Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškų drabuželių firmos, geros ir nelabai

QUOTE(gaudyk @ 2013 01 04, 13:14)
Labiausiai patinka Noukies, ju daugiausia ir turi mano mazoji. Dar patinka Mexx, Noppies, Cakewalk, Name it, Imps & Elfs, Steiff, kai kas is Verbaudet ir Premaman

Nepatiko H&M ir C&A bei Zara, nei dydziai/pasiuvimas nei kokybe...

Kur gyveni,nes firmos,kurias ir as perku smile.gif

Bet va Steiff,labai platus rubai,kokybe neatitinka kainos.Praejusi karta atejo suknele kaip is virtuvinio ranksluoscio medziagos doh.gif Striukes dviem dydziais didesnes.Megztukai platus,uzsiriete.
Vienetai kas kokybiska ir grazu.Geriausia parduotuveje paciupineti ir tik tada pirkti.

Noppies grazus drabuzeliai,bet siek tiek spalvos apsiplauna,bet ne visu.

Mexx sumazinti dydziai,reikia ziuret kaip ir kiekviena firma,vienas kokybiskas kitas ne.
Bet siaip patinka asortimentas ir kad drabuziai ne maisai.

Cakewalk irgi faini,turim nemazai drabuzeliu.Bet va rudens kolekcija,nezinau nei ka pirkt,patiko labiausiai aqua maikutes,sweatshirt ax.gif

Name it,atitinka H&M kokybe ir asortimenta smile.gif
Labai patinka kad dydziai kaip priklauso,nei mazesni nei didesni.

Imps&Elfs labai faina kokybe wub.gif

Vertbaudet labai platus drabuzeliai,ir kasmet vos ne tas pats,senai bepirkau,ka uzsisakau dazniausiai grizta atgal.

Premaman nezinau.

C&A,H&M,Zara kaip ir visos firmos,vienas drabuzis labai kokybiskas,kitas siaip sau,kaip ir visose firmose reikia ieskoti perliuku.Vienintelis minusas,kad su tais paciais drabuzeliais puse miesto vaiksto smile.gif
Atsakyti
Addicted -gyvenam mes Belgijoj, Premaman kaip ir Noukies belgiskos firmos biggrin.gif

Man Steiff patinka trikotazas, ta prasme bodziukai, maikytes apatines,trikotazas minkstas, malonus, nuskalbt nespeju nes mano madam dar labai maza ir greit isauga biggrin.gif kitu firmu tai tiesiog kiekviena rubeli apziuriu o tada perku, as visgi parduotuvese paprastai perku, internetu retai.
Cakewalk ziemines kolekcijos man irgi turkio spalvos, na tos aqua patiko labiausiai, pirkau megztuka, pora suknuciu ciupinejau man labai patiko.

Man name it labiau nei H&M patinka, H&M man rankoves labai labai ilgos vis pasitaiko, kabo kaip arlekino biggrin.gif
Beje, cia taip isgirto Catimini as nelabai megstu, man tie daug spalvu kad akyse mirga ir beveik galva skauda, gal ir yra graziu rubeliu, bet mane pacioj parduotuvej tiek spalvu erzina kad as ten nieko nebematau.
Atsakyti
QUOTE(vilma099 @ 2013 01 04, 13:19)
O kaip jums M&S kokybė, na rūbelių viršutinių nėra gražių labai, bet mane domina apatiniai mergytėm, ir pėdkelnytės, turim tik triusikėlius tai vieni iš tų kurie mergytei tiko ir patiko nes aukštu liemeniu, kitokie jei nepatinka. O vat vis galvoju apie maikutes ir pedk. kolkas neturim. Man patys gražiausi viršutiniai Next bet mes tik į darželį ir išeigai nešiojam, bet su jų dydžiais ir nesąmonė, daugelius dyditi, pėdkelnės teko įsitikinti mažintos.


M&S apatiniu rubeliu kokybe as esu labai patenkinta, triusikeliai maikutes man pacios geriausios. Daugiausia devim sitos firmos, nors dabar nusipirkom triusikeliu ir kitu firmu pabandymui. M&S virsutiniu rubeliu kokybe irgi gera, del grozio tai sutinku, nelabai schmoll.gif bet cia skonio reikalas
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2013 01 04, 16:21)
Addicted -gyvenam mes Belgijoj, Premaman kaip ir Noukies belgiskos firmos  biggrin.gif

Man Steiff patinka trikotazas, ta prasme bodziukai, maikytes apatines,trikotazas minkstas, malonus, nuskalbt nespeju nes mano madam dar labai maza ir greit isauga  biggrin.gif  kitu firmu tai tiesiog kiekviena rubeli apziuriu o tada perku, as visgi parduotuvese paprastai perku, internetu retai.
Cakewalk ziemines kolekcijos man irgi turkio spalvos, na tos aqua patiko labiausiai, pirkau megztuka, pora suknuciu ciupinejau man labai patiko. 

