Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvių apgaulės 2 d.

QUOTE(Tomienė @ 2009 10 12, 19:47)
Sutaupėt? nejuokaukit  lotuliukas.gif

tokius antkainius nesvietiškus užsikėlę, kad net juokas pro ašaras  doh.gif nu kur matyta pyrago kaina 8-9 lt? kai žinai savikainą, tai bijai pagalvot, kiek pyragų galėtum nusipirkti už tą kainą  doh.gif
jau nekalbant apie pics, salotas, lazanijas ir t.t.  doh.gif
Pvz. lazanijos gabaliukas 12,90  blink.gif aš lazaniją pati gaminu namie, išeiga 23 lt, bet tokių "gabaliukų" gaunasi 12  doh.gif O vat čili lazanija gaunasi tokio dydžio 130-140 lt  blink.gif
MAN TAI ABSURDAS, PINIGŲ MĖTYMAS  doh.gif

Tai namie su tokiu požiūriu tik ir valgyt doh.gif Kavinėj sumoku virėjui, padavėjui, indų plovėjui ir džiaugiuos, kad nereikėjo prie viryklės vargt. Ir su kortele pagal nurodytas kainas (o ne pagal mano virtuvės) tikrai susitaupo.
Atsakyti
QUOTE(Laila* @ 2009 10 14, 15:29)
Tai namie su tokiu požiūriu tik ir valgyt doh.gif  Kavinėj sumoku virėjui, padavėjui, indų plovėjui ir džiaugiuos, kad nereikėjo prie viryklės vargt. Ir su kortele pagal nurodytas kainas (o ne pagal mano virtuvės) tikrai susitaupo.

drinks_cheers.gif

kavinėj maisto savikaina pradedama skaičiuot po to kai jau paskaičiuota elektra,produktų tiekimo išlaidos,darbuotojų atlyginimai.Jaigu ir mes paskaičiuotumėm,kelionę į parduotuvę,elektrą,vandenį,indų ploviklį,ir tai,kad vietoj vienos picos sukemšam po 2,o jau nekalbu apie tai,kad lieka pradarytas indelis alyvuogių ir dar kitų produktų kuriuos paskui reikia suvartot,kad nesugestų,tai tas kainų skirtumas ne toks ir baisus.Mes esam kepe namie picas,bet paskaičiavom,kad neapsimoka,nes susipirkus produktus išleidžiam virš 60lt,prisikepam tų picų daugiau nei reikia,kol jas pasidarai tai praeina noras ir valgyt,tai mum dviem tikrai apsimokiau kažkur nuvažiuot ir gerai praleist vakarą.Šeip maistą aš namie gaminu ir net pietus į darbą vyrui darau,bet jai noris kokių picų ar kažko panašaus tai važiuojam į kokią kavinę.
Atsakyti
QUOTE(astor @ 2009 10 14, 15:51)
drinks_cheers.gif

kavinėj maisto savikaina pradedama skaičiuot po to kai jau paskaičiuota elektra,produktų tiekimo išlaidos,darbuotojų atlyginimai.Jaigu ir mes paskaičiuotumėm,kelionę į parduotuvę,elektrą,vandenį,indų ploviklį,ir tai,kad vietoj vienos picos sukemšam po 2,o jau nekalbu apie tai,kad lieka pradarytas indelis alyvuogių ir dar kitų produktų kuriuos paskui reikia suvartot,kad nesugestų,tai tas kainų skirtumas ne toks ir baisus.Mes esam kepe namie picas,bet paskaičiavom,kad neapsimoka,nes susipirkus produktus išleidžiam virš 60lt,prisikepam tų picų daugiau nei reikia,kol jas pasidarai tai praeina noras ir valgyt,tai mum dviem tikrai apsimokiau kažkur nuvažiuot ir gerai praleist vakarą.Šeip maistą aš namie gaminu ir net pietus į darbą vyrui darau,bet jai noris kokių picų ar kažko panašaus tai važiuojam į kokią kavinę.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Va būtent. Aš irgi daug gaminu, bet picas apsimoka darytoi, nebent jei reikai didelę kompaniją pamaitint arba visko netyčia yra namie.
Arba tarkim Sushius, bandžiau namie daryt, išleidau 70 lt ir ką užkandom kokiam mėn į prieky ir daugiau nesinori net žiūrėt. Vargo- puse dienos. O tiek kiiek mes paskanaujam, tai už 70 lt galiu kokius 3 kartus nueit...

