Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

taip, kasdien po kelis kartus papurtau savo žydinčius pomidoriukus - ir balkoninius, ir dičkius ax.gif dėl viso pikto lotuliukas.gif
o žemuogės... gal būtų neprošal irgi truputį jas ir pakratyti, ir pan. Aš dabar terliojuos su agurkais - maklinu, purtau, judinu biggrin.gif atrodo, vienas normaliai mezgasi rolleyes.gif
Atsakyti
kaip atrodo čili augalas? ar panašus nors kiek į papriką g.gif
buvau subėrusi čili ir paprikos sėklų į vieną indą. 2 daigai užaugo. kad ten ne paprika tai tikrai, gal čili g.gif Na mano augaliukai man į runkelių lapus panašūs doh.gif bet, kad runkelių nesodinau blink.gif
Atsakyti
Mano darzelis balkone (kazkodel neleidzia ideti visu foto... tai dedu po viena)...
Papildyta:
Aj merginos, neina ideti visu foto nors tu ka sad.gif Dedu nuoroda tada:
prasideda nuo sitos foto ir tesiasi iki galo http://public.fotki....e/imgp0582.html
Atsakyti
Zivivi, nu gražu žiūršti į tavo daržą thumbup.gif . mano pomidoriukai tai dar visai mažučiai, lyginant su taviškiais, šiandien persodinau į nuolatinį didžiulį lovį - arba lai auga arba te nudžiūsta doh.gif
Atsakyti
Labai aciu 4u.gif Taviskis darzas manau irgi ne ka prastesnis wink.gif
Atsakyti
Zivivi kokie agurkai bigsmile.gif wub.gif kitais metais ir man reikes pabandyt agurkiuku uzsiaugint biggrin.gif
Atsakyti
Zivivi, sužavėta agurkais wub.gif O pomidorus dar persodinėsi ar tame lovelyje visus ir auginsi?
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 05 17, 19:41)
Zivivi, sužavėta agurkais  wub.gif  O pomidorus dar persodinėsi ar tame lovelyje visus ir auginsi?


Aciu 4u.gif Pomidorus taip ir paliksiu, nes kai sodinau, tai kazkaip galvojau ne visi prigis... Tai taip ir gavosi miskas, bet nieko jiems baisaus, viens kitam nekliudo, o jau ir pumpureliai mezgasi, tai tuo labiau neiseis persodint wink.gif
Atsakyti
Zivivi,galiu pasakyti kad super thumbup.gif ,bet ir gamta matau nebloga pas jus ,mane veza tokie vaizdai lotuliukas.gif
Atsakyti
zivivi,man pavydas bambą baigia išgraužti wub.gif biggrin.gif

QUOTE(furyy @ 2009 05 17, 18:25)
Na mano augaliukai man į runkelių lapus panašūs  doh.gif

cukrinių ar pašarinių?? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 05 17, 19:08)
Aciu 4u.gif  Pomidorus taip ir paliksiu, nes kai sodinau, tai kazkaip galvojau ne visi prigis... Tai taip ir gavosi miskas, bet nieko jiems baisaus, viens kitam nekliudo, o jau ir pumpureliai mezgasi, tai tuo labiau neiseis persodint wink.gif

O pomidorai balkoniniai, žemaūgiai ar normalūs?
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 05 17, 20:22)
O pomidorai balkoniniai, žemaūgiai ar normalūs?


Balkoniniai, daugiau jie ir neaugs.
Atsakyti