Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 12:50)
nuplikiau savo salotyciu zeme su verdanciu vandeniu  smile.gif

tai islindo visi i pavirsiu tie nustipe bestijos, kurie mano salotas suede  hah.gif  hah.gif  hah.gif  hah.gif  hah.gif  hah.gif taip jiems ir reikia  box.gif siandien viena nusikalteli pagavau nusikaltimo vietoje, tai esu dabar tikra, kad cia sitie padlos nuede mano salotas  doh.gif

tik is kur zinot, kad visus isplikiau  biggrin.gif  gal reiks pakartot procedura  victory.gif

o salotom nieko neatsitiko po užpilimo karštu H2O g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 09, 14:41)
o salotom nieko neatsitiko po užpilimo karštu H2O  g.gif


tai kad nieko is ju nebebuvo, gi man jas nuede doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 09, 15:52)
tai kad nieko is ju nebebuvo, gi man jas nuede  doh.gif

aaaaa na tada aišku smile.gif ale iš kur tie padarai atsiranda juk žemėse kai pili nebūna jų bent jau nesimato, nebent gal kokie kiaušiniai būna ir išsiperia g.gif vieną tokį vabaliukštį mačiau frezijos vazone toks kaip kirminukas mažas ir greitas tik šmurkšt į žemę ior sulindo tai dabar galvoju gal jį reik išgaudyti ir nukenksmint g.gif nes prisiveis dar jų milijonai g.gif
Atsakyti
Kas cia su tais kirminais pasidare, nes drauge skundesi, kad gelyte panasus grauzia katik persodinta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 09, 15:33)
aaaaa na tada aišku  smile.gif ale iš kur tie padarai atsiranda juk žemėse kai pili nebūna jų bent jau nesimato, nebent gal kokie kiaušiniai būna ir išsiperia  g.gif vieną tokį vabaliukštį mačiau frezijos vazone toks kaip kirminukas mažas ir greitas tik šmurkšt į žemę ior sulindo tai dabar galvoju gal jį reik išgaudyti ir nukenksmint  g.gif nes prisiveis dar jų milijonai  g.gif


na kai man mociute buvo is sodo zemiu isodinu gelyte, tai nesistebiu, kad paksui man slieku atsirado, bet va kad pirktinej zemej, tai noretusi tiket kad nera tu brudu visokiu doh.gif
va pernai tai kur pirkau zeme vabalu jokiu nebuvo, bet uztad kitokio gerio buvo, pradejo zole dygti blink.gif lotuliukas.gif bet zinot, zole buvo geriau, nei siemet kirminai doh.gif
Atsakyti
Patarkit, o uzteks man pomidorams, agurkams saules, jei jos istiklintam balkone buna iki 11 val ir vakarines saulutes truputeli? g.gif
Atsakyti
na, as nezinau kaip su ta saulute, bet as bandysiu auginti vakariniame balkone doh.gif siuo metu ten is vis dar ner saulutes, bet vasara tai buna normaliai, tik tiek, kad jau tik vakare, o ne diena g.gif
Atsakyti
Ar galima išpykiuoti daržoves po keletą kartų g.gif našlaites išpykiavau dabar šiek tiek paaugoir žiūriu kad mažokai joms ten bus vietos tai pamaniau kad dar reiktų išpykiuoti jas tik ar nebus joms blogai nuo to g.gif
Atsakyti
Sveikos,

būkit gerutės, kurios jau turit patirties, patarkit man, labai labai prašau 4u.gif

Mergaitės, pataisykit mane, jei ką ne taip mąstau - pomidoriukus planuoju sodint į lovelį, kartu planuoju ir krapus susodint. o vat kur geriau mažiukus svogūniukus sodint (keletą mažų svogūnų galvyčių nusipirkau ir jau pasodinau į durpinius indelius)??? Tikriausiai irgi į lovelį tai gal tada su svogūniukais kartu krapus geriau???
O kur sodinate žemuogytes?? Jos juk svirs žemyn??? tai gal į lovelį ir jį pakabinti???

