Įkraunama...
Įkraunama...

MONTON

QUOTE(Insa @ 2009 10 01, 16:28)
na todel, kad jie taip sako biggrin.gif kad prekinis zenklas jaunimui smile.gif na ne taip gal pasakiau smile.gif na tas mano jaunimas kazkur iki 30 metu biggrin.gif na ne paaugliams ( kaip bershka, stradivarius,  ir visa kita ka isvardinai smile.gif

Niekad nepastebejau,kad jie reklamuotusi kaip zenklas jaunimui.

QUOTE(Vysnyt @ 2009 10 01, 19:34)
O man Montont - universali parduotuvė. Puiki vieta darbo aprangai pirktis - draugės ten dažniausiai lekia pirkt. Būna, kad ir pati randu sau ką nors mielo. Radau nuostabius saulės akinukus, mačiau nemažai gražių palaidinių, batukų. O ir mano mama ten mėgsta apsilankyti ir randa sau mielų rūbelių rolleyes.gif

Aha,butent darbui neblogu rubu buna.
Atsakyti
QUOTE(Aletheia @ 2009 09 25, 12:02)
Kartais būna vienas kitas įdomesnis daiktas, bet šiaip gana nuobodūs drabužiai.

"Monton"as orientuojasi į dalykinį stilių, todėl ir asortimentas atitinkamas. Šiaip kainos aukštokos, bet per išpardavimus jau būna įkandamos smile.gif
Atsakyti
Na, kas naujo is Monton bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(limpopooo @ 2009 11 25, 23:54)
Na, kas naujo is Monton bigsmile.gif


prasidejo ziemos ispardavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
kaina gerokai aukštesnė už kokybę.
Atsakyti
Yra neblogu rubeliu, bet jau kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(game over @ 2010 04 11, 18:45)
kaina gerokai aukštesnė už kokybę.


daugumoj kokybe suprastejus, ne tik monton.
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2010 04 11, 20:11)
daugumoj kokybe suprastejus, ne tik monton.

bet šiuo atveju kalbėjau apie Monton mirksiukas.gif o kokybė ir skudurynuose prastesnė - labiau nudėvėti mus pasiekia...
Atsakyti
Senokai bebuvau Montone, bet vakar įkišau nosį. Situacija kaip ir prieš daug metų - modeliai neblogi, bet va tie sintetiniai audiniai visą norą pirkti atmušą. Kad neišeiti tuščiomis, nusipirkau angoros kepurę biggrin.gif Žiemai bus pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 08 22, 15:21)
Senokai bebuvau Montone, bet vakar įkišau nosį. Situacija kaip ir prieš daug metų - modeliai neblogi, bet va tie sintetiniai audiniai visą norą pirkti atmušą. Kad neišeiti tuščiomis, nusipirkau angoros kepurę biggrin.gif Žiemai bus pats tas mirksiukas.gif


drysciau gincytis, dauguma rubu yra naturalaus pluosto, reikia paskaityti sudeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2010 08 22, 20:03)
drysciau gincytis, dauguma rubu yra naturalaus pluosto, reikia paskaityti sudeti  mirksiukas.gif

Visada tą ir darau. Iš visų parduotuvėje kabėjusių ir mano apžiūrėtų bliuzelių nė vienos nebuvo natūralaus pluošto. Visos alei vienos poliesterio. Suknelės taip pat. Nesakau kad absoliučiai viskas. Kepurę ,va, angorinę nusipirkau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 08 22, 20:30)
Visada tą ir darau. Iš visų parduotuvėje kabėjusių ir mano apžiūrėtų bliuzelių nė vienos nebuvo natūralaus pluošto. Visos alei vienos poliesterio. Suknelės taip pat. Nesakau kad absoliučiai viskas. Kepurę ,va, angorinę nusipirkau  biggrin.gif


polesterio tikrai buna nemazai, man labiausia patinka viskoze thumbup.gif
nauju sukneliu dabar yra net is poletileno biggrin.gif
Atsakyti