Šiaip jau į kavines einama ir dėl to, kad nuo namų atitrūkti. Aišku, kad kavos už 6 litus namie gali pokelį nusipirkti doh.gif , bet nereiškia, kad tą kavą tik namie geriu. Svarbu ir pats išėjimo procesas.
Atsakyti
QUOTE(Laila* @ 2009 10 14, 15:29)
Tai namie su tokiu požiūriu tik ir valgyt doh.gif  Kavinėj sumoku virėjui, padavėjui, indų plovėjui ir džiaugiuos, kad nereikėjo prie viryklės vargt. Ir su kortele pagal nurodytas kainas (o ne pagal mano virtuvės) tikrai susitaupo.

na jei prie viryklės vienas vargas, tai tada tiesus kelias į kavinę mirksiukas.gif O kam tada namie viryklė reikalinga? g.gif nebent dėl grožio stovi biggrin.gif
Dėl kiekvieno "apgauto" centro prekybos centre rėkiat, o vat kavinių kainos tinkamos g.gif ten galvojat Jūsų neapgaudinėja? kas nukrito ant žemės - išmeta? toli gražu...po 5 min kepsnys nuo žemės garuoja Jūsų lėkštėje mirksiukas.gif skanaus doh.gif

Kitaip tariant, kas kaip moka-tas taip šoka mirksiukas.gif o dar žmonės skundžasi, kad krizė, nėr pinigų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 10 14, 18:53)



o kodėl Jūs taip jautriai ir piktai reaguojate į tai, jog kažkam yra vargas stovėti prie puodų? man gaila mano mamos, nes ji, vos grįžus, eina gamint vakarienės mums - šeimynai, kurią sudaro keturi asmenys. ne vargas? ir taip metai iš metų.
jeigu Jūs neturite galimybės net retkarčiais nueiti į piceriją suvalgyti picos ir po to teigti, jog TIKRAI sutaupėte naudodamasi taupymo programomis, tai nemanau, kad galite ir prikaišioti, jog žmogus skundžiasi, nes jį apgavo parduotuvėje.
eiti į kavinę - mano pasirinkimas. būti apgautai parduotuvėje - ne. kodėl negaliu skųstis tuo, jei pati to nesirinkau?
ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 10 14, 18:53)
na jei prie viryklės vienas vargas, tai tada tiesus kelias į kavinę  mirksiukas.gif O kam tada namie viryklė reikalinga?  g.gif nebent dėl grožio stovi  biggrin.gif
Dėl kiekvieno "apgauto" centro prekybos centre rėkiat, o vat kavinių kainos tinkamos  g.gif ten galvojat Jūsų neapgaudinėja? kas nukrito ant žemės - išmeta? toli gražu...po 5 min kepsnys nuo žemės garuoja Jūsų lėkštėje  mirksiukas.gif skanaus  doh.gif

Kitaip tariant, kas kaip moka-tas taip šoka  mirksiukas.gif o dar žmonės skundžasi, kad krizė, nėr pinigų  doh.gif

Diskusija ne apie kulinarinius pomėgius ar krizę biggrin.gif Kadangi kavinėj prie to, ką gauni lėkštėje prisideda ne vienas žmogus, tai ir kaina atitinkamai skiriasi nuo to, ką pasigamini pati viena, nematau čia jokios apgaulės, per brangu - neik ir nepirk cool.gif O apie higieną... Manai, kad parduotuvėj nusiperki sterilų faršą ar duoną, kad gamintojai visada rankas plauna, o mėsos pardavėja prieš tai wc nesilankė lotuliukas.gif Čia jei taip apie viską pradėsi mąstyt, tai nėr ką pirkt, reik turėt savo karvę, kiaulę ir grūdų lauką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 10 14, 18:53)
na jei prie viryklės vienas vargas, tai tada tiesus kelias į kavinę  mirksiukas.gif O kam tada namie viryklė reikalinga?  g.gif nebent dėl grožio stovi  biggrin.gif
................
Kitaip tariant, kas kaip moka-tas taip šoka  mirksiukas.gif o dar žmonės skundžasi, kad krizė, nėr pinigų  doh.gif


Reikalinga sasyskom išsivirti ir kiaušiniams pasikepti. Ir kt. variantai.

