Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas ir pirtis

Na pirtis tai turbūt nėra nieko geriau.
Atsakyti
QUOTE(rpusevic @ 2006 04 02, 22:57)
Na pirtis tai turbūt nėra nieko geriau.

drinks_cheers.gif

As manau, kad po sportu pasilepint pirtelej yra naudinga. ax.gif Patinka ypac turkiskoj saunoj pasikaitint
Atsakyti
Po sporto pirtis nera blogai, jei jos kruwis nebuwo labai intensyvus kaip lakstymo, aerobikos ir panasiai, sirdziai turi poweiky nekoky.. bet seip niekas neliepia iskart is sporto sales sokti i pirty, galima pabuti, atsipusti apie puswalanduka ir tada eiti. siaip girdejau tik toky dalyka kad pries sporta jokiu budu negalima eiti i pirty-atpalaiduoja raumenis kelioms walandoms ir jokios naudos, ir dar trauma ysitaisyti lengwa. o po sporto tai manau cia relaksas, ir sumustu ar patemptu raumenu geriausias draugas-po to jokiu fastum geliu nebereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Lankau dabar tik baseina,anksciau ir sportavau.Tai po visko i pirtele.Megstu garu pirtele.Nu nieko blogo sau nepastebejau.Man labai gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Pirtis ar karsta vonia po sporto labai gerai atpalaiduoti raumenims. Ypac jei treniruotej buvo didelis kruvis ir baisu kad kita diena raumenys skaudes... Karsta vonia (o jei dar su eteriniais aliejais ar druskom thumbup.gif) - nepmainoma jei treniruotes metu biski pasali - tipo pabegiojus per lietu, paslidinejus salti....
Bet velgi negalima piknaudziauti, ypac jei ir kita diena, ar net ryte, ruosiesi sportuoti. Per daug prisikaitinus ir atsipalaidavus, dar ir kita diena gali jaustis kaip skuduras, o ne sportinykas wink.gif Beje, kaip jau mineta - i pirti negalima pulti iskart po kruvio. Reikia nurimti, atsipusti, o jau tada kaitintis....
Atsakyti
Vakar buvau sportuot ir pasiskaičiusi, Jūsų pamąstymų, paklausiau trenerių, ar po sporto galima eit į pirtį. Buvau 2 treniruotėse, tai abiejų ir paklausiau. Abiejų trenerių nuomonė buvo, kad po intensyvaus sporto nelabai gerai eit į pirtį, nes, kaip jau kažkas rašė, širdis gauna antrą krūvį. Jeigu labai norisi pasipirtint, reik būtinai atvėst ir tada trumpam į pirtelę, bet tik į turkišką, nes ji vėsesnė.
tai sakiau, reiks po sporto ribot apslilankymus pirtelėj...
Atsakyti
juk sako jei po sporto skauda raumenukus, pagulek karstoj vonioj wub.gif tongue.gif tad po treniruotes labai sveika ir naudinga pabut pirtelee thumb_yello.gif
Atsakyti
Jei norit būti gražios padės
http://video.lyga.lt...ms/24eca0750204
Ką manot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rudukė @ 2006 11 17, 11:22)
Vakar buvau sportuot ir pasiskaičiusi, Jūsų pamąstymų, paklausiau trenerių, ar po sporto galima eit į pirtį. Buvau 2 treniruotėse, tai abiejų ir paklausiau. Abiejų trenerių nuomonė buvo, kad po intensyvaus sporto nelabai gerai eit į pirtį, nes, kaip jau kažkas rašė, širdis gauna antrą krūvį. Jeigu labai norisi pasipirtint, reik būtinai atvėst ir tada trumpam į pirtelę, bet tik į turkišką, nes ji vėsesnė.
tai sakiau, reiks po sporto ribot apslilankymus pirtelėj...


tai juk reikia siek tiek atvesti po treniruotes, uzdusus aisku, kad negalima...
Atsakyti
Asmeniskai man, nieko nera maloniau, kaip po treniruotes pasilepinti pirties malonumais. Sportuoju 3 kartus savaiteje ir visada einu i pirti, kazkaip visai sveikai jauciuosi, nei karto nebuvau ,,uzvirtusi,, biggrin.gif
Nemanau, kad sporto klubai isirenginetu pirtis, jei tai butu labai ,,nesveika,, o kieno streikuoja pirtyje sirdele, tai ji ar po sporto, ar be jo-visada pirtyje duos apie tai zinoti. mirksiukas.gif taip, kad gal nereiketu garsiai saukti, kad pirtis ir sportas-du nesuderinami dalykai rolleyes.gif
Atsakyti
Pirtis gerai ir tuo, kad karstyje prakaituojame, siek tiek prisideda ir tai prie riebaliuku deginimo.
As irgi pritariu kad pries aerobika ar treniruoklius negalima eiti i pirti, pvz jei treniruote buna aerobika+ treniruokliai tai pirtis butu kaip peilis sirdziai po tokio kruvio, bet va manau jei 1-2 kart aerobikai arba treniruokliai arba mixas abieju, o kita diena jei yra galimybe i baseina ir i pirti, va tada tai naudinga ne tik odai, kraujotakai bet apskirtai savijauta turetu buti superine pries savaitgali 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luxuriukas @ 2009 01 21, 02:45)
Pirtis gerai ir tuo, kad karstyje prakaituojame, siek tiek prisideda ir tai prie riebaliuku deginimo.
As irgi pritariu kad pries aerobika ar treniruoklius negalima eiti i pirti, pvz jei treniruote buna aerobika+ treniruokliai tai pirtis butu kaip peilis sirdziai po tokio kruvio, bet va manau jei 1-2 kart aerobikai arba treniruokliai arba mixas abieju, o kita diena jei yra galimybe i baseina ir i pirti, va tada tai naudinga ne tik odai, kraujotakai bet apskirtai savijauta turetu buti superine pries savaitgali  4u.gif



taip 4u.gif smile.gif
Atsakyti