Na va, kiek klausimų, bet gal kas netingės prisėsti ir man patarti. Na, jei turėčiau namą ir žemės, tai tokie klausimai neiškiltų

Beje, turiu žemuogyčių daigelių nemažai, tai jeigu tik kam reik, brūkštelkit mirksiukas.gif


Dėl baltasparnių kažkur skaičiau, kad jie mėgsta geltoną spalvą, tai bent jau šiltnamiuose tai prikabinėja musgaudžių (tų lipnių geltonų juostelių) ir sako, kad labai gerai veikia thumbup.gif
Atsakyti
dar norėjau paklausti, gal kas turit atliekamus kelis daigelius rozmarinų, raudonėlių ir šalavijų??? Galėtume apsikeisti, turiu petražolių, bazilikų, mairūnų, arba galėčiau pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2009 04 10, 11:13)
Sveikos,

būkit gerutės, kurios jau turit patirties, patarkit man, labai labai prašau 4u.gif

Mergaitės, pataisykit mane, jei ką ne taip mąstau - pomidoriukus planuoju sodint į lovelį, kartu planuoju ir krapus susodint. o vat kur geriau mažiukus svogūniukus sodint (keletą mažų svogūnų galvyčių nusipirkau ir jau pasodinau į durpinius indelius)??? Tikriausiai irgi į lovelį  tai gal tada su svogūniukais kartu krapus geriau??? 
O kur sodinate žemuogytes?? Jos juk svirs žemyn??? tai gal į lovelį ir jį pakabinti???

Na va, kiek klausimų, bet gal kas netingės prisėsti ir man patarti. Na, jei turėčiau namą ir žemės, tai tokie klausimai neiškiltų

Beje, turiu žemuogyčių daigelių nemažai, tai jeigu tik kam reik, brūkštelkit  mirksiukas.gif
Dėl baltasparnių kažkur skaičiau, kad jie mėgsta geltoną spalvą, tai bent jau šiltnamiuose tai prikabinėja musgaudžių (tų lipnių geltonų juostelių) ir sako, kad labai gerai veikia  thumbup.gif


As nesu eksperte siuose reikaluose, bet pasakysiu kaip as darysiu. Is pradziu ir as norejau pomidorus sodinti i lovelius, bet patevis atkalbejo, sake, kad reikia pomidorams daugiau vietos ir gausis, kad i lovelius susodinsi tik po kokius 5 vnt. tai as turiu 5 litru bambaliu daug, tai pjausiu per puse ir kiekviena bambali po viena pomidora. O tu gali sodinti i lovelius, jei nedaug pomidoru turi.
Galetum krapus, svogunus dvieju rusiu susodinti kartu, graziai atrodys. As tai sodinau tik svogunu galvutes didesnes i viena apvalu platu vazoneli, krapus irgi i apvalu vazoneli. O zemuoges planuoju, jeigu aisku ju bus, nes kolkas tik siuleliai yra doh.gif , tai juos irgi po viena kupsteli i didesni platu vazoneli. Cia as taip daryciau, o tu ziurek, kaip tau geriau.
As lb noreciau zemuogeliu, bet, kad as is Klp g.gif
kai turesiu laiko, nufotografuosiu savo darzeli
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 10, 10:47)
Ar galima išpykiuoti daržoves po keletą kartų  g.gif našlaites išpykiavau dabar šiek tiek paaugoir žiūriu kad mažokai joms ten bus vietos tai pamaniau kad dar reiktų išpykiuoti jas tik ar nebus joms blogai nuo to  g.gif

Atleiskit, čia ne kalbininkų klubas, bet ax.gif manau, tikros daržininkės turi žinoti:
ne pYkIavimas, o pikavimas, pikuoti, pikuoja, pikavau
tongue.gif kad būtumėt protingos mirksiukas.gif
Atsakyti