Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(RiMami @ 2009 04 13, 17:31)
Mano Velykinis tortas "Viešnia iš šiaurės"  lotuliukas.gif detaliau aprašyta ir daugiau fotkių čia.

user posted image

labai jau simpatiska ta viesnia is siaures wub.gif
Atsakyti
As apakaus nuo jusu sedevru blink.gif
Grozis neispasakytas wub.gif wub.gif wub.gif
Ar yra Vilniuj kur nors pirkti formeliu geliu gamybai? Ar ieskoti uzjuri? Ziuriu eBay yra, bet idomu kokios kainos pas mus, gal neapsimoka siusti g.gif
Aciu uz atsakyma ir sekmes visoms kuriant toki grozi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 04 13, 14:31)
Mano Velykinis tortas "Viešnia iš šiaurės"  lotuliukas.gif detaliau aprašyta ir daugiau fotkių čia.



blink.gif blink.gif Koks grozis,o jau meskutis-tikras zaislinis meskiukas,dabar gailiuosi,kad nenusipirkau meskiuko formos..turbut teks nusipirkt,nes jau tooooks grazus gaunasi.
QUOTE(Cipciukas @ 2009 04 13, 23:01)
Na po Daividijos kiaušinio , RiMami meškio ir Inočkos vienetuko , tai reikėtų kavotis po lapais  doh.gif .....bet vistik dariau , ir dar kol fotiką turėjau spėjau pora nufotkinti , kleckai , ale gal kam kokia idėja tiks blush2.gif ....


Aha,tokie grazus,kruopstus tortai,kad sleptis tai tikrai nereiketu...
Atsakyti
Sweikos, sauniosios kepeles smile.gif Sweikinu visas su praejusiom Sv.Velykom biggrin.gif Jusu viu tortukai lb nuostabus, greitu laiku butinai ir savo kepinius ikelsiu, 4u.gif taciau pokolkas mazi techniniai nesklandumai trukdo unsure.gif


Bet turiu klausimeli smile.gif

Ar is trintos smulkiai varskes+jogurto+zelatinos galima padaryti toki kremuka, kad galmetu gelytes ant torto su svirkstu irpurksti?

O gal vien su varske pavyktu, arba vien jogurtu? g.gif blush2.gif

LLb dekinga uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės visoms už įvertinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Cipciuk, laaabai gražūs jūsų tortai wub.gif wub.gif wub.gif ir idėjų puošimui tikrai matau daaaaug bigsmile.gif ale kaip išradingai viščiukus patupdėt ant gėlyčių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 14 balandžio 2009 - 16:06
QUOTE(RiMami @ 2009 04 14, 17:05)


Cipciuk, laaabai gražūs jūsų tortai  wub.gif  wub.gif  wub.gif ir idėjų puošimui tikrai matau daaaaug  bigsmile.gif ale kaip išradingai viščiukus patupdėt ant gėlyčių bigsmile.gif


Aš ją pasivogiau .... topsecret.gif topsecret.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,as kelis kartus bandziau beze daryt,gavos cirkas kazkoks... Nuotaika susigadindavau. Paaiskinkit man,kada zinoti jog gana tam sirupui virti? Viena karta prisvilo,kitu kartus kantrybes netekau. Viriau ant garu,vire virs 2h o sirupas susokes i gabala ir daugiau nieko doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nifer @ 2009 04 14, 23:12)
Sveikos,as kelis kartus bandziau beze daryt,gavos cirkas kazkoks... Nuotaika susigadindavau. Paaiskinkit man,kada zinoti jog gana tam sirupui virti? Viena karta prisvilo,kitu kartus kantrybes netekau. Viriau ant garu,vire virs 2h o sirupas susokes i gabala ir daugiau nieko doh.gif  unsure.gif


Kas kas??? blink.gif Virti reikia apie 7min, kol sirupas jau ne kukuliuoja, o pradeda putodamas virti. Dar gali matuoti temperatūrą, ji turi pasiekti 118C. Arba įkišti šaukštelį į sirupą ir pridėti prie šaldos lėkštutės - jeigu gerai prilimpa, vadinasi jau išvirė. Labai svarbu karamelės neišsivirti smile.gif Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nifer @ 2009 04 14, 23:12)
Sveikos,as kelis kartus bandziau beze daryt,gavos cirkas kazkoks... Nuotaika susigadindavau. Paaiskinkit man,kada zinoti jog gana tam sirupui virti? Viena karta prisvilo,kitu kartus kantrybes netekau. Viriau ant garu,vire virs 2h o sirupas susokes i gabala ir daugiau nieko doh.gif  unsure.gif

1. prisvilo, kai perkaitinai (negalima atsitraukti nuo viryklės)
2. verdamas jis ploname metaliniame bliūdelyje tiesiai ant ugnies, ne ant garų
3. einam į Cipciuko receptus su nuotraukomis, ten randame „beze darymas“, pažiūrime fotosesiją
4. bandome daryti iš naujo, nenukabink nosies 4u.gif 120 g cukraus užpilk 3 šaukštais vandens, cukrus sušlaps, pastatyk ant lėtos ugnies ir kaitink, cukrus pamatysi pamažėle iš pradžių balsta ta sirupo masė, po to po truputį užverda ir ima sunkiai kunkuliuoti, pukši, kai cukrus ištirpsta, nelieka cukraus granulių, tada sirupėlis gatavas, tam reikalui išeina apie 7 minutes 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos atnesu ir as tortuka skirta sunaus metuku proga. Labai aciu Meian uz receptuka kaip piesti su zele, man labai patiko ir visiem sveciam taip pat biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2009 04 15, 08:08)
4u.gif Sveikos atnesu ir as tortuka skirta sunaus metuku proga. Labai aciu Meian uz receptuka kaip piesti su zele, man labai patiko ir visiem sveciam taip pat  biggrin.gif


ypač tas butelaitis "Lithuanian" labai tinka vaiko gimtadieniui smile.gif Tikiuosi jubiliatas neužragavo biggrin.gif
cool.gif
Atsakyti
Psirodysiu kvaila, bet kam siti naudojami blush2.gif
user posted image
Atsakyti