Įkraunama...
Įkraunama...

Akrilinė vonia

Prabegau visas temas apie vonias, na kazkaip neteko rasti tiesiogines patirties patarimu apie Vispool akmens mases vonytes 4u.gif Nes vis neapsisprendziu - akrilas ar akmens mase... Bet jauciu, kad pastaroji labiau thumbup.gif
Atsakyti
Mes pasirinkom akrilinę vonią, kampinę, dailutę. Mums atsėjo apie 600 Lt. Tiesa, ji lenkų gamybos, kaip supratau iš plonesnių, bet gailėtis dar neteko smile.gif. Nepastebėjau jokių minusų. Pasibraižyti ji pasibraižo kaip ir visos kitos, bet yra tam polikruokliai smile.gif Ir šiaip kai pirkom reikėjo kampinės vonios, nes vonia galėjo tilpti tik 150 cm. ilgio, o norėjosi kad būtų daugiau vietos atsigulti thumbup.gif ir už gerą kainą. Vyras sakė, kad jei kas bus blogai pasikeisim, bet blogumų dar kaip ir nėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2006 05 02, 15:33)
Mes pasirinkom akrilinę vonią, kampinę, dailutę. Mums atsėjo apie 600 Lt. Tiesa, ji lenkų gamybos, kaip supratau iš plonesnių, bet gailėtis dar neteko  smile.gif. Nepastebėjau jokių minusų. Pasibraižyti ji pasibraižo kaip ir visos kitos, bet yra tam polikruokliai  smile.gif Ir šiaip kai pirkom reikėjo kampinės vonios, nes vonia galėjo tilpti tik 150 cm. ilgio, o norėjosi kad būtų daugiau vietos atsigulti  thumbup.gif ir už gerą kainą. Vyras sakė, kad jei kas bus blogai pasikeisim, bet blogumų dar kaip ir nėra  rolleyes.gif


Mes irgi ziurim kampine smile.gif Man labaio fainos jos, ir vietos daug neuzima, ir dideles gaunasi smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat turime akrilinę vonią jau 1.5 metų thumbup.gif ji kampinė nedidukė, bet vietos joje gerokai daugiau nei tokio pat ilgio paprastoje vonioje.
Pasibraižyti, tai truputuką pasibraižė, bet jokių poliruoklių mes nenaudojam, kadangi išplovus su įprastiniais geliniais valikliais ji blizga kaip nauja smile.gif
Ir dar, pats didžiausias akrilinių vonių pliusas, kad jos nebūna šaltos, taigi įlipti į ją net kai vonioje ir vėsoka, visai malonu (kojom visai nešalta) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As irgi apie akriline nieko blogo negaliu pasakyti mirksiukas.gif
kad ypatingai braizytusi nepastebejau, kol kas ( apie 1 m.) neteko naudoti ypatingu poliruokliu ar valikliu, viskas puikiai issivalo iprastom priemonem ir minksta kempinele ax.gif
Atsakyti
Mes irgi akriline pirksim(kampine) ROSA,man jos wub.gif
Atsakyti
mums siandien ja atveza biggrin.gif Dar spejom senom kainom isigyt, nes dabar pabrango....
Atsakyti
blink.gif
QUOTE(mallena @ 2006 05 05, 10:23)
mums siandien ja atveza biggrin.gif Dar spejom senom kainom isigyt, nes dabar pabrango....


Pabrango,kiek?
Atsakyti
Mes turim akriline vonia,ir esu labai patenkinta. thumbup.gif
Atsakyti
O koki svori jos atlaiko kazi??? nes as tai as bet mano vyras tai sunkokas, o jei dar abu sugalvosim sulipt... Nes kiek beziurejom parduotuvese, tai jos kaip popierinės atrodo...
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2006 05 02, 14:33)
Mes pasirinkom akrilinę vonią, kampinę, dailutę. Mums atsėjo apie 600 Lt. Tiesa, ji lenkų gamybos, kaip supratau iš plonesnių, bet gailėtis dar neteko  smile.gif. Nepastebėjau jokių minusų. Pasibraižyti ji pasibraižo kaip ir visos kitos, bet yra tam polikruokliai  smile.gif Ir šiaip kai pirkom reikėjo kampinės vonios, nes vonia galėjo tilpti tik 150 cm. ilgio, o norėjosi kad būtų daugiau vietos atsigulti  thumbup.gif ir už gerą kainą. Vyras sakė, kad jei kas bus blogai pasikeisim, bet blogumų dar kaip ir nėra  rolleyes.gif


O kur cia pirkot uz tikia kaina?
Atsakyti
QUOTE(IGu @ 2006 05 05, 20:32)
O koki svori jos atlaiko kazi??? nes as tai as bet mano vyras tai sunkokas, o jei dar abu sugalvosim sulipt... Nes kiek beziurejom parduotuvese, tai jos kaip popierinės atrodo...

Užtai kojos metalinės biggrin.gif
Atsakyti