Įkraunama...
Įkraunama...

Kabala

QUOTE(skyinside @ 2010 04 12, 21:33)
Kodel man nieks nesako, kad as nusisneku?  lotuliukas.gif
Papildyta:
Ok. suprantu. Matrix.

kai imsi nusišnekėt, būtinai apie tai informuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 04 12, 22:48)
kai imsi nusišnekėt, būtinai apie tai informuosiu.

to Marinas.rozz
nesu tikra, bet man rodos vis del to noras yra jusu problema.
Atsakyti
http://www.illuzia.n...deos/clips/yoga
Pradekit skaityti ir viska patys suprasit
www.laitman.lt
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 04 12, 20:48)
kai imsi nusišnekėt, būtinai apie tai informuosiu.

Labai tai vertinciau. smile.gif

Indraja22, Bet koks zodis gali sukelti jausmus. As penkiolikos metu viena Remarko knyga skaiciau 4 kartus is eiles. Jausmu taip pat visa kibira gaudavau. Cia buvo mano pradzia knygu pasventimui. blink.gif Taip ir atkeliavau iki ezoterikos teorijos bei praktikos aiskindamasi tam tikru dalyku priezastis ir veikima.
Mano postas gal ir ne i tema, bet tiek to. Tik kazkaip "pakabino" ta fraze "Svarbu jausmas, o ne zodziai aka svarbu kabala, o ne visi filosofijos isvedziotojai".
Atsakyti
QUOTE(Indraja22 @ 2010 04 12, 21:53)
to Marinas.rozz
nesu tikra, bet man rodos vis del to noras yra jusu problema.

kodėl? ir koks noras?
Atsakyti
QUOTE(Indraja22 @ 2010 04 12, 21:04)
Reikia skaityti tik Laitmano knygas.


Kodėl manote, kad visiems vienodas kelias?
Kodėl manote, kad kiekvienas naudosis vienodom priemonėm?

Tai atsakys man Indraja22 ar ne g.gif ...?
Ir kodėl gi reikia skaityti tik Laitmano knygas g.gif ? Visada žavu kategoriškumas biggrin.gif ...

Marinas.rozz, noras turi būti skaityti Laitmaną rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spalvota diena: 13 balandžio 2010 - 06:54
QUOTE(skyinside @ 2010 04 10, 23:28)
susiejau su konkrecia religija. Neapsimetam naiviais: ta knyga apie Dieva, o kur Dievas, ten ir religija. Ir apskritai, del tokio neofitu tipo agumentavimo, Kabala priskirciau prie religijos. Nors ir pseudomokslines.

Sventu knygu yra ne viena. Iki siol liko neatsakytas klausimas, kodel Biblija
Kuo ji sventesne uz kitas tokio tipo knygas ir rastus? T.y, pakartosiu klausima, kodel ST o ne kitos knygos?

so.. gaunasi, kad atranda Kabala tie, kurie turi kazkokia problema?
mmmm....nusivyle visokiomis religijomis? Gal ir kiek per daug asmeniskas klausimas, taciau kiek reikejo pakeist religiju, kol radot kabala? O kas bus, jei po kurio laiko kabala taip pat nusivilsit?
O gal to misticizmo is vis nereikejo? Gal reikejo pabandyti paskaityti Platona, Hegeli, Marksa, Konficiju.. Man tiesiog idomu, kaip jus ja atradot.
Siaip dziugu, jei te randant atsakymus i visus klausimus. smile.gif As tik noriu padiskutuoti su kabalistu.  4u.gif


na, visos religijos yra uzurpavusios Dievą smile.gif bet tai nepriartina prie dvasingumo tikinčiųjų. aišku, sudaromi geri psichologiniai elgesio rėmai: elkis gerai, tada ir pomirtiniae gyvenime tau bus atlyginta.. kelis tūkstančius metų tai veikė smile.gif o dabar krizė ištinka ir religijas. na, gal pradžiai ir ne visas.

Tora nekalba apie mūsų pasaulį, todėl ir vadinama šventa, t.y. "pakylėta virš žemės".
siūlau pažiūrėti laidą apie Torą: http://www.laitman.r...tings/4324.html

dažnai būna taip, kad tie žmonės, kurie nusivilia viskuo, galiausiai atranda kabalą.
tačiau nebūtinai. Man būties klausiai rūpėjo ne iš skurdo ar ligų pusės, o iš intelektualinės pusės. man asmeniškai nereikėjo kaitalioti begalės religijų ir pan., kad atrasčiau kabalą. Apskritai religijos man atgrasus dalykas.
o su kabala suažindino mano žmona thumbup.gif kadangi tuo metu labai domėjausi mokslu, tai viską nagrinėjau iš kritinės pusės (manęs niekas neatvestų į sektą) , tačiau prieštaravimų mokslo faktams ar savo pasaulėžiūrai neatradau. tad pradėjau gilintis į kabalą.

