Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika, 4 tema

QUOTE(Beatuk @ 2010 09 28, 23:10)
matau .. ir dabar tai AS nukritau nuo fotelio !!!!!!!!!!! Neturiu zodziu apsakyti kaip as susinervinau  verysad.gif
Pridekim mano foto prie jos foto  cray.gif

Baikit, negriūvinėkit taip, nebus kam temos palaikyt kai visos iškrisim iš koto smile.gif Beatuk, nesinarvuok ir atsisėsk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2010 09 28, 22:22)
o jo kaina sake?  blink.gif pasiziurejau internete  blink.gif

Kaina tik ispradziu atrodo baisiai, bet tai juk 14d. norma ir jokio kito maisto. Tai paskaiciavus gaunasi tas pats kas dabar suvalgai. Na negi maziau isleidi?
O rekomendavo, nes Modifasta skiria pries skrandzio mazinimo op., kad greitai ir saugiai numest svori, nuo jo nepakinta kraujas ir yra visos reikalingos medziagos.

QUOTE(Beatuk @ 2010 09 28, 22:49)
1.  Zinok esu galvojusi apie tai, taciau laikui begant blanko tokios mintys. As kai su juo diskutavau apie savo ausytes, tai jis man sake kad padare ka galejo geriausio. Na nzn ar teisme ka irodysi  g.gif  cia zinai ne daiktas, o komplikaciju nebuve ir tt.
hmmm...
2. Ar lengva rasti ji ten pastatuose?


1. Na as ne del ausyciu (jos sutvarkomos), o del to kad randas labai aukstai ir bamba nenaturali. As pasikonsultuociau su kitu chirurgu nesakyciau kas dare op. ir paklausciau nuomones kas kaip ir kodel. Nemanau, kad taip turejo buti.
2. Lengvai 4u.gif

QUOTE(raimuta @ 2010 09 28, 22:52)
gavosi atskiras albumas mano blush2.gif , tai jau man atleiskite, nenorėjau taip išsiskirt,taip gavosi.... g.gif

O taip net geriau 4u.gif

QUOTE(Beatuk @ 2010 09 28, 23:10)
matau .. ir dabar tai AS nukritau nuo fotelio !!!!!!!!!!! Neturiu zodziu apsakyti kaip as susinervinau  verysad.gif
Pridekim mano foto prie jos foto  cray.gif

Nu tai reikia kazka daryt beatuk. Gal pabandyk i medicinini audita kreiptis, jie apziures tave ir pasakys ar galima ka tam viksraiciui prikist. O pvz B paklausi ar galima istaisyti jo klaidas.
Atsakyti

O taip net geriau 4u.gif


Pažiūrėjus gal ir geriau,tada aiškiai matyt katros kurios foto,lengviau atskirt kaip užvadinta vardais albumai,tada aišku kur kokios forumietes pilvuks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuta @ 2010 09 28, 23:05)
Pas mane ne kiek to pilvo buvo, o kabančios kengūros....džiaugiuosi jos atsikračius bigsmile.gif


Raimuta, liaaaadas wub.gif Galima drasiai vadinti Bagdono parodomuoju darbu! thumbup.gif O tas randas jau toks visai pabales - kiek laiko praeje po op, 2 metai? O gyvai jo irgi tiek tesimato? Prisipazink, ka darei su tuo randu: lazeris, dermatix, ar ..photoshopinai...
Mano CP randas po metu nera visas pabales - tik dviejose vietose visai isblukes. Dabar CP nefotkinsiu del busimo leliuko. Bet man jis netrukdo - nekrenta i akis. Jei cia pastave rimtas pooperacinis randas taip atrodo, tai cia kas - genai ar ypatinga prieziura?

Beatuk, o pries kiek tavo op daryta? Pas tave randas ryskesnis. O zemiau ar auksciau, gal cia priklauso nuo to, ar siuva pilvo raumenis? g.gif Beje, man tavo bamba grazi- neturiu ka prikist.. g.gif

Katiniuks, idek savo foto blush2.gif

Merginos, man jusu pooperaciniai pilvukai lediniai, tik dabar ka daryt, kad tu randu nesimatytu? g.gif Ka pataria plastikos chirurgai del tu randu? Ar domejotesjais konsultaciju metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eLaura: 28 rugsėjo 2010 - 22:48
[quote=eLaura,2010 09 28, 23:43]
Raimuta, liaaaadas wub.gif Galima drasiai vadinti Bagdono parodomuoju darbu! thumbup.gif O tas randas jau toks visai pabales - kiek laiko praeje po op, 2 metai? O gyvai jo irgi tiek tesimato? Prisipazink, ka darei su tuo randu: lazeris, dermatix, ar ..photoshopinai...


