Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

4u.gif Rudeninė juosta. Šiandien "gimęs" darželinukų darbelis tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Noriu prie jusu prisijungti. parodyt savo darbelius
viniojau dovana savo vyrui angelu sargu diena ax.gif
user posted image
Dariau puokste tecio gimtadieniui
user posted image
vyras baisiai uzpavydejo, tai teko ir jam is likuciu padaryt puokstyte prie lovos miegamajam lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@lone @ 2009 10 06, 18:54)
4u.gif Rudeninė juosta. Šiandien "gimęs" darželinukų darbelis 

grazu thumbup.gif mazieji floristai auga...

QUOTE(raganiukė78 @ 2009 10 07, 08:12)
Noriu prie jusu prisijungti. parodyt savo darbelius

saunu thumbup.gif tikrai rudenines puokstes
Atsakyti
Laba diena,
gražu darželinukų darbas: didelis, kruopštus, spalvingas thumbup.gif
raganiukė78, puikus vyras, mažai yra tokių, kur į gėles reaguoja (arba apsimeta) biggrin.gif
Mėgstu rudenines puokštes. O ant dovanų maišelio klijuota kažkas, neįžiūriu blush2.gif
Atsakyti
ant dovanu maiselio sudziovintas orchidejos ziedas. kai jau pradejo vyst, skabiau ir greit i knyga kisau smile.gif po metu radau kaip apsidziaugiau labai graziai atrodo. tokios permatomos vos ne kaip tie lapai gysloti
Atsakyti
Geras, negalvojau, kad orchidėjos. Gražiai gavosi.
Atsakyti
aciu smile.gif uzsikreciau visu tuo. lauke salta o taip norisi kazkokios silumos romantikos.
o orchidejos tikrai fainai sudziuvo. tik pries kisant i knyga reik atsargiai lapukus praskleist, nes kaikurie ziedai nelabai graziai atrodo. bet paderinus pakarpius galima grozi isgaut.
Atsakyti
QUOTE(raganiukė78 @ 2009 10 07, 14:05)
aciu smile.gif uzsikreciau visu tuo. lauke salta o taip norisi kazkokios silumos romantikos.
o orchidejos tikrai fainai sudziuvo. tik pries kisant i knyga reik atsargiai lapukus praskleist, nes kaikurie ziedai nelabai graziai atrodo. bet paderinus pakarpius galima grozi isgaut.


blink.gif net nepagalvočiau kad ten orchidėja. Labai gražu. Aš irgi šiuo metu užsikrėtus augalų džiovinimu knygose.
Labai gražiai atrodo rožės žiedlapiai ir chortenzijos bordinės. Visai spalva nenunyksta.
Atsakyti
Sveikutes, ideju kupinos mamytes 4u.gif

bonda, plaaaasau...isduok kaip savo graziuosius konkoreziu burbulus darai blush2.gif Ir kaip tu konkoreziu dupciukai toki ploksti? nes kiek dziusta pas mane, tai nieko jie,rupuziokai, nesiskleidzia iki tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(triashne @ 2009 10 21, 13:01)
Sveikutes, ideju kupinos mamytes  4u.gif

bonda, plaaaasau...isduok kaip savo graziuosius konkoreziu burbulus darai  blush2.gif Ir kaip tu konkoreziu dupciukai toki ploksti? nes kiek dziusta pas mane, tai nieko jie,rupuziokai,  nesiskleidzia iki tiek unsure.gif

pernai metais bonda minejo,kad ten kazkokie kitokie kankoreziai,dabar nepamenu,kaip vadinasi,tai jie tokie dideli ir labai jau grazus,bet as dariau ir is paprastu,aisku gavosi ne tokie grazus,bet nieko biggrin.gif blush2.gif Dviovinau ant radiatoriau,tai daugiau issiskete jie man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2009 10 03, 17:00)
na cia gal nelabai tinka floristikai bet pasirodysiu,gal kam pakisiu minti patiems pasidaryti puokste kamnors ant kapiniu
user posted image


Va va, ši mintis dabar man taip pat labai aktuali, gal kas turi daugiau idėjų puokštelėms ant kapų?? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triashne @ 2009 10 21, 12:01)

bonda, plaaaasau...isduok kaip savo graziuosius konkoreziu burbulus darai  blush2.gif Ir kaip tu konkoreziu dupciukai toki ploksti? nes kiek dziusta pas mane, tai nieko jie,rupuziokai,  nesiskleidzia iki tiek unsure.gif

pas mane ten ne paprastosios pusies buvo, o juodoios -berods, jei gerai pamenu...gerai, kad priminei -reiks prie darbo vel pasirinkt biggrin.gif biggrin.gif
o siaip as juos isdziovinau -paprastai ant palanges ir su karstai klijais meistravau mirksiukas.gif
Atsakyti