Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

Sveikute, seimininkeles!
Gavau lietuvisku vafliu lakstu, yra ir receptu pertepimui prideta.Man truputi neaisku su kondensuotu pienu - jus rasot, kad verdat pusantros valandos skardine.As supratau, kas Lietuvoj kondensuotas pienas su cukrum, ar atai tiesa?Vokietijoj be cukraus, tai as nezinau, ar ji naudoti tinka, o cia mano kaime rusisku parduotuviu nera, tik didmiesciuose.Gal patarsit, kaip kitaip gaminti.
Is anksto dekoju - Amalija
Atsakyti
Labukos,

Na kaip tyčia ir aš jau visą savaitę apie vaflius svajoju, kažkur palėpėj žinau dar už talonus pirkta vaflinė yra ir dar kokią eilę tada ją įsigyti norint reikėjo atstovėt!... tai sakau užteks jai dūlėti ten, reikia pramankštinti:) Va receptukų čia prisirašiau, tik pamenu vaikystėj būdavo tokie susukti į vamzdelį ir prikrauti kremo vafliai...mmm visos bobutės mane su jais prisijaukindavo biggrin.gif Va tokių ir pati pasidaryt savaitgalį noriu. Gal kas žino tokių kremų receptukų? mirksiukas.gif Seilytė taip ir tysta...
Atsakyti
As vafliu pertepimui darau taip:1indelis rudud(arba virto kondensuoto pieno atvesusio) ir 200g grietineles.Grietinele isplakam ir po triputi imaisome rududu.Sutepam vafliu lakstus ir paslegiam kuriam laikui. rolleyes.gif Gal jis ir kaip idaras tiktu keptiem vaflaim, bet manau vafliai greitai suminkstetu nuo jo...
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2004 12 05, 16:27)
turiu labai ivairiu receptu su varske  su bulvemisir su mielemis jei kas susidomes sakykit
Bravada, tik dabar pamačiau tavo žinutę doh.gif doh.gif doh.gif Gal tu galėtum tuos receptukus surašyt? 4u.gif Mano vaikiams vafliai labai tinka thumbup.gif Kepu vis pagal tą patį receptą, jau nusibodo schmoll.gif
Atsakyti
Kepiau vaflius pagal bea receptą. dariau kaip parašyta, bet kiaušiukai mažoki buvo, tai tešla labai tiršta gavosi..Ai, praskiedžiau šiek tiek grietinėle ir kepiau. Vafliai gavosi traškūs, labai trapūs thumbup.gif
Čia naujos vaflinės įsigijimo proga thumbup.gif "Tarybinės" nebeturėjau, o naują radau įsigyt "Ermitaže" (antrajame aukšte) už 49,90 Lt. thumbup.gif "Ide line" firmos vaflinė skirta tiems vafliams kepti, kur į vidų ledus įdeda. Pati vaflinė apvali, bet plonučiai vafliukai gaunasi, galima ir ledus kimšt, o galima vaflį į ritinėlį ir valgyt sau išsišiepus. Visai kaip kepti "tarybinėje" vaflinėje..patiko tai, kad įdedi šaukštą tešlos ir nereikia lyginti ax.gif uždarant vaflinę tešla pati gražiai, tolygiai pasiskirsto.
Atsakyti
NET SILPNA KAIP UZSIMANIAU VAFLIU... essen.gif essen.gif
Atsakyti
blush2.gif Reiks ir man kuriam laikui pamiršti savo dietas , jei dar skaitytsiu šitą skyrelį cry.gif tongue.gif . Bėgu kepti vafliukų. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 03 01, 16:17)
Čia naujos vaflinės įsigijimo proga thumbup.gif "Tarybinės" nebeturėjau, o naują radau įsigyt "Ermitaže" (antrajame aukšte) už 49,90 Lt. thumbup.gif "Ide line" firmos vaflinė skirta tiems vafliams kepti, kur į vidų ledus įdeda.

blink.gif cry.gif Kokia neteisybė, kai aš tokią pirkau prieš metus, ji vos ne dvigubai kainavo schmoll.gif

Savaitgalį pirkau čirvinę vaflinę, esu baisiai patenkinta thumbup.gif Iškepiau vafliukus pagal instrukcijoje duotą receptą, vaikai lapnojo tik duok biggrin.gif

Receptas toks:

Plakite 5 kiaušinių trynius, 5 desertinius šaukštelius pieno, 100g. cukraus kol pasidarys putos, paskui pridėkite 1/2 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių ir 150g. miltų. Suplakite 5 kiaušinių baltymus ir pridėkite prie plakinio. biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, paaiškinkit man,stabdžiui,kas yra čirviniai blynai?
Atsakyti
QUOTE(vira @ 2005 03 02, 09:06)
Merginos, paaiškinkit man,stabdžiui,kas yra čirviniai blynai?

Čirviniai blush2.gif - tai širdelės formos stori vafliukai
Atsakyti
Ačiū. Pasirodo,žinau - turiu keptuvę smile.gif)
Atsakyti
einu ieskot savo senosios vaflines ir vafliuku kepti smile.gif ot bus vyreliui staigmena kai gris is darbo thumbup.gif
Atsakyti