Įkraunama...
Įkraunama...

MONTON

O man labai patinka ši parduotuvė, ne visada randu to ko ieškau, bet pagrinde man žiauriai gražūs drabužiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutia @ 2010 08 22, 22:23)
O man labai patinka ši parduotuvė, ne visada randu to ko ieškau, bet pagrinde man žiauriai gražūs drabužiai smile.gif


rubeliai grazus, bet manes labai netenkina kokybes ir kainos santykis... schmoll.gif rubeliai pasiuti gana atmestinai, o ir medziaga labai greitai nusiplauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 05, 22:55)
rubeliai grazus, bet manes labai netenkina kokybes ir kainos santykis... schmoll.gif rubeliai pasiuti gana atmestinai, o ir medziaga labai greitai nusiplauna doh.gif


drinks_cheers.gif kainos tikrai per daug sukeltos, o nusiplauna naturalus pluostas smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kur dabar randasi MONTON parduotuve KLAIPEDOJE?
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2010 09 07, 13:31)
Norejau paklausti kur dabar randasi MONTON parduotuve KLAIPEDOJE?



Akropoly nebėra? Seniai nebuvau, pasikeitė kas?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 07, 19:11)
Akropoly nebėra? Seniai nebuvau, pasikeitė kas?


jo yra akropolyje ten netoli City, Zaros parduotuviu ir dar centre yra Manto gatveje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spilgiukee: 08 rugsėjo 2010 - 16:08
Gimtadienio proga Montone 8 % nuolaida plius lojalaus kliento turima nuolaida. Berods rugsėjo 10-12 dienomis.
Atsakyti
QUOTE(drewexsas @ 2010 09 07, 12:31)
Norejau paklausti kur dabar randasi MONTON parduotuve KLAIPEDOJE?

Manto gatvej "Manto galerija" berods toks prekybos centro pavadinimas. Ir Akropolyje.
Atsakyti
Sveikos merginos:) Vakar nisipirkau toki Monton megztini ilga su ziedu, bet nezinau kaip ji risti, ten labai daug budu, bet parduotuveje nebebuvo to lapuko,kur parodyti risimo budai...gal kas toki turite?
Atsakyti
Pakutiniu metu kiek uzeidavau,nieko nemaciau,kad kas patiktu.
Buklete reklaminiam pamenu paltuka pamaciau,spec. vaziavau,kaip pamaciau gyvai vos neisgriuvau kaina neatitinka vaizdo.Jau esu rasiusi kainos nerealios.'
Viena kostiumeli turiu kokybe nenuvyle,zinau ,kad kainaves nemazai(man padovanojo).
Atsakyti
man tai visai nebloga parduotuve, turiu kostiumeli ir suknele, tai neblogai nesiojasi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Užėjau ir aš šiandien į Monton. Kainos už sintetinius poliesterio škudurėlius pribloškiančios. Bet buvo faini lininiai švarkeliai ir kelnės vasarai.
Atsakyti