Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

QUOTE(Letune @ 2009 03 27, 11:01)
Dabar yra akcijinė ir Maximose už rodos 20 Lt. Ten kepa tik vieną tokį vafliuką. Bet jos uždarymas man nepatiko ir,vieną pažiūrėjus, matėsi, kad ji nėra sandari.
O senukuose irgi esu mačiusi Kaune, Pramonės pr,bet ten buvo 2-jų blynelių talpos ir, aišku brangesnė.  biggrin.gif

na as susigundziau ir nusipirkau ta is makses uz 20lt keptuve smile.gif labai jau skanus man tie faliukaiir mazgiu manau patiks
tik kad keliau siandien tai limpa neina isimti viso vafliuko g.gif gal receptukas netinkamas g.gif reiks koki kita pabandyti ax.gif
Atsakyti
As irgi nusipirkau ja. ieskojau , ieskojau, visur tik sirdeles formos maciau, ir netycia ja radau, bandysiu kept. Tik bijau, kad pirmas blynas gali prisviles but. blush2.gif
Atsakyti
Dabar yra akcijinė ir Maximose už rodos 20 Lt. Ten kepa tik vieną tokį vafliuką. Bet jos uždarymas man nepatiko [QUOTE]
Turiu ir tikrai galiu pasakyti kad uždarymas visiška nesąmonė doh.gif
Atsakyti
as turejau tokia tarybine vafliu kepykle. bet va sugedo, tai irgi ieskau. jai sakot, kad maximine nieko gero. tai ieksosiu toliau. nes irgi buvau nuziurejus
Atsakyti
O aš galų gale radau tikrąją vaflinę nusipirkti, jei ką dominą, tai šiandien Senukų Megoje pirkau thumbup.gif 69 lt Boman 2 metų garantija.
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 04 22, 19:55)
O aš galų gale radau tikrąją vaflinę nusipirkti, jei ką dominą, tai šiandien Senukų Megoje pirkau  thumbup.gif  69 lt Boman 2 metų garantija.

Tokią turiu aš thumbup.gif Nė kiek nesigailiu tų išleistų 65Lt schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Eglėmama,2009 04 06, 10:39]
Dabar yra akcijinė ir Maximose už rodos 20 Lt. Ten kepa tik vieną tokį vafliuką. Bet jos uždarymas man nepatiko [QUOTE]
Turiu ir tikrai galiu pasakyti kad uždarymas visiška nesąmonė doh.gif
[/quote]
SVEIKUTES MERGAICIUKES 4u.gif
AS IR TA NESAMONE NUSIPIRKAU KUR 1 VAFLIUKA KEPA [UZ 20 LT doh.gif
BET JUK NIEKAIP TEN NEISKEPTA [VISALAIK ZALIA TESLA [NEAPSKRUDUS doh.gif
GAILA ISMEST TAD GAL KURI MOKAT RECEPTUKA TIEMS VAFLIAMS blush2.gif
AS KAZKADA VALGIAU TOKIUS PERSVIECIAMUS TIRPSTANCIUS VAFLIUKUS blush2.gif IR JIE NEBUDAVO APSKRUDE ax.gif
KAIP ISSIKEPT KAD APSKRUSTU A blush2.gif
ACIUKAS UZ PATARIMUS wub.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau vaflinę iš maximos už 30lt kur vienas storas tiktai, bet esu lb patenkinta, iskepa gražiai. Paėmiau paskutinę nors dar vakar buvo, išperka greit smile.gif Vienoj maximoj buvo po 15lt jos, bet išpirko greit. Kaip skiriasi kainos tos pačios maximos doh.gif
O prilimpa vafliai todėl, kad receptas netinka, man ir taip buvo tai į tešla dar miltų idėjau ir truputuką sviestuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 12, 14:57)
Aš nusipirkau vaflinę iš maximos už 30lt kur vienas storas tiktai, bet esu lb patenkinta, iskepa gražiai. Paėmiau paskutinę nors dar vakar buvo, išperka greit smile.gif Vienoj maximoj buvo po 15lt jos, bet išpirko greit. Kaip skiriasi kainos tos pačios maximos doh.gif
O prilimpa vafliai todėl, kad receptas netinka, man ir taip buvo tai į tešla dar miltų idėjau ir truputuką sviestuko  ax.gif

Galiu pridet toms kas perka Malsenos misini, ten reikia beveik pokelio sviesto idet papildomai. Ir as maniau, kad uzpilsi tuos miltus vandeniu ir daugiau nieko nereikes biggrin.gif
Apskritai, man nepatiko su misiniu schmoll.gif be sviesto lipo prie vaflines, idejus kiek reikia sviesto- per riebus gavosi. Mums skaniau is akies kai maisau tesla ax.gif
Atsakyti
Gal žinote kuo būna pertepti tokie parduotuviniai vafliai, juos gamina Dzūkija, vadinasi jie Ruduo. Tas pertepimas lengvas ir nėra toks saldus kaip su kondensuotu pienu.

user posted image
Atsakyti
Šiandien gaminau vafliukus wub.gif
Fotkinau "step by step" ,tad jai bus norinčių galėsiu parodyti blush2.gif
Atsakyti
ieškojau ieškojau tos tarybinės, radau... gariunuose, tik mažesnė per pus nei buvo pas močiute doh.gif ir kaina 130 doh.gif




Atsakyti