:07