Ne visiems ta krizė, nėr ko visus į vieną katilą versti. Valdininkai gyvena normaliai, verslininkai padoriai, ne visi, bet nemažai dar sukasi ir vargo nemato. Yra kas per NT bumą užsidirbo milijonus. Ko jiems ten prie puodų marinuotis, jei dienos pietūs kainuoja apie 10 lt. Net neįsivaizduojate, kokie šiais laikais būna kokybiški, skanūs ir sotūs d. pietūs. Nes toliau savo puodų nenueinate.
Atsakyti
Maxima eilinį kartą aršiai pakėlė kainas ir paskelbė nuolaidas....


šiuo atveju SANDISK produkcijai 30 proc. krito į akis prie kasų sumesti 4 GB USB rastai - kaina 52,99 lt... pernai panašiu laiku kainavo 39,99, paskui buvo akcija 34,99
Laikmenos pinga, o jie ką išdarinėja doh.gif


bet yra ir naudos truputį - elementams 40 proc. nuolaida, tai pakraunamus akumuliatorius fotoaparatui pirkti apsimoka
Sanyo eneloop komplektą paėmiau už mažiau nei 30 lt, tokios kainos niekas nesiūlo

http://209.85.129.13...N...=clnk&gl=lt
Atsakyti
Nuotykis Maximoje. Sugedo vieno skyriaus barkodų sistema, t.y. kainas atspausdindavo ryškias, tik barkodai vos matėsi. Tad kasoje kasininkė iš naujo suvedinėdavo ranka sveriamos prekės kodus ir tuo pačiu turėjo persverti produktus. Spėkit: ar kainos sutapo, ar skyrėsi? biggrin.gif lotuliukas.gif Ir kieno naudai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 10 14, 18:53)
na jei prie viryklės vienas vargas, tai tada tiesus kelias į kavinę  mirksiukas.gif O kam tada namie viryklė reikalinga?  g.gif nebent dėl grožio stovi  biggrin.gif
Dėl kiekvieno "apgauto" centro prekybos centre rėkiat, o vat kavinių kainos tinkamos  g.gif ten galvojat Jūsų neapgaudinėja? kas nukrito ant žemės - išmeta? toli gražu...po 5 min kepsnys nuo žemės garuoja Jūsų lėkštėje  mirksiukas.gif skanaus  doh.gif

Kitaip tariant, kas kaip moka-tas taip šoka  mirksiukas.gif o dar žmonės skundžasi, kad krizė, nėr pinigų  doh.gif

Jai meniu bus parašyta viena kaina,o saskaitą atneš kita kaina tai jau bus apgaulė,bet kai žinai kainą ir ją moki tai visai kas kita.Kavinėse nevalgom kasdien,važiuojam tik pramogai,o parduotuvės agaudinėja kasdien,sukčiavimo būdu.
Papildyta:
QUOTE(*Evut @ 2009 10 14, 20:43)
o kodėl Jūs taip jautriai ir piktai reaguojate į tai, jog kažkam yra vargas stovėti prie puodų? man gaila mano mamos, nes ji, vos grįžus, eina gamint vakarienės mums - šeimynai, kurią sudaro keturi asmenys. ne vargas? ir taip metai iš metų.
jeigu Jūs neturite galimybės net retkarčiais nueiti į piceriją suvalgyti picos ir po to teigti, jog TIKRAI sutaupėte naudodamasi taupymo programomis, tai nemanau, kad galite ir prikaišioti, jog žmogus skundžiasi, nes jį apgavo parduotuvėje.
eiti į kavinę - mano pasirinkimas. būti apgautai parduotuvėje - ne. kodėl negaliu skųstis tuo, jei pati to nesirinkau?
ax.gif  4u.gif