Beje, kabala - ne misticizmas. o filosofinių veikalų esu skaitęs daug. kokius dešimt metų filosofija teikė peno apmąstymams, rijau A.Šliogerio knygas (man jų skaitymas daug davė), vežė egzistencializmas, tačiau daugelis klausimų visgi liko. Kabala atsakė į juos.

Beje, turbūt bus įdomu sužinoti, kad Platonas ir Aristotelis irgi mokėsi pas kabalistus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 04 16, 22:49)
na, visos religijos yra uzurpavusios Dievą smile.gif bet tai nepriartina prie dvasingumo tikinčiųjų. aišku, sudaromi geri psichologiniai elgesio rėmai: elkis gerai, tada ir pomirtiniae gyvenime tau bus atlyginta.. kelis tūkstančius metų tai veikė smile.gif o dabar krizė ištinka ir religijas. na, gal pradžiai ir ne visas.

Tora nekalba apie mūsų pasaulį, todėl ir vadinama šventa, t.y. "pakylėta virš žemės".
siūlau pažiūrėti laidą apie Torą: http://www.laitman.r...tings/4324.html

dažnai būna taip, kad tie žmonės, kurie nusivilia viskuo, galiausiai atranda kabalą.
tačiau nebūtinai. Man būties klausiai rūpėjo ne iš skurdo ar ligų pusės, o iš intelektualinės pusės. man asmeniškai nereikėjo kaitalioti begalės religijų ir pan., kad atrasčiau kabalą. Apskritai religijos man atgrasus dalykas.
o su kabala suažindino mano žmona  thumbup.gif  kadangi tuo metu labai domėjausi mokslu, tai viską nagrinėjau iš kritinės pusės (manęs niekas neatvestų į sektą) , tačiau prieštaravimų mokslo faktams ar savo pasaulėžiūrai neatradau. tad pradėjau gilintis į kabalą.

Beje, kabala - ne misticizmas. o filosofinių veikalų esu skaitęs daug. kokius dešimt metų filosofija teikė peno apmąstymams, rijau A.Šliogerio knygas (man jų skaitymas daug davė), vežė egzistencializmas,  tačiau daugelis klausimų visgi liko. Kabala atsakė į juos.

Beje, turbūt bus įdomu sužinoti, kad Platonas ir Aristotelis irgi mokėsi pas kabalistus smile.gif

Dėl tų pastarųjų, tai čia tau taip Laitmanas sakė?
Atsakyti
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 04 16, 21:49)
na, visos religijos yra uzurpavusios Dievą smile.gif bet tai nepriartina prie dvasingumo tikinčiųjų. aišku, sudaromi geri psichologiniai elgesio rėmai: elkis gerai, tada ir pomirtiniae gyvenime tau bus atlyginta.. kelis tūkstančius metų tai veikė smile.gif o dabar krizė ištinka ir religijas. na, gal pradžiai ir ne visas.

Tora nekalba apie mūsų pasaulį, todėl ir vadinama šventa, t.y. "pakylėta virš žemės".
siūlau pažiūrėti laidą apie Torą: http://www.laitman.r...tings/4324.html

dažnai būna taip, kad tie žmonės, kurie nusivilia viskuo, galiausiai atranda kabalą.
tačiau nebūtinai. Man būties klausiai rūpėjo ne iš skurdo ar ligų pusės, o iš intelektualinės pusės. man asmeniškai nereikėjo kaitalioti begalės religijų ir pan., kad atrasčiau kabalą. Apskritai religijos man atgrasus dalykas.
o su kabala suažindino mano žmona  thumbup.gif  kadangi tuo metu labai domėjausi mokslu, tai viską nagrinėjau iš kritinės pusės (manęs niekas neatvestų į sektą) , tačiau prieštaravimų mokslo faktams ar savo pasaulėžiūrai neatradau. tad pradėjau gilintis į kabalą.

Beje, kabala - ne misticizmas. o filosofinių veikalų esu skaitęs daug. kokius dešimt metų filosofija teikė peno apmąstymams, rijau A.Šliogerio knygas (man jų skaitymas daug davė), vežė egzistencializmas,  tačiau daugelis klausimų visgi liko. Kabala atsakė į juos.

Beje, turbūt bus įdomu sužinoti, kad Platonas ir Aristotelis irgi mokėsi pas kabalistus smile.gif

Kuo daugiau klausau ir ziuriu nurodytus linkus, tuo aiskiau darosi, kad pats autorius nieko daugiau neskaites apart Platono (turbut vienintelis jiems zinomas filosofas). Ir Ir apskritai... idomu, ar jis bent zino, ka kritikuoja?

