Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

Pries pora savaiciu pasejau mairunu, salaviju, melisu, levandu, rozmarinu ir baziliku. Rezultatai: isdygo pora mairunu, viena melisa, o levandu, salaviju ir rozmarinu tuscia, tik baziliku kilimelis, nes seklu nepagailejau (galvojau, kad nedygs, nes sitos vieninteles buvo ne pirktines, o nuo pernyksciu nurinktos). verysad.gif verysad.gif verysad.gif Net neisivaizduoju, ka ne taip padariau. Gal sitiem augaliukam kokios ypatingos prieziuros ar salygu? Gal per daug zemiu uzberiau?
Atsakyti
oi, kaip dėkui, Aistule už idėjas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o kaip ten su tom remontantinėm (beūsėm) žemuogytėm - vat susimąsčiau, svyra jos ar ne?????

wub.gif wub.gif Gražių visoms švenčių wub.gif wub.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 04 11, 08:50)
oi, kaip dėkui, Aistule už idėjas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o kaip ten su tom remontantinėm (beūsėm) žemuogytėm - vat susimąsčiau, svyra jos ar ne?????

wub.gif  wub.gif  Gražių visoms švenčių  wub.gif  wub.gif  smile.gif


tai ner uz mirksiukas.gif
O del zemuogiu tikrai nezinau kaip cia su jom g.gif Gal atsiras kas jau augino ir patars.

As irgi linkiu visoms linksmu svenciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 04 10, 23:42)
Pries pora savaiciu pasejau mairunu, salaviju, melisu, levandu, rozmarinu ir baziliku. Rezultatai: isdygo pora mairunu, viena melisa, o levandu, salaviju ir rozmarinu tuscia, tik baziliku kilimelis, nes seklu nepagailejau (galvojau, kad nedygs, nes sitos vieninteles buvo ne pirktines, o nuo pernyksciu nurinktos).  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Net neisivaizduoju, ka ne taip padariau. Gal sitiem augaliukam kokios ypatingos prieziuros ar salygu? Gal per daug zemiu uzberiau?

paprastai aš jokių prieskoninių žolių sėklų neužberiu žeme, kasdien drėkinu (ne laistydama, bet švelniai purkšdama). tiesa, rozmarinai pas mane taip ir neišdygo pernai, o šalavijai tik gal po poros savaičių (lauke). Šalavijų sėklos dygsta šviesoje (paskaityk ant pakuotės) mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, naujame žurnalo "SODO SPALVOS" numeryje kaip tik išsamiai rašo apie amarus ir jų naikinimą mirksiukas.gif rekomenduoju ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

mano tai nekokios nuotaikos, nezinau, negi visas mano darzelis nueis suniuj ant uodegos verysad.gif siandien radau tu kirminu ir vazonely, kur agurkiukas auga, irgi apgriauztas lapas doh.gif ryskiai nusipirkau zemiu su tu padaru gal kokiais kiausineliais, negi dabar viska reiks ismest lauk verysad.gif
o gal yra koks budas kaip juos isnaikint?
tai ta agurkiuka isroviau ir nuplikiau vandeniu kartu zeme, is naujo isodinsiu, bet ne su viskuo taip galesiu padaryt verysad.gif
viskas turiu didele pamoka, visalaika dabar pries sodinant nusipirkusi zeme ja pakaitinsiu.

niu bet gal yra kas nors kaip galeciau kitaip juos isnakint? g.gif tokie mazyciai kirmineliai, permatomi su juodom galvutem doh.gif bliamba tokio dydzio kaip spalinukes biggrin.gif kad bent zinociau kaip jie vadinas, paieskociau info gal juos kaip nors galima isnaikint...

niu bet sakes kaip liudna... taip dziaugiaus savo darzeliu...

va siai dienai jis atrodo taip:

darzelis
Atsakyti
iš tokių ridikėlių - šaknelių vargiai besulauksi, juos persodink iki pat lapelių
Atsakyti
Gal galite deti savo balkono nuotrauku su augaleliais? Idomu kaip isdestete, kiek augalu... Gal turite is praeitu metu kokiu foto g.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos moterys as iskau informacijos apie prieskoniu auginima. Ypac apie bazilika nesenei nusipirkai ir jau daigelius isleido. Norejau paklausti kaip reikes ta bazilika auginti internete radau kad auga iki 50cm as ji noriu auginti vazone ir man dydomu kaip ten reiks i vazina viena daiga pasodinti ir uzaugs ar daug daiku prisodinti ir jis kaip salotos lapais isvirs. Aciu uz atsakymus is anksto
Atsakyti
Pernai bazilikas puikiai augo vazone-lovelyje.Išpikuotus daigus susodinau kas 7 cm,nes gana vešlūs užaugo.Augo nestiklintame,saulės neapšviestame,dažnai vėjuotame balkone,rudenį pradėjo žydėti.Ligos nepuolė,į salotas netapo panašūs,tiesiog tvirtas stiebas ir daug žalių lapų.Auginau paprastąjį kvapųjį baziliką.Tam pačiam vazone augo ir šalavijai,kuriems patinka bazilikų draugija.Su šiais dviem prieskoniais jokių problemų nebuvo,šiemet vėl auginsiu.Deja nieko nefotografavau,bet tikiuosi,kad bus aišku ką parašiau.
Papildyta:
Jei vazonas kokių 20 cm skersmens ir gana gilus,puikiai tilps 2-3 bazilikų daigai.Man jie iki 50cm neužaugo,bet 20cm ilgio tikrai buvo.
Papildyta:
Visas tiek prieskonių,tiek daržovių sėklas daiginau nedideliuose plastikiniuose indeliuose nuo maisto produktų(pvz.faršo)įdėjusi žemės,įbėrusi sėklų,užbėrusi žeme,uždengusi maišeliu ir padėjusi vonioje ant gyvatuko,labai greitai viskas sudygsta.
Atsakyti
Sveikos mergaites, mano karnisoniukai jau pumpurus krauna wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 04 13, 20:02)
Sveikos mergaites, mano karnisoniukai jau pumpurus krauna  wub.gif  wub.gif  wub.gif

bigsmile.gif jau? bigsmile.gif dičkiai kokie drinks_cheers.gif mano dar tik po antrąjį tikrąjį lapelį auginasi ax.gif o jau gražuoliai wub.gif
Papildyta:
beje, vienas iš natūralių apsauginių augalų nuo amarų yra nasturtos. Amarai nemėgsta jų kvapo, tad paprastai aplenkia daržoves ir kitus augalus, aplink kuriuos lyg sargybiniai želia nasturtos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Didele_meile @ 2009 04 13, 11:50)
Gal galite deti savo balkono nuotrauku su augaleliais? Idomu kaip isdestete, kiek augalu... Gal turite is praeitu metu kokiu foto g.gif  4u.gif


Na idedu savo balkoneli as 4u.gif
[attachmentid=174812]

O agurkiukai tikrai pumpuriukus krauna, net keista, kad sitaip anksti g.gif
Parodau ir juos, bet pumpuriuku nesimatys, jie dar tokie miniatiuriniai doh.gif
[attachmentid=174813]
Atsakyti