QUOTE(Tomienė @ 2009 10 12, 19:47)
Sutaupėt? nejuokaukit
tokius antkainius nesvietiškus užsikėlę, kad net juokas pro ašaras

nu kur matyta pyrago kaina 8-9 lt? kai žinai savikainą, tai bijai pagalvot, kiek pyragų galėtum nusipirkti už tą kainą
jau nekalbant apie pics, salotas, lazanijas ir t.t.
Pvz. lazanijos gabaliukas 12,90

aš lazaniją pati gaminu namie, išeiga 23 lt, bet tokių "gabaliukų" gaunasi 12

O vat čili lazanija gaunasi tokio dydžio 130-140 lt
MAN TAI ABSURDAS, PINIGŲ MĖTYMAS
sutinku... pvz anksčiau picos šeimyninės kainavo po 40 lt, dabar akcija 50 proc., vadinasi vistiek žiauriai apsimoka, nes savikaina kokie 5-6 lt...
Papildyta:
QUOTE(Auska @ 2009 10 12, 20:54)
Nežinau, ar čia apgaudinėjimas, bet kad smulkus sukčiavimas, tai tikrai
Norfos parduotuvėje parduodami sausainiai, meduoliai dėžėse po 3 - 5 kg, o kaina užrašyta vieno kilogramo. Tai kaip man mintinai susiskaičiuoti, kiek kainuoja 3,5 kg dėžė už 5,69?

Iki šiol iš tokių dėžių susverdavo nedideliais kiekiais ir pardavinėdavo. Skyriuje, kuriame sausainius sveria, tokių rūšių sausainių net nėra. Kai paprašai pasverti, sako, jog imtume visą dėžę, "juk garantija ilgam laikui". Šiaip krizės laikais galėtų į dėžes po 15-20 kg pakuoti

nejuokink, negi nesugebi sudauginti 5x3 ?