Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

na savado tai laukem apie 2 savaites, o veliau kai pridavinejom statybos leidimui gauti, tai antradieni pridavem dokumentus, treciadieni buvo posedis ir jau ketvirtadieni pasiemem dokumentus thumbup.gif thumbup.gif va toks tai mano "rajonas", savivaldybe dirba sauniai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2005 12 28, 15:46)
na savado tai laukem apie 2 savaites, o veliau kai pridavinejom statybos leidimui gauti, tai antradieni pridavem dokumentus, treciadieni buvo posedis ir jau ketvirtadieni pasiemem dokumentus thumbup.gif  thumbup.gif  va toks tai mano "rajonas", savivaldybe dirba sauniai 4u.gif


na skamba kaip is fantastikos... kad taip vilniuje... ech
Atsakyti
tikrai fantastika, as tai net bijau pagalvoti kaip reiks pradet su tais biurokratais bendraut blink.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif gal yra dabar galvojančių apie kursus ? gal kas žino, kiek jie gali trukti Bukiškių ŽŪM ? Ieškau kompanijos ax.gif
Atsakyti
Mes irgi domimes siais kursais.Tik mus labiau domintu galimybe eksternu ji gauti .Gal kam tai pavyko?
Atsakyti
Mums taip pat reikia ūkininko pažymėjimo-jungiamės prie bendraminčių, parašykit tiksliai, ką dar domina.Nuo ryt bandysim skambintis ir teirautis, kur galima juos įgyti.
Atsakyti
mane priskaičiuokit, eisiu tikrai, o jei dar būtų įmanoma eksternu ax.gif man patogiausia būtų Bukiškėse, bet nesvarbu, bet kur Vilniaus rajone lankysiu, kad tik greičiau bigsmile.gif
Atsakyti
Smagu, kad mūsų daugėja. Vyras šiandien paskambino į Kėdainių ž.ū. m-klą bei Balbieriškio ž.ū. m-klą(Prienų raj?)-na čia mums Kauniečiams tinka tokia geografija-tai sakė, kad renka grupes, apie 15 žmonių, kaina bene 60lt, dėl eksterno aiškiai nepasakė(vyras įtaria, kad telefonu nenori taip atvirai pasakoti, kad galima), bet ir nesakė "ne".Ir įtariu, kad visur tas galioja-kai surenka grupę žmonių, tai ir rengia tuos kursus.
Nežinau, iš kur Jūs visos esate-tad siūlykit savo variantus, gal mes prisitaikysim, jei eksternu viskas vyksta, tai galime ir tolėliau pavažiuoti.Parašykit, ką manot.
Atsakyti
Sveiki visi besidomintys kursais Kauniečiai.Patariu kreiptis i Mastaičių kolegiją. Aš neseniai lankiau ūkininko kursus būtent Mastaičiuose, gruodžio 16 laikiau egzaminą, o šiuo metu jau turiu rankose ūkininko pažymėjimą. Viskas vyko apie 1 mėnesį laiko. Kaina 240 . Viskas vyko gana sklandžiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš galėčiau ir Kauno rajone kur nors lankyt praktiškai, tik kiek kartų per tą mėnesį teko važiuoti į mokyklą ??
P.S. ar nebūtina lankyti tame rajone, kurioje turi žemės ? ( kažkur kažką girdėjau... blush2.gif )
Atsakyti
Vyras susiskambino su Vilkijos ž.ū. m-kla(Kauno raj)-galima eksternu laikyti egzaminą, renka 10 žmonių grupę, 5 jau yra. Turiu informacijos iš žmogaus, kuris lankė ten kursus, kad ten užteko 2 ar 3 kartų nuvykti, kainavo keliasdešimt litų.
Tad kviečiu bendramintes mamas prisijungti; bandysiu ryt ar poryt nuvykti užsiregistruoti tongue.gif
Atsakyti
idomu ar yra "ukininku" gavusiu leidima statybom Kauno rajone?? g.gif
Atsakyti