Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

Šiandien susimąsčiau, kad sklypą jau turime apie 6mėn., bet dar nesame mokėję jokių žemės mokesčių. Ar kas nors iš jūsų moka? Kiek reikia mokėti už žemės ūkio paskirties žemę? Nuo arų skaičiaus skaičiuojasi ar nuo ko?
Atsakyti
Ten netoli mano sklypo yra vienkiemis, buvau užsukusi nes mačiau kad jie turi mums reikalingą traktorių, tai šiek tiek pakalbėjom su būsimą kaimyne ir paklausiau dėl žemės mokesčio, tai pasakė: "Nepergyvenk, atsiūs", tik neaišku kada ir kiek, man irgi rūpi šis klausymas.... g.gif
Atsakyti
O tai gal galima patiems kur nors susižinoti?
Žinau, kad ten labai nedideli pinigai, bet būtu įdomu kiek ten prikapsi. Pervečiau didesnę sumą ir ramu būtu. g.gif
Atsakyti
O ar galima gauti leidimą statytis ūkį, jei nėra šalia elektros?(statybos vyktų generatoriaus pagalba, o vėliau ir be mūsųs kažkas atves tą elektrą - žinome, jog toje vietoje žmonės keičia paskirtį..bet nesinori ilgai laukti..)
O kiek kainuoja atidalinti ž ū paskirties sklypą į 3dalis?
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2005 11 07, 11:30)
O ar galima gauti leidimą statytis ūkį, jei nėra šalia elektros?(statybos vyktų generatoriaus pagalba, o vėliau ir be mūsųs kažkas atves tą elektrą - žinome, jog toje vietoje žmonės keičia paskirtį..bet nesinori ilgai laukti..)
O kiek kainuoja atidalinti ž ū paskirties sklypą į 3dalis?

Kai gausi leidimą statybom, ten bus sąlygos iš kur ir kaip bus atvesta elektra. Pačiom statybom elektros geriau neimti, galima naudotis generatoriu, nes jei prašysi elektros statybom tai bus tik laikina pastotė,, namui reikės vėl iš naujo už atvėdimą mokėti, gaunasi du kartus moki už beveik tą patį.
Pas mane yra 2,7h žemės ploto, už sąlygas savivaldybėje sumokėjau 12 lt, už padalinimo planą žemėtvarkininkui 720 lt (pagal plotą), o toliau nežinau, nes kol kas čia ir sustojau smile.gif
O kur tavo sklypas?
Atsakyti
Prie jūsų ūkiniškų pokalbių noriu prisijungti ir aš,nes neseniai tapau bendrasavininke žemės ūkio paskirties žemės.Tai ši tema man bus labai aktuali ir turiu viena klausimuką.Aš bendrasavininkė,o norėčiau tapt atskira savininke,tai kokie turėtų būt mano veiksmai,pats pirmas žingsnis kur man eit? Nes institucijos siuntinėja viena pas kitą ir nieks konkrečios informacijos besuteikia doh.gif Ir jei žinot kokias koordinates dėl ūkininkų kursų Vilniuje, parašykit,artimiausiu metu planuoju tapt ūkininke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 11 08, 03:22)
Prie jūsų ūkiniškų pokalbių noriu prisijungti ir aš, Aš bendrasavininkė,o norėčiau tapt atskira savininke,tai kokie turėtų būt mano veiksmai,pats pirmas žingsnis kur man eit?

Sveikute,
1 su nuosavybės dokumentais, planeliu ir kt savininku einat į savivaldybės žemėtvarką (tik nežinau kur Vilniuje jie randasi) užpildot prašymą ir dvidešimt dienų laukiat leidimo padalinimui.
2 su tais pačiais dokumentais, su leidimu ir situacijos planu (ji duos žemėtvarkoje) einat pas savivaldybės architektus, vel užpildot prašymą dėl padalinimo sąlygų, laukiat apie dvidešimt dienų (visur reikės dokumentų kopijų), už šitą popierių aš mokėjau 12lt,
3 po to reikės pasieškoti privataus žemėtvarkininko, kuris sutvarkys padalinimą. 4 Jei neturit, galit ir toponuotrauką užsisakyt(jos reikės namo statybai).
5 Dar kol viskas daroma pasieškok ukininkų kursus ir užsiregistruok ūkį.

Atsakyti
Aš Kaune, bet manau, kad kol nepastatysiu transformatorinės, tai tol ir paskirties nepakeisiu(techninėse sąlygose tai numatyta)..o taip gaila išmesti keliasdešimt tūkstančių tam reikalui, kai vėliau nuo mūsų transformatorinės už ačiū kiti žmonės jungsis elektrą..Vat ir nematom kitos išeities - tik ūkį statytis (tik abejonės, ar irgi gausim tą leidimą statybom be elektros), o gal po kelių metų parduoti likusią dalį sklypo ir išsivaduoti nuo banko paskolos..
Atsakyti
MARZDE, http://www.supermama...pic=33170&st=48 dar pasiskaitynėk čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyyte: 08 lapkričio 2005 - 12:27
QUOTE(mykolė @ 2005 11 08, 13:14)
Vat ir nematom kitos išeities - tik ūkį statytis (tik abejonės, ar irgi gausim tą leidimą statybom be elektros), o gal po kelių metų parduoti likusią dalį sklypo ir išsivaduoti nuo banko paskolos..

gal paaiškink man konkrečiau kiek žemės, ar pirkot per banką ir ji įkeista, ir ar labai skubiai norit namo, t.y. jau pavasarį norėtumet statybų ar laikas jūsų nespaudžia, žinant situaciją gal galėsiu patart.
Ar labai toli nuo jūsų sklypo elektra? ir į kiek dalių norit padalinti....
Atsakyti
Julvyte, kiek supratau, Tu pirma atidalinai žemę, o tik po to stataisi. Gal tai yra racionaliau, nei kad mes galvojame tik pasistatę atidalinti sklypą pardavimui?
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2005 11 08, 13:32)
Julvyte, kiek supratau, Tu pirma atidalinai žemę, o tik po to stataisi. Gal tai yra racionaliau, nei kad mes galvojame tik pasistatę atidalinti sklypą pardavimui?

mes taip darom todėl, kad statybom imsim paskolą, ir reikes bankui įkeisti ir žemę ir statybas, o mes nenorim įkeisti viso sklypo, tai iš pradžiu atsidalinsim, po to statysim, po to jau galėsim pardavinėti neįkeistą sklypą, kurį ir padalinsim į mažesnius sklypukus ir pakeisim paskirtį. Va tokie planai.
Atsakyti