Įkraunama...
Įkraunama...

Akrilinė vonia

QUOTE(IGu @ 2006 05 05, 19:32)
O koki svori jos atlaiko kazi??? nes as tai as bet mano vyras tai sunkokas, o jei dar abu sugalvosim sulipt... Nes kiek beziurejom parduotuvese, tai jos kaip popierinės atrodo...


na, aš 61kg + mano vyras 100kg + vanduo , tai net netrakštelėjo (gamintojas Ravak) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2006 05 05, 22:55)
na, aš 61kg + mano vyras 100kg + vanduo , tai net netrakštelėjo (gamintojas Ravak)  biggrin.gif

Vonia tai tikriausiai šita ravak biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pijuska: 05 gegužės 2006 - 21:07
o as vis tik issirinkau akmens mases is Vispool... O buvau nusiziurejusi Ravak Rosa II 4u.gif Bet forma tai tokia pat, patinka man tokios ax.gif
Atsakyti
Turiu akriline. Jokiu problemu thumbup.gif
Nei braizosi, kaip kad gasdino, nieko. As patenkinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 05 05, 21:43)
o as vis tik issirinkau akmens mases is Vispool... O buvau nusiziurejusi Ravak Rosa II  4u.gif  Bet forma tai tokia pat, patinka man tokios  ax.gif


As irgi ziurinejau sita vonia, gal buciau ir uzsisakiusi. Bet beda ta, kad kartais namuose pati dazau plaukus, taigi pardavejai susiskambino su gamintojais ir gamintojai pasake, kad jei dazai su dazais i kuriu sudeti ieina (neatsimenu tiksliai kas, ar amoniakas ar peroksidas, ar dar kazkas, bet kad daznai tas ieina), tai tada ta vonia nusidazo ir gali neissiplauti. Tai del to atsisakiau tos vonios, ir akrilinies tokios pacios - ne man.
Atsakyti
unsure.gif
QUOTE(KristiTal @ 2006 05 07, 11:21)
As irgi ziurinejau sita vonia, gal buciau ir uzsisakiusi. Bet beda ta, kad kartais namuose pati dazau plaukus, taigi pardavejai susiskambino su gamintojais ir gamintojai pasake, kad jei dazai su dazais i kuriu sudeti ieina (neatsimenu tiksliai kas, ar amoniakas ar peroksidas, ar dar kazkas, bet kad daznai tas ieina), tai tada ta vonia nusidazo ir gali neissiplauti. Tai del to atsisakiau tos vonios, ir akrilinies tokios pacios - ne man.


As irgi dazau namie blink.gif ,tai ir akriline nusidazys unsure.gif Pirma karta girdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pijuska @ 2006 05 05, 22:06)
Vonia tai tikriausiai šita ravak biggrin.gif


Nea, mūsų nemasažinė, bet šiaip panaši smile.gif
Papildyta:
QUOTE(KristiTal @ 2006 05 07, 12:21)
As irgi ziurinejau sita vonia, gal buciau ir uzsisakiusi. Bet beda ta, kad kartais namuose pati dazau plaukus, taigi pardavejai susiskambino su gamintojais ir gamintojai pasake, kad jei dazai su dazais i kuriu sudeti ieina (neatsimenu tiksliai kas, ar amoniakas ar peroksidas, ar dar kazkas, bet kad daznai tas ieina), tai tada ta vonia nusidazo ir gali neissiplauti. Tai del to atsisakiau tos vonios, ir akrilinies tokios pacios - ne man.


Ir aš dažiau rudai su Casting dažais ir mano mama dažo ryžai su Londa Color (pas ją taip pat akrilinė vonia) ir nieko neatsitinka, o ir kai gėles laistau kalio permanganato tirpalu, tai rigi vonioje ir nei vienos dėmelės nėra smile.gif
Atsakyti
As tik parasiau ka man atsake, kad jei dazai dazais i kuriu sudeti ieina (pamirsau kas), tada jei vonia nusidazytu ir neissiplautu tai gamintojai neatsako. Cia konkreciai apie vispool vonia.
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2006 05 07, 20:18)
Nea, mūsų nemasažinė, bet šiaip panaši  smile.gif
Papildyta:
Ir aš dažiau rudai su Casting dažais ir mano mama dažo ryžai su Londa Color (pas ją taip pat akrilinė vonia) ir nieko neatsitinka, o ir kai gėles laistau kalio permanganato tirpalu, tai rigi vonioje ir nei vienos dėmelės nėra  smile.gif


Nu tai aciu dievui,nes jau buvau issigandus,bet vistiek buciau pirkus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Padrushka @ 2006 05 06, 22:40)
Turiu akriline. Jokiu problemu  thumbup.gif 
Nei braizosi, kaip kad gasdino, nieko. As patenkinta. smile.gif


pas mus irgi akrilinė, bet truputį pasibraižė, aišku maloniau į ją lipi, nes nebuna šata, kaip špižinės ar plieno
Atsakyti
as irgi sia savaite nusipirkau Rosa 150x105 su VSK 2 sienele - bus naudojamas kaip duso kabina. Tik kolkas dar remonto darbai atliekami visam bute - tai nepastatyta.
siaip pas tevus akriline jau 6 metai - tai pasibraizymai matosi, nes ideda koki plasmasini inda, o jei dugnas kiek zemetas tai ...
Atsakyti
Sweiki, bisky atgaivinsiu sia tema voniu smile.gif mums dabar atejo metas apsispresti smile.gif Ir domina zinoma akrilines daugiau, bet kadangi jau senai atsidziaugti negalim savo plienine, tai ir sios domina.Gal kas pirkot Kaldewei vonia?Ar siaip plienine?
Atsakyti