Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(Rituxx @ 2009 04 08, 13:50)
Vassara  bigsmile.gif oi koks gražus darželis  thumbup.gif baltai pavydžiu ridikų ir krapų nes pas mane jie numiro  doh.gif dabar galvoju kur reiks dėti tiek aitriosios paprikos 

aciu aciu biggrin.gif as irgi dziaugiuos, kad viskas neblogai auga, tik labai abejoju del ridikeliu derliaus, po poros savaiteliu matysiu kas gausis.
gali padovanot draugam giminem velyku proga biggrin.gif

QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 08, 14:21)
Oi mielosios biski pasiguosiu.
Salotas irgi perpikiavau sian. O sakykit, po kiek jus pomidoru daigu auginti zadat balkone? g.gif

nu vargelio apturejai ir nuostoliu doh.gif 4u.gif
jei pas mane visi isgyvens, tai bus 22pomidorai tongue.gif
o salotas turbut dar ir antra karta reikes pikiuot? ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 08, 14:21)
O sakykit, po kiek jus pomidoru daigu auginti zadat balkone? g.gif

aš tik 4 ax.gif nes šiltnamy auginusi esu 14, tai patikėkit, balkone tikrai tiek netilps schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 04 08, 14:29)
aciu aciu  biggrin.gif as irgi dziaugiuos, kad viskas neblogai auga, tik labai abejoju del ridikeliu derliaus, po poros savaiteliu matysiu kas gausis.

Aš tai žinok apkaupčiau dar ridikiukus wink.gif Manau, jiems patiktų.

Aitrios paprikos ir pas mane bus nesvietiškai, bet į išdalinsiu draugams ir pažįstamiems, nenueis niekais smile.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti, gal pas ka nors per daug pomidoru daugiuku uzaugo? blush2.gif
As mielu noru juos priglausciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As noreciau balkone auginti, geriausiai butu vynuoginiai (arba mazaugiai) ax.gif
Atsakyti
as irgi savo darzeli sian nufotkinau cia blush2.gif
jauciu su salotu ir ridikeliu miskais turesiu bedu.... o jei prigis visi pomidorai, tai matyt turesiu kokiu 40 daigu!! doh.gif reiks eit i turgu prekiaut lotuliukas.gif
Atsakyti
InDovi, liuks darzelis. As dabar gailiuosi kad antram balkone nedejau palanges, tai tik vienam auginsiu petunijas ir naslaites wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2009 04 08, 15:22)
InDovi, liuks darzelis. As dabar gailiuosi kad antram balkone nedejau palanges, tai tik vienam auginsiu petunijas ir naslaites wub.gif


Aciu smile.gif cia man tetis pritaise tokia palange didele - lenta su kampukais pritvirtino prie sieneles. Tai bent vietos yra dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 08, 15:26)
Aš galvoju savo vynuoginius pomidoriukus susodinti į kokius 3 lovelius po 3 augalus - tai gautųsi, kad planuoju 9 vnt., bet kai reikės sodinti tada ir tiksliai nuspręsiu.



O aš 4 pomidorakrūmius iš viso. Tai bus 2 žemaūgiai kažkokie, ir du planuoju tuos balkoninius smile.gif
Atsakyti
Ale tikrai, kokie grazus Jusu darzeliai, mergaites thumbup.gif
Atsakyti
niu grazus mergaites jusu darzeliai thumbup.gif

bet va jus man sakykit, kokias jus salotas esat cia pasisodinusios, kad ju tiek daug sodinat? doh.gif gal kazkokia spec rusis? g.gif nes as kokias turiu paziurejau, akd jas reikia mazdaug kas 20 cm tik sodinti g.gif
o kadangi pernai irgi tiek daug prisodinau ir man jos uzaugino tik mazus lapelius, pagalvojau, akd cia viskas del to, kad per daug ju doh.gif tai siemet pasiziurejusi r sodinau tiktai kas 20 cm lotuliukas.gif tai man lovelyje tik kelios salotytes buvo biggrin.gif kurias ir ta spacias nuede bestijos verysad.gif

tai kaip cia dabar suprast g.gif gal tikrai as kazkokias ne tokias salotas nusipirkus g.gif

QUOTE(Lady Dy @ 2009 04 08, 13:18)
Galima ir mikrobangėj kaitinti tik kvapas kaitinamos žemės nekoks.


o gal galima su verdanciu vandeniu nuplikyt? taip butu patogiausia g.gif
as pernai taip dariau, kai man mociute pasodino gele i vadona, o zemes is sodo idejo doh.gif tai ta gelyte pradejo mirti, kol viena karta pastebejau, kad kazkas juda zemej, tai pasirodo, mociute man su sliekais ta gele buvo pasodinus doh.gif tai as su verdanciu vandeniu nuplikiau ta zeme ir nebebuvo tu slieku g.gif
Atsakyti
InDovi darzelis super bigsmile.gif
bet ridisiuku ir salotu tikrai miskas biggrin.gif pas mane turbut tik ketvirtadalis tavo darziuko buvo ir tai susilau kol ispikiavau juos karsta.gif

mano salotos Grand Rapids biggrin.gif bet ten raso kad sodinti kas 10-15cm
po kokios savaiteles dar karta pikiuosiu jas

žostaute aciu uz patarima wink.gif 4u.gif jau apkaupiau ridisiukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vassara: 08 balandžio 2009 - 17:24
QUOTE(vassara @ 2009 04 08, 13:29)
nu vargelio apturejai ir nuostoliu  doh.gif  4u.gif
jei pas mane visi isgyvens, tai bus 22pomidorai  tongue.gif
o salotas turbut dar ir antra karta reikes pikiuot? ar ne?  g.gif


Aha apturejau. tai man db geda sakyti kiek pas mane pomidoru yra. Is vieno pakelio 82 daigiukai blush2.gif Tai jau 15 atidaviau, ir dar atiduosiu. Nors kaip sakant turiu du balkonus, viena maza kita dideli ir jie visai db be paskirties yra, tai pilnai galeciau stalazus deti ir auginti i valias.

As tai pikiavau ir antra karta salotas, bet nzn ar taip reikia. pries tai perpikiuotos buvo i loveli, o db kiekviena atskirai i maza vazoneli. Ziuresiu kas cia gausis. O pavadinimo nepamenu.
Dar vienas klausimas del baziliku. o juos reikia pikiuoti? nes jei taip, tai ivsa diena sugaisiu juos pykiuodama biggrin.gif , jau lb ju daug yra
Papildyta:
QUOTE(InDovi @ 2009 04 08, 14:13)
as irgi savo darzeli sian nufotkinau cia  blush2.gif
jauciu su salotu ir ridikeliu miskais turesiu bedu.... o jei prigis visi pomidorai, tai matyt turesiu kokiu 40 daigu!!  doh.gif  reiks eit i turgu prekiaut  lotuliukas.gif


Lb grazus darzelis wub.gif Db klausimas, zemuoges is seklyciu sodinai, ar jau daigeliu turejai?
o salotu tai daug, bus darbo pikiuojant. O zirniai gali balkono salygom augti? mane lb suzavejo jie pas tave thumbup.gif
Atsakyti