Įkraunama...
Įkraunama...

MONTON

As tai stengiuosi per ispardavimus ten pirkti,ir turiu labai daug monton rubu, nei vienu nesiskundziu...megztukai is viskozes ir dar kazko nesiojasi metu metus
Atsakyti
Suprastejo ziauriai. Anksciau ten daug pirkdavau darbui rubu, bet modeliai audinys nesikeicia keli metai. Sunesioji kostiuma, doh.gif kitas po metu toks pat doh.gif kelniu audiniai tie patys N metu, o dar dauguma juodu rubu dazo unsure.gif sugadinau baltinukus, apatinius sad.gif
Atsakyti
labiausiai man sioj parduotuvei patinka apatinis trikotazas. arba teisingiau sakyti - patiko. pries 2-3m. db nebetas, nelabai grazu ir nelabai tinkantis.
Atsakyti
As irgi prisijungiu prie nusivylusiu Monton produkcija. Pirkau vyrui kelis vasarinius marskinelius, tai isskalbus - susitrauke, nors skalbiau iki 30 laipsniu ( etiketeje nurodyta, kad galima skalbti 30 laipsniu, o kitus - 40 laipsniu). Tai va, ejau i parduotuve su dar vienais, nenesiotais marskineliais, ir akivaizdziai parodziau, kad rubas susitrauke, tai ka as galiu pasakyti....pakilnojo pecius ir viskas. Net nzn ka cia reikia daryti, rubai susitrauke po pirmo skalbimo. Bandysiu skambinti i vartotoju teises.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 04 30, 15:07)
Užėjau ir aš šiandien į Monton. Kainos už sintetinius poliesterio škudurėlius pribloškiančios. Bet buvo faini lininiai švarkeliai ir kelnės vasarai.


Sakot kaina neatitinka kokybes?
Atsakyti
QUOTE(boruzele16 @ 2011 08 16, 15:42)
Sakot kaina neatitinka kokybes?

Na taip nesakau tongue.gif Iš principo sintetinių drabužių neperku, nesvarbu, kiek kainuotų. Tad sintetinių MONTON drabužių kokybės vertinti negaliu, bet 300 Lt už sintetinę suknelę vasarinę, manau, yra nenormali kaina.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 08 16, 14:50)
Na taip nesakau  tongue.gif Iš principo sintetinių drabužių neperku, nesvarbu, kiek kainuotų. Tad sintetinių MONTON drabužių kokybės vertinti negaliu, bet 300 Lt už sintetinę suknelę vasarinę, manau, yra nenormali kaina.


Nenormali smile.gif ir as pritariu, net suknelės nemačius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2011 08 16, 14:50)
Na taip nesakau  tongue.gif Iš principo sintetinių drabužių neperku, nesvarbu, kiek kainuotų. Tad sintetinių MONTON drabužių kokybės vertinti negaliu, bet 300 Lt už sintetinę suknelę vasarinę, manau, yra nenormali kaina.


yra geru rubeliu Monton parduotuveje,daug naturalaus pluosto pas juo buna, bet sintetines sukneles, tikrai pervertinamos, seniau tiek silkines ju suknutes kainuodavo .
Atsakyti
Neįperkamos kainos man čia..
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2011 08 16, 17:09)
yra geru rubeliu Monton parduotuveje,daug naturalaus pluosto pas juo buna, bet sintetines sukneles, tikrai pervertinamos, seniau tiek silkines ju suknutes kainuodavo .


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gavau sms, gal kam pravers. Rudens nuolaidos iki 50 proc. Visose Monton parduotuvėse, spalio 05-16d.
Atsakyti
Man Montonas labai patinka. Tiesa, stilius jų keistokas - nesuprasi, ar į darbą, ar laisvalaikiui drabužiai labiau skirti (mes juokiamės, kad ofiso vakarėliui) smile.gif
Bet kiek esu Montono drabužių, rankinę turėjusi, kokybe nė vieno nenusivyliau smile.gif
Atsakyti