P.S. Jei neskaitet Platono, siulyciau pasiskaityti. Zymiai geriau ir taikliau raso. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skyinside: 17 balandžio 2010 - 10:26
QUOTE(Gintaraitis @ 2010 04 16, 22:49)
na, visos religijos yra uzurpavusios Dievą smile.gif bet tai nepriartina prie dvasingumo tikinčiųjų. aišku, sudaromi geri psichologiniai elgesio rėmai: elkis gerai, tada ir pomirtiniae gyvenime tau bus atlyginta.. kelis tūkstančius metų tai veikė smile.gif o dabar krizė ištinka ir religijas. na, gal pradžiai ir ne visas.

Tora nekalba apie mūsų pasaulį, todėl ir vadinama šventa, t.y. "pakylėta virš žemės".
siūlau pažiūrėti laidą apie Torą: http://www.laitman.r...tings/4324.html

dažnai būna taip, kad tie žmonės, kurie nusivilia viskuo, galiausiai atranda kabalą.
tačiau nebūtinai. Man būties klausiai rūpėjo ne iš skurdo ar ligų pusės, o iš intelektualinės pusės. man asmeniškai nereikėjo kaitalioti begalės religijų ir pan., kad atrasčiau kabalą. Apskritai religijos man atgrasus dalykas.
o su kabala suažindino mano žmona  thumbup.gif  kadangi tuo metu labai domėjausi mokslu, tai viską nagrinėjau iš kritinės pusės (manęs niekas neatvestų į sektą) , tačiau prieštaravimų mokslo faktams ar savo pasaulėžiūrai neatradau. tad pradėjau gilintis į kabalą.

Beje, kabala - ne misticizmas. o filosofinių veikalų esu skaitęs daug. kokius dešimt metų filosofija teikė peno apmąstymams, rijau A.Šliogerio knygas (man jų skaitymas daug davė), vežė egzistencializmas,  tačiau daugelis klausimų visgi liko. Kabala atsakė į juos.

Beje, turbūt bus įdomu sužinoti, kad Platonas ir Aristotelis irgi mokėsi pas kabalistus smile.gif


Mokslu domėjais? - Ojei kaip puiku!

Aš tai nelabai ką pamenu- bet yra toks mokslo metodologijos įrankis kaip - Kombinatorika- galimų variantų nustatymas, man matosi kolkas tik du:

1,Negryžtamai nuvargai bestudijuodamas mokslą ir filosofiją

2,Iš didelio žingeidumo pasidarei , mažają labotomiją, čia gi net kaukuolės trepanacijos nereik daryt- viskas buitinėm salygom , per šnervę tik kyšteli virbą...

Neisivaizduoju kaip kitaip imanoma tokias nesamones rašinėti- Tau už tokį pareiškimą kad Kabala tirnėja Bibliją taip rabinas rėžtu kad pereitum į vegitatyvinę stadiją, taigi net septuaginta ne protomosarietiškas tekstas. Nors tai ir suprantama Leimanas sukūrė pseudokabalistinę koncepciją ne žydams o Rusams, šiuolaikiniam pseudomokslu persisunkiančiam mentalitetui.

Dėl Šliogerio irgi keista- kaip imanoma skaityti "Alfa ir omegą" ir po to pulti į tokią primityvią sektą pas Leimaną, na Šliogeris nihilistas bet jau nea ant tiek...) bent jau kažkokį skonį minties kokybei galėjai išvystyti per tiek laiko.

Žiauriai liūdnos temos su Tavim, net skaudu, Rozmarinas ir subtiliai bandė ir jau tiesiai bando tau pasakyt- eitum Tu pas Ją kam ten su tuo Seniu trintis- nežinau. Kompanija būtų malonesnė ,vis ne sekta.Nors ir šaip Kabala tai primitiviausia koncepcija ,neseniai reanimuota dar labiau suprimityvėjo, tokia monoteizmo devalvacija iki primityvaus magizmo. Chasidai ir kiti žymiai idomesni mintim savo.






Atsakyti
tai kad pas save nekviečiu. mano skonbis itin rafinuotas.

šiaip tai tau pritariu. išskyrus dėl paskutinių sakinių, nes matosi, kad tesi susipažinus su gerb. Mišos sektute ir vakarietiškaja Quabbalah, o tatai neturi nieko bendro su autentišku mokymu. iš kitos pusės, jei kila didelis noras, tada atsidaro ekranas, pro kurį tave pagrobia ateiviai ir tampi toks protingas kaip aš bigsmile.gif bet ateiviai tai jokia sekta, kiek ten besilankau, tai nieko bendro nėr su sekta, tiesiog vykdai nurodymus ir babkes moki, tai kur čia sektą matot?

p.s. kas neturi pinigų, gali tiesiog pirkti ateivių knygas ir įrašus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinas.rozz: 20 balandžio 2010 - 02:58
wow, nesimiega ? ar ateiviai eilini karta pagrobe? smile.gif
Atsakyti