Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

Labai graži kompozicija nuotraukoje. Bandysi? O prizas apsilankyt tam renginy - svajonė. Jei turėčiau kažką, kas tinka, pabandyčiau nedvejodama. Bandom, merginos...
Atsakyti
Man irgi ji patiko. Dėl bandymo, dar nežinau, vakar draugė el. paštu atsiuntė šitą nuorodą, tai galvojau gal dar kažkam įdomu būtų sudalyvauti ir įkėliau čia. Reikia kažką kurti, kad sudalyvauti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2009 11 19, 11:51)
Sveikos, gal kažkas norėsit išbandyt savo jėgas?

niam niam kaip skaniai ir graziai atrodo wub.gif o gal pati sudalyvausi bigsmile.gif

QUOTE(kaleda @ 2009 11 19, 12:50)
Labai graži kompozicija nuotraukoje. Bandysi? O prizas apsilankyt tam renginy - svajonė. Jei turėčiau kažką, kas tinka, pabandyčiau nedvejodama. Bandom, merginos...

niu tikrai galetum sudalyvaut - turi tokiu darbeliu mirksiukas.gif thumbup.gif

Atsakyti
O, kodėl nenorit pačios sudalyvauti, gal visos draugiškai pabandom? Netinginiaujam prie šventes tongue.gif ....
Atsakyti
Labas vakaras, merginos smile.gif
Kaip sekasi? Gal konkursui ruošiatės?
Įdedu nuorodą apie Kalėdos 2009. Gal kas susigundys padaryt ką nors pagal šių metų tendencijas... Aš kažkodėl neužsikabinau blush2.gif
Atsakyti
Seniai jau cia buvau apsilankius, o ir su floristika seniai draugavau sad.gif
bet stai ka sian pavyko padaryti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
kodel cia taip tylu? g.gif ax.gif as taip laukiau laukiau cia wub.gif kaledu ypac blush2.gif
tai ideisu savo pora siemetiniu darbeliu pafotkinau 4u.gif gal pajudes reikalai tada ir cia tongue.gif

dicke mirksiukas.gif
user posted image

samanine-syskine-kastinine tongue.gif
user posted image

is arciau tas riuzavas elementas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Ikebanos ziemine paroda smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 11 gruodžio 2009 - 09:48
Cia Maskvoj smile.gif Nezinau, ar Lietuvoje kas ikebana uzsiima, bandziau rasti koki bureli, bet nepavyko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2009 12 11, 13:18)
kas cia do daiktas  blink.gif  blush2.gif

zinai, kaip buna aromatizuoti misiniai pirkt is dziovintu augalu? ta va vienas toks is ten tongue.gif lotuliukas.gif tiksliau ne vienas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 12 10, 13:36)
kodel cia taip tylu? g.gif  ax.gif as taip laukiau laukiau cia wub.gif  kaledu ypac blush2.gif
tai ideisu savo pora siemetiniu  darbeliu pafotkinau  4u.gif  gal pajudes reikalai tada ir cia tongue.gif


labai gražūs tavo darbeliai thumbup.gif ypač ta eglutė su samanom wub.gif
o man kažkodėl nekyla rankos gamint papuošimus Kalėdoms verysad.gif nors turiu viską, ko reikia jų gamybai, nu bet nedaeinu kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 12 11, 14:20)
zinai, kaip buna aromatizuoti misiniai pirkt is dziovintu augalu? ta va vienas toks is ten tongue.gif  lotuliukas.gif tiksliau ne vienas biggrin.gif

Supratau, galvojau gal koki muiliuka drozei ir ridenai i rutuliuka biggrin.gif grazu 4u.gif wub.gif
Atsakyti