Man name it labiau nei H&M patinka, H&M man rankoves labai labai ilgos vis pasitaiko, kabo kaip arlekino  biggrin.gif
Beje, cia taip isgirto Catimini as nelabai megstu, man tie daug spalvu kad akyse mirga ir beveik galva skauda, gal ir yra graziu rubeliu, bet mane pacioj parduotuvej tiek spalvu erzina kad as ten nieko nebematau.

As kaip kaime Vokietijoje gyvenu,tai man reikia i didmiesti vaziuot del drabuzeliu ir dar vaikas darbas.nuvaziuoju i 3 men,karta.Mano pana jau didele,tuoj bus 3 metai.

Vieninteles Name it nera niekur pirkti parduotuvese,tik online.

Catimini sakiau irgi nebepirksiu,neatitinka kokybe kainos,tikrai nieko nesiskiria nuo kitu firmu.
Bet kas kas labai geri Catimini leggingsai,apglude kaip ir turi buti.Sunku vaikui neapsmukusiu leggingsu rasti.

O noukies zinau tik zaislus smile.gif Drabuzeliu cia nemaciusi.

Beje dar labai megstu benetonno drabuzelius thumbup.gif ir Geox vaikiskas striukes wub.gif

Beje gal patarsi kokia gera belgiska online parduotuve lotuliukas.gif
Cia ligone is saves juokias.As nezinau ar kleertjes.com yra belgu ar olandu,ten ir daznai apsiperku thumbup.gif

Ir pasidairyk i coccinelle.nl labai grazus drabuzeliai wub.gif Dabar uz puse kainos viskas wub.gif Tik kainos laaaaabai dideles,bet akis paganyt grazu,nuo batu iki sukneliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sagutte @ 2012 11 15, 15:55)
Sveikos, gal žinot kaip su Debenhams rubais, ar atitinka dydį? Nusižiūrėjom šį paltuką- paltukas

Ted baker rubeliai yra pamazinti, geriau pirkti dydziu didesni 4u.gif
Atsakyti
Man ir mano vaikams labai patinka NEXT.ZARA.HAPPEAK ir HM thumbup.gif
Atsakyti
O mums labai patinka Zara,Lindex,Next,Gap ir Cartres firmos rubeliai ax.gif Kartais dar UCB galima grozybiu pagaut,ir kokybe visai nebloga ax.gif
Atsakyti
Patinka Gap,Name it,Next,kai kasH&M, Gymbore,River Woods.Nepatikp Smile,nelabai Le reduote
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanes: 25 sausio 2013 - 10:40
QUOTE(*zosia* @ 2011 07 27, 15:10)
Man atvirksciai nei daugumai nepatinka H&M.. schmoll.gif ... Labiausiai kas nepatiko tai kad jie man kazkokie nepatogus. Tai per siauri tai per platus, tai rankoves per ilgos, tai spaudes vos atsisega.. nu zo, gal cia tik as taip uztaikau... rolleyes.gif

Sutinku ir aš su tuo pastebėjimu, tik mano plačiapetei jie dažniausiai būna per siauri ir pasikabina per pažastis. Nepatinka dar visokie ten lenkiški, turkiški ir kiti turgaus niekai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Pirmenybę teikiu Next - šių rūbų spintoje daugiausia biggrin.gif
Atsakyti
Mums irgi patinka Zara. gal kokybe ir nesuperine, bet tikrai atitarnauja tiek kol vaikas isauga. ir dar parduodam savo grozius. thumbup.gif
Atsakyti
Pirmenybę atiduodu Zarai....po to kai ką Next perku, kai ką HM...apatinį trikotažą M&S pirkau-super kokybė, net nesitikėjau. Niu ir žinoma lenkiu galvą prieš lietuvių gamintojus-pirmiausia Happeak thumbup.gif Jie šaunuoliai visom prasmėm biggrin.gif
Atsakyti
Patinka Marks&Spencer ,Carters, HM, Lindex, Next.
Atsakyti