Va va Bagdonui tikrai pritraukiau klienčių, teks procentą imt iš jo biggrin.gif , bet jei rimtai,tai tikrai jokiu fotošopų nedariau, realiai man tas randas dar šviesesnis atrodo,nuotraukose ryškesnis.Čia manau tikrai tepalai man padėjo, nes prieš tai cezario randus turėjau,bet jie nebuvo tiek pabale, nes niekom netepiau.Daktarai ,tai ne ka ir gali pasakyt dėl randų gijimo,čia kekvienam savo gijimas manau,kaip reaguoja organizmas.Bet vistiek manau čia Dermatix pliusų man pridėjo smile.gif
Kur pažiūriu foto darytos po metų laiko, tai randuks dar toks mėlynokas.
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2010 09 28, 23:43)

Beatuk, o pries kiek tavo op daryta? Pas tave randas ryskesnis. O zemiau ar auksciau, gal cia priklauso nuo to, ar siuva pilvo raumenis? g.gif Beje, man tavo  bamba grazi- neturiu ka prikist.. g.gif



Raimutai irgi siuvo raumenis ir Rucelie taip pat. Man irgi sius ir parode, kad randas bus zemai. Tikrai ne nuo to priklauso.
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 09 28, 13:47)
Alo alo miargai, o man slapukas?

Del tos jaunystes: tai jeigu vaika planuoju po 5m. tai jau bus 35, tai op. geriausiu atveju 37m. tai naert man ta op bus reikalinga? as dabar jos noriu, tik dar svori reikia numest. bagdonas rekomendavo Modifast pagalba.

labas rytas 4u.gif o kazin ar normaliai galima su juo svorio numest?ar tik kudesnem cia? g.gif nes pas mane 15 kg virsvorio dar yra ir niekaip nesugebu sukusti verysad.gif ir as noriu slapuko,kai tik prieisiu ilgesniam laikui prie pc butinai ymesiu savo grozio centra lotuliukas.gif nors pas mane ir kojos celiulitines verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas,vaisinuosi kava.
Raimuta, swoon.gif nuostabu,bamba labai grazi.Nu tikrai baltai pavydziu.Kadangi as planuoju op pas Bagdona,tai ir mano pilvukas toks bus irnesakyk.gif biggrin.gif
Ausra1976 ateis ir i musu kiema svente drinks_cheers.gif

O man vakar vakare sove tokia mintis.Juk nelabai grazu randa galetu grazia tatoo paslept jei jos patinka.as tai daryciau taip.ka manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineta.V: 29 rugsėjo 2010 - 08:05
Aisku ateis (turetu) unsure.gif

nu nieko mintis tokia ir jau girdeta ir matyta kai papuosia ta vieta ar seip koki randa tatto g.gif as nezinau ar daryciau,jai toks sviesutis kaip pas raimuta tai tikriausiai nieko nedaryciau schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas, jungiuosi ir aš prie rytinės kavos smile.gif

O kaip atskiri albumai iškart matyt kur kieno, šaunuolė Aušra thumbup.gif . Bet ten nuotraukoje kur numetus 22 kg.tai liuks atrodai ,daug pametus buvai ir nieko nedarant ,savaime??? g.gif

Ineta, manau ir tu tokia busi pasigražinus po op. kai pateksi į Bgd. rankas thumbup.gif

Aš pas viena moteriškę mačiau tatoo padaryta ant cezario pjūvio, tai rando tikrai nematyt, bet paėmus juk to rando nieks nemato kaip tik vyras ir pati, nes jis po kelnaitėm pasislėpęs smile.gif Pamenu sakaiu jei nepavyks graži bambą ,tai versiu auskarą blogiausiu atveju ir bus čiki piki, bet man ir be jo gerai ax.gif
Atsakyti
Oi ne raimuta laikiausi spec dietos ir ne viena kart maziausiai 3 kart buvo ta pati su pertraukom.Poto isejau i darba dar 4 nuo streso pabego,buvau sau grazi biggrin.gif tik va kabejo toks krakamulis kaip pas tave ir sonai nusmuke tokie buvo g.gif

nu dabar vel laikausi,noreciau sugryzt i tuos kg kas buvo,visai nieko ir ta Modifast programa butu pabandyt g.gif reikia vyra graziai pakalbint user posted image ir gal nupirks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 09 29, 10:22)
Aisku ateis (turetu)  unsure.gif

nu nieko mintis tokia ir jau girdeta ir matyta kai papuosia ta vieta  ar seip koki randa tatto g.gif  as nezinau ar daryciau,jai toks sviesutis kaip pas raimuta tai tikriausiai nieko nedaryciau schmoll.gif


Ui ne ne,jei toks randas kaip pas Raimuta butu tai tikrai juokiu tatoo nereiktu
Atsakyti