Va būten drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Laila* @ 2009 10 15, 08:27)
Diskusija ne apie kulinarinius pomėgius ar krizę biggrin.gif  Kadangi kavinėj prie to, ką gauni lėkštėje prisideda ne vienas žmogus, tai ir kaina atitinkamai skiriasi nuo to, ką pasigamini pati viena, nematau čia jokios apgaulės, per brangu - neik ir nepirk  cool.gif  O apie higieną... Manai, kad parduotuvėj nusiperki sterilų faršą ar duoną, kad gamintojai visada rankas plauna, o mėsos pardavėja prieš tai wc nesilankė lotuliukas.gif Čia jei taip apie viską pradėsi mąstyt, tai nėr ką pirkt, reik turėt savo karvę, kiaulę ir grūdų lauką  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif čia su tom kiaulėm ir karvėm tai tikrai pagerinot man nuotaiką. thumbup.gif
Atsakyti
O as uzpykau ant Baughoff parduotuves blink.gif Ir toki elgesi laikau pirkeju klaidinimu.
O situacija buvo tokia: dar Rugpjucio menesi ieskojom dekoratyviniu akmenu sienai isklijuot. Senukuose, Ermitaze kainas paziurejom - apie 110-125 Lt uz kvadratini metra. Nuvaziuojam i Baughoff'a - o ten visas prekybcentris iskabinetas plakatais, skelbianciais apie super akcijas (cia visai neseniai po atidarymo Klaipedoj), tada dar rase, kad nuo prekes kainos PVM atima. Prieinam prie akmenu - ogi po 65 Lt! bigsmile.gif Dar pasikvietem konsultante, klausiam, ar tikrai tokia kaina? Sako - taip, tokia, ir dar pagal akcijos taisykles minusuosim PVM, jei si menesi pirksit 4u.gif . Na issisiepe abu su vyru, ka toki lobi radom, grizom i namus, iskrapstem savo taupykle ir sekancia diena nulekem pirkt tu akmenu. Vyras jau diktuoja, kiek kvadratu mums reikia, jau ten toks vyrukas deda dezutes, ir vel kazkaip kalbant apie ta PVM numinusavima, sako, jo, nuo kiekvienos dezutes kainos nusiminusuos po 19%... Vyras net neatkreipe demesio i ta pasakyma, laukia, kol sudes, o man taip uzkliuvo - sakau, pala pala, kaip tai nuo dezutes kainos? Nu, sako, cia dezutes kaina 65 Lt... O pasirodo i dezute priklausomai nuo akmenu rusies po 0,5 ar 0,5 kvadratinio metro teieina blink.gif Taip kad galutine kaina gavos tokia pati, kaip ir kituose prekybcentriuose... Taip susinervinom...
Kritikuojanciom is karto pripazistu, kad smulkiom smulkiom raidytem po prekiu barkodais veliau radom parasyta, kad kaina uz dezute, del to negaliu sakyt, kad apgaudineja zmones. Bet kad tycia klaidina - tai jau tikrai!
Atsakyti
Dėl kainu tai tiktrai reik žiūrėt,nes vienur rašo kvadrato kainą,kitur pakuotės,kitur vieneto,čia yra marketingo gudrybė,kaip ir televizijos reklama arba kaina litais ir po kablelio 99,pvz aš jai parašyta 8,99lt tai aš kažkaip to lito po aštuoneto nematau,nors iki jo trūksta tik vieno cento ir visada vyrui sakau va žiūrėk aštuoni su centais lotuliukas.gif nu nematau nors tu ką,tai gerai jai tik lito,o jai rašo 789,99,tai aš matau tuos septynis šimtus ir kažkiek litų,nors tai galima sakyt 800 be keliolikos litų,nu čia toks psichologinis skaičių žaismas.
Atsakyti