Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

Julyyte ačiū. Bet mano žemė priklauso ne Vilniaus savivaldybei,o Šalčininkų,tai va Šalčininkai sako pradžioj tvarkyt Vilniuj,o Vilniečiai siunčia į Šalčininkus.Manau reik viską daryt Šalčininkuose,manau bus lengviau ir greičiau nei Vilniuj g.gif

Julyyte dar vienas klausimukas.Ar žinai,ar esi girdėjus apie kokius nors mokesčius pasistačius namą,o sumos tai nemažos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 08 lapkričio 2005 - 15:08
Julyyte dar vienas klausimukas.Ar žinai,ar esi girdėjus apie kokius nors mokesčius pasistačius namą,o sumos tai nemažos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 11 08, 16:33)
Julyyte dar vienas klausimukas.Ar žinai,ar esi girdėjus apie kokius nors mokesčius pasistačius namą,o sumos tai nemažos  g.gif

Suma vienas procentas blink.gif metams, čia reikėtu išsiaiškinti, šią savaitę mokausi, bet kitą sav pereisiu per įstatymus ir komentarus, gal ką tiksliau rasiu, tikiuosi kad ūkininkus neapkraus tokia mokesčių našta g.gif
Atsakyti
Dėkui, Julvyte, už atsakymą-sužinojau kaip tik tai, ko ir reikėjo.
Tik va, čia buvo pacituotas tokio teisininko Molio komentaras:lyg dalijant sklypą į tris dalis ir keičiant paskirtį, nereikia detaliojo plano;?arba ne taip supratau..-gal kas gali šviesiai tiesiai pasakyti? Turbūt tokiu atveju viskas labai supaprastėtų..?
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2005 11 13, 11:44)
Dėkui, Julvyte, už atsakymą-sužinojau kaip tik tai, ko ir reikėjo.
Tik va, čia buvo pacituotas tokio teisininko Molio komentaras:lyg dalijant sklypą į tris dalis ir keičiant paskirtį, nereikia detaliojo plano;?arba ne taip supratau..-gal kas gali šviesiai tiesiai pasakyti? Turbūt tokiu atveju viskas labai supaprastėtų..?

Dalinant ir keičiant paskirtį tikrai reikės detaliojo plano ir architekto;
Dalinant ir nekeičiant paskirties reikės tik žemėtvarkininko (tik ne iš savivaldybės, o privataus), žinoma abiems variantams reikės leidimo iš savivald žemėtvarkos ir sąlygų iš saviv architektų.
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2005 11 08, 16:33)
Julyyte dar vienas klausimukas.Ar žinai,ar esi girdėjus apie kokius nors mokesčius pasistačius namą,o sumos tai nemažos  g.gif

http://www.finmin.lt...225700C004D8D6E
Atsakyti
[quote=rutatu,2005 10 24, 23:30]
[).

Kiek žinau tik Aukštadvaryje galima viską atlikti per vieną dieną, bet reikia grupės (apie 20 žmonių). Aš ruošiuosi susiveikti ūkininko pažymėjimą, tai būtų malonu, jei atsirastų daugiau norinčių.
[/quote]
Įdomu, kiek kainuoja tie kursai Aukštadvaryje, kur galima sutvarkyti per 1 dieną.Aš eičiau į tokius kursus, ir gal dar kelis žmones vesčiausi. g.gif
[/quote] As su jumis Organizuokim kursus Aukstadvaryje man irgi tai aktualu Be to dar girdejau apie panasius kursus Dauguose
Atsakyti
Dauguose aš jau laukiu kursų, nes jie laukia finansavimo iš valstybės ir jau sakė, kad iki naujų metų turėtų įvykti. Nors žadėjo, kad bus jau spalį cry.gif . Kaina extra ir kas pristatę pažymas, kad turi žemės ar padeda dirbti žemę pvz. tėvams ne mažiau 3 metus kaina gal 60 litų, nes čia finansuoja už tuos kursus valstybė. O šiaip tai gal 200. Kiek žinau jau gal ten buvo kursai tiems kurie nenorėjo pigiau, o už tuos 200 litų. Tai va gal kas ir prisijungs. Nes pav. skambinau į Balbieriškį dar ten kažkur tai net nesurinktos grupės.
Tik mane erzina, kad dar ilgokai gali užtrukti reikalai su žeme. Nes tėvai nori atsikelti žemę ir tą žemę man padovanoti, tai gali užtrukti iki pavasario doh.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(lota @ 2005 10 07, 10:27)
Man idomu ar yra nors vienas realiai tokiu budu gaves leidima statybom? Mes paklausem pas savivaldybes architekta apie toki varianta, jis atsake, kad yra daug norinciu statyti ukius, bet kolkas nera isduota ne vieno leidimo.  Kazin kaip is tikruju?



Mes okiu budu gavom leidima statyti. Vyras turi pazymejima, kad ukininkas ir leido statyti nama ir ukines patalpas.
Atsakyti
Sveikos "ukininkes" biggrin.gif gal kas zinot kaip su tais 80 kv. m. ??? ar tikrai nereikia projekto ir ko reikia norint pradet statybas, ir kaip berods Kozete klause, kaip su tu kvadratu padidinimu ateityje ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Opusas @ 2005 12 27, 22:17)
Sveikos "ukininkes"  biggrin.gif  gal kas zinot kaip su tais 80 kv. m. ??? ar tikrai nereikia projekto ir ko reikia norint pradet statybas, ir kaip berods Kozete klause, kaip su tu kvadratu padidinimu ateityje ???  g.gif


na mane Kaisiadoriu savivaldybeje zmogeliukai, kurie leidimus statybom isdavineja, patikino, kad rajone (butent rajone, o bne MIESTE) 80 kv.m. namukui projekto nereikia, o kaip ten toki pridavineti nezinau, nes mes tai statysime 130 kv.m. nama (leidima jau turim) ir jau pastatem 70 kv.m. ukinuka, kuri kai pridavinesim nama, sake tiesiog bendram planelyje pazymes ir tiek 4u.gif
Atsakyti
na musu zeme kaip tik ir yra rajone g.gif, beje kaip sekesi gauti leidimus, nes mes dar realiai neturim tos zemes, dar nepadarytas dovanojimas, tai dar su niekuo neteko susidurti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opusas: 28 gruodžio 2005 - 11:06