Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškų drabuželių firmos, geros ir nelabai

Labai patinka gymboree kokybė thumbup.gif Daug kas hm patinka, kai kas next, lindex smile.gif
Atsakyti
mes daugiausia turim Childrens place rubu, labai patinka ju vaikiskas apatynis trikotazas, kiti rubeliai irgi ryskus, daugelis turi 5% spandex'o (95% medvilnes), tai jie po skalbimo islieka savo formos, visiskai neistitampo. Be sios firmos dar perku H&M, bet pigesnis rubas is HM ir bus prastesnis. Del zaismingu kolekcija patinka Gymboree ir Crazy8. O virsutinius rubus: striukes, paltukus, kombinezonus perku is Old Navy, patinka kokybes ir kainos santykis.
Atsakyti
idomi informacija del kai kuriu firmu ir vaikisku drabuziu, netinkanciu pardavimui - http://sc.bns.lt/?it...6&id=3&subid=43

4u.gif
Atsakyti
as neperku tik lenkisku rubu, jau turguj nezinau kada paskutini karta buvau. patinka visi rubai is JAV, angliski ne visi kokybiski, pvz. neperku Early days, girl2girl, nes jos pigios visom prasmem. lietuvoj perku lindex, reserved, zara
Atsakyti
Carters, next, crazy ir gymboree, HM niekaip dydzio neatsaitaikom ir pas mazas mergytes nelabai man tie rubeliai grazus ax.gif
Atsakyti
Zara, Next
Atsakyti
Labiausiai patinka H&M, jei randu graziu, tai is Zaros, Pumpkin Patch, kartais buna graziu Dunnes stores.Ziemines (pukines) striukes perku tik is United Colours of Benetton smile.gif Is Next pirkau tik kelis kartus, tai bodziukai (iki 3 men) irgi nusibumbuliavo greitai, taciau dzinsinis sijonukas nesiojosi labai gerai smile.gif
Laaabai nepatinka Primark (Early days, gir2girl ir dar ten visokie ju gaminiai), issitampo, nusibumbuliuoja po pirmo skalbimo doh.gif
Atsakyti
kazin ar yra, kad galetume pasakyti, kurios nors vienos firmos visi rubeliai atitinka kaina kokybe. perkame ivairiu firmu HM, gymboree, su next daznai megztuku siulai nublunka, striukytes puikios, early days nepatiko bodziuku kokybe (issitampe kakliukas), bet turime kitu ir kokybe patenkinti, girl2girl taip pat ivairiu pasitaiko.
Atsakyti
Sveikos, idomu pasiskaityti Jusu nuomones. Kadangi musu mazei jau virs 2 metuku galiu ir as pasisakyti...
Tikrai nesam isimylejusios kazkokios vienos firmos. Ir netgi kartais rimtesnis "vardas" nereiskia geresnes kokybes. Turim begale rubeliu, kai kuriuos uzvelku tik po koki viena karta, nes norisi visus isbandyti. Tad turim nuo ED iki Burberry, TH ar kitu maziau daugiau firminiu. Vistik pasakysiu, kad iseigai ar ne rubelis sprendziu pagal grozi, o ne pagal firma. Turiu draugiu gyvenanciu Dubline tad musu visi na koks 90 proc. rubeliu is ten. Na turim Zaros, UCB ar Gymboree kuriuos perku per SM, nes is JAV pati nesiryztu pirkti.
Tai pvz daugelio peikiamais ED rubeliais esu tikrai patenkinta. Nu ka as zinau, tikrai niekas nenusiskalbe ir neissitampe. Siaip visus rubelius skalbiu su ukisku muilu ir papildomai su skalbimo masina. Taip isplaunu visas demeles. Buna kad pasiburbuluoja tai tada su spec. aparaciuku nuimu burbuliukus. Bodziai ir sliauztinukai dominavo ED. Jie dar ir dabar puikios bukles ir puikiai tiks tuoj gimsianciam antram leliui. O va sesers pirkti LT parduotuvese vos ne visi paplyse ar dar su kokiais defektais. Pvz Guess kelios maikutes po keliu skalbimu daug prasciau atrodo nei kad tu paprastu firmu. Zodziu manau, kad daugelio rubeliu bukle priklauso ir nuo ju prieziuros wink.gif Nors va viena mociute atnese maikuciu ir treninginiu kelnyciu nupirkusi Rimi tai tikrai jau po pirmo skalbimo nusiburbuluoja, nors palietus kokybe pusetina atrodo sad.gif
O ir dydziai ne visu firmu vienodi. Ir nors JAV rubeliai daznai buna labai grazus - mes su dydziais nepataikom. Tiksliau pataikom, bet jie buna daug platesni nei reikia ir tikrai tada nebesiziiuri graziai sad.gif Zodziu cia jau loterija kaip pasiseks...
Atsakyti
Sveikos, gal žinot kaip su Debenhams rubais, ar atitinka dydį? Nusižiūrėjom šį paltuką- paltukas
Atsakyti
Labiausiai patinka Noukies, ju daugiausia ir turi mano mazoji. Dar patinka Mexx, Noppies, Cakewalk, Name it, Imps & Elfs, Steiff, kai kas is Verbaudet ir Premaman

Nepatiko H&M ir C&A bei Zara, nei dydziai/pasiuvimas nei kokybe...
Atsakyti
O kaip jums M&S kokybė, na rūbelių viršutinių nėra gražių labai, bet mane domina apatiniai mergytėm, ir pėdkelnytės, turim tik triusikėlius tai vieni iš tų kurie mergytei tiko ir patiko nes aukštu liemeniu, kitokie jei nepatinka. O vat vis galvoju apie maikutes ir pedk. kolkas neturim. Man patys gražiausi viršutiniai Next bet mes tik į darželį ir išeigai nešiojam, bet su jų dydžiais ir nesąmonė, daugelius dyditi, pėdkelnės teko įsitikinti mažintos.
Atsakyti