Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(teska @ 2009 04 07, 15:21)
As skaiciau, kad cesnako sultys marina visus parazitus edancius gelias, tik padauginus gelytei nelabai patinka, bandziau su rozem bet nepadejo  doh.gif

Matai yra tokių kurie ėda augaliukus ir tokių kurie čiulpia jų sultis.Amaras čiulpikas,tai česnakai jam dzin,neveikia...Juos apsaugos priemonės turi veikti tiesiogiai arba per augaliukų sultis.
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2009 04 07, 22:19)
Matai yra tokių kurie ėda augaliukus ir tokių kurie čiulpia jų sultis.Amaras čiulpikas,tai česnakai jam dzin,neveikia...Juos apsaugos priemonės turi veikti tiesiogiai arba per augaliukų sultis.


na va as ir suprantu, kad iskapojo mano salotas tikrai ne amaras doh.gif as juos gal tiesiog tik laiku pastebejau, ne daug tebuvo dar ju, vakar nupurskiau su tuo muilu, tai siandien lyg ir nebemaciau ju schmoll.gif


bet vat ka daryt su tais parazitais kirminiukais, kurie mano salotas suede doh.gif gal rimtai bandyt su cesnaku, jau nebezinau ka galvot.
gi ir nauju negaliu sodint, nes ju ten toj zemej yra g.gif nes gi kitaip is kur kitur ju galejo atsirasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 07, 17:09)
jo  biggrin.gif  man jau suzinojimas, kad yra peliu butu buve per daug  doh.gif  ka jau apie ziurkes kalbet  doh.gif
bo tai vakar eidama i tulika vis prisimindavau ta istorija, tai taip ir budavo baisu nutupt ant kluziko  doh.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif


Kaip žinai, bet aš tai kuo greičiau pažeistus augalus su visom žemėm į konteinerį. Prieš sėjant naujai, žemę orkaitėj pakepk, kad žūtų visokie kiaušinėliai ir vabalėliai.
Atsakyti
As irgi registruojuos smile.gif

o pas mane ridikeliu visas miskas suaugo... kaip manot, jei as ispikiuosiu, ar prigis? tetis tai skeptiskai vertina, sako, kad niekas taip nedaro.. gal kas jau bande? nes kai jie taip susigrude, tai tikrai jokiu vaisiu neves doh.gif
Atsakyti
jungiuosi ir aš, pradedu savo balkoninė daržininkystę
balkonas, o tiksliau du, nestiklinti...

turiu kol kas tik pomidorus, jiems trys su puse savaitės ir išsikalė tikrieji dantukai, tfu, lapukai, kada juos reikia išpikiuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 04 08, 10:40)
As irgi registruojuos smile.gif

o pas mane ridikeliu visas miskas suaugo... kaip manot, jei as ispikiuosiu, ar prigis? tetis tai skeptiskai vertina, sako, kad niekas taip nedaro.. gal kas jau bande? nes kai jie taip susigrude, tai tikrai jokiu vaisiu neves  doh.gif

as ispikiavau. man prigijo wink.gif tik kazin ar saknikiu bus ar tik lapai biggrin.gif maniskiai tai jau po 1-2 tikrus lapiukus isleide rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 04 08, 11:47)
as ispikiavau. man prigijo wink.gif tik kazin ar saknikiu bus ar tik lapai  biggrin.gif maniskiai tai jau po 1-2 tikrus lapiukus isleide  rolleyes.gif


as irgi tada pabandysiu smile.gif maniskiai dar tik po du lapukus isvis turi, tai manau turetu prigyt..
as vakar is sodo parsiveziau zemuogiu, issikasiau ir susisodinau i vazonus, darysiu eksperimenta rolleyes.gif nes pasetos dar tik mazycius vos matomus daigelius leidzia biggrin.gif
Atsakyti
gal mergiukai labai neuzpyks blush2.gif idedu savo darzeli
pastype ridisiukai
user posted image
laiskiniai svogunai ir pomidorai pirmo ir antro sejimo
user posted image
krapai ir petrazoles
user posted image
paleipusios salotos
user posted image
Atsakyti
Vassara bigsmile.gif oi koks gražus darželis thumbup.gif baltai pavydžiu ridikų ir krapų nes pas mane jie numiro doh.gif dabar galvoju kur reiks dėti tiek aitriosios paprikos g.gif tiek pridygo ir pamaniau kad man jų ryškiai per daug reiks gal išdalinti dalį rolleyes.gif praitą savaitę pasėjau dar vienas žemuoges, gal ši rūšis geresnė bus smile.gif nes ana kažko nenori rodytis schmoll.gif ale kas per mada ėmiau ior išmečiau pakuotes nuo sėklų su jų pavadinimais dabar nežinau kas ir kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 08, 08:30)
Kaip žinai, bet aš tai kuo greičiau pažeistus augalus su visom žemėm į konteinerį. Prieš sėjant naujai, žemę orkaitėj pakepk, kad žūtų visokie kiaušinėliai ir vabalėliai.

Galima ir mikrobangėj kaitinti tik kvapas kaitinamos žemės nekoks.
Atsakyti
Oi mielosios biski pasiguosiu. Norejau padaryti gera darba, o isejo kaip visada doh.gif pazadejau pateviui pomidoru ir agurku atvezti, tai kur tau, pomidorus idejau i masina, o kai dejau agurkus, tai vejas kai papute, durys tik trinkt ir likau be agurku, visi iskrito ir suluzo doh.gif ir dar masina zemem prisidrebe. O dar v pries man iseinant pasake, kad tik masinos zeme neistepciau. vot tai tau. gavau patyliukais masina isplaut, ir likusi geri nuveziau. Vienu zo doh.gif
Sian sutvarkaiu savo zemuoges. kiek radau ju tiek persodinau, nes pakapscius zeme, matesi, kad daigiukai prasibrauti negali. tai ispikiavus laisciau su sauksciuku, kad nesuluztu. Salotas irgi perpikiavau sian. O sakykit, po kiek jus pomidoru daigu auginti zadat balkone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 08, 13:21)
O sakykit, po kiek jus pomidoru daigu auginti zadat balkone? g.gif


Aš galvoju savo vynuoginius pomidoriukus susodinti į kokius 3 lovelius po 3 augalus - tai gautųsi, kad planuoju 9 vnt., bet kai reikės sodinti tada ir tiksliai nuspręsiu.
Atsakyti