Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

QUOTE(Tute*frute @ 2009 07 14, 15:03)
Šiandien gaminau vafliukus wub.gif
Fotkinau "step by step" ,tad jai bus norinčių galėsiu parodyti blush2.gif

aisku kad idomu, butinai parodyk, siandien sakiau ir as kepsiu vaflius.
Tareybine as turiu vafliams kepti, bet jau kiek elektros ima doh.gif doh.gif , tai nusipirkus turiu ir ta maximine, tai ta nors maziau elektros ima.
Atsakyti
Nusipirkau, prisiskaičiusi čia forume, vaflinę kepti belgiškus vaflius, tokius kaip Palangoje. Forma tokia, kad galima ir pagaliuką įdėt. thumbup.gif Niam kaip skanu. Šiandien pasidariau pusryčiams, tai visa virtuvė pakvipo Palanga. Bet turiu pasakyti, vafliai gaunasi pakankamai koloringi, tad dažnai lepinti netinka, bent jau man ax.gif
O vaflinę radau Maxima Bazėje Vilniuje, kaina 138lt 2 in 1 kartu galima sumuštinius kepti, tik formeles reikia pakeisti. Brangoka, bet turėjau atliekamu pinigėlių ir nusprendžiau išleist, kol dėka mūsų šaunios valdžios kainos nepakilo dėl padidėjusio PVM doh.gif
Atsakyti
jei nesunku gal būtų galima receptuką tų belgiškų vaflių gauti? smile.gif
Atsakyti
merginos parasykite vafliu pertepimu receptu kokiu skaniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2009 07 27, 09:38)
jei nesunku gal būtų galima receptuką tų belgiškų vaflių gauti?  smile.gif

viena forumiete buvo jau rasiusi ji siame forume, tai nesikartosiu, o tiesiog nukopijuosiu 4u.gif

Belgiški vafliai

Na, vaflių o receptukas štai koks:
2 kiaušiniai, 2 stiklinės miltų, 0,5 stiklinės aliejaus arba sviesto kokie 150 gr, 1 stiklinė pieno, 4 šaukšteliai kepimo miltelių, žiupsnelis druskos, 3 šaukšteliai cukraus, truputis vanilinio cukraus.

Višką išmaišyti, kad kaip grietinė tirštumo tešla gautųsi. Kepti storų vaflių vaflinėje. Iš tiek produktų man 8 vafliai gavosi...

Dabar pasidarom šokoladinį glajų vafliams, kad skan iau būtų

3 valgomieji šaukštai grietinės, 3 valgomieji šaukštai cukraus, 1 šaukštas kakavos miltelių (karčiųjų), truputis sviesto (arbatinis šaukštelis).

Viską išmaišyti, kad gautųsi vientįsa masė. Kad cukrus geriau ištirptų ir sviestas išsilydytų, aš virinau vandenį, o į puodą su tuo vandeniu įdėjau bliūduką, kur maišiau šį šokoladą. Tai gavosi, kad tiesiogiai ugnim kaitinama nebuvo, bet nuo verdančio vandens vis tiek temperatūra užkilo ir cukrus ištirpo...
Atsakyti
Kažkada intensyviai kažkas ieškojo senovinės keptuvės. Gal pagelbės, parduoda čia.
Atsakyti
O gal kas patartumėt kaip reanimuot seną vaflinę? Grybukų keptuvę tai pavyko reanimuot, o vaflinės niekaip verysad.gif Prikepa viskas visvien verysad.gif Net noro nėra eilinį kartą ją traukt iš spintos blush2.gif O vafliukų tai norisi wub.gif
Atsakyti
smile.gif o kokia vafline pas jus, ta sena, na ta tarybine? man irgi taip uvo nutike kai as pabandziau kepti vfliukus is pirktines mases, tai po to karto prikepdavo siaubingai, prilipdavo , bet as tada ipyliau aliejaus ir gerai visa istepiau ir pakaitinau labaiiiiiiiiiiiiiiii gerai, net visi namai priruko, po to isvaliau popieriniu ranksluosciu ir vsio viskas puiku, kepa kuo geriausiai.
Atsakyti
Sveikutės, gal kas pasidalintų traškių vaflių receptuku. Išbandžiau kelis variantus, kol ką tik iškepti vafliai traškus, tik pastovi kelias minutes ir supliuškę gaunasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rinna @ 2009 09 06, 15:46)
Sveikutės, gal kas pasidalintų traškių vaflių receptuku. Išbandžiau kelis variantus, kol ką tik iškepti vafliai traškus, tik pastovi kelias minutes ir supliuškę gaunasi  verysad.gif

Man tai tikrai traškūs ir skanūs vafliai gaunas pagal čia jau minėtą belgiškų vaflių receptuką, ir kelias dienas prastovėję ant stalo ie taippat skanūs ir traškūs kaip kątik iškepti thumbup.gif
Atsakyti
Skanaus
Atsakyti
gavau dovanu tarybine vafline thumbup.gif dar net nenaudota visiskai, o pirkta 1990 biggrin.gif tai prisiskaiciau receptuku visokiausiu, reik eit naudot vafline pagal paskirti thumbup.gif
Atsakyti