Įkraunama...
Įkraunama...

ar žmonės su vienodais vardais panašūs?

Manau, kad skirtingi.
Atsakyti
nebūtinai.
bendrauju su dviem merginomis kurių varsai tokie pat kaip mano.
tai su viena mes visiškos priešingybės o su kita laaabai panašios.
[kalbant apie charakterį]
Atsakyti
Teko gyvenime pažinti tris paneles vardu Ina. Kaip čia švelniau išsireiškus... pomidorai2.gif doh.gif Visos trys kaip viena: melagės, klastingos intrigantės, veidmainės, plius dar mėgėjos su svetimais vyrais laimę išmėginti doh.gif Čia kalbu tik apie buvusias pažystamas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2008 08 26, 21:55)
Žmonės su vienodais vardais tikrai nepanašūs. Gali būti keli sutapimai, bet tie sutapimai gali pasitaikyti ir tarp skirtingus vardus turinčių žmonių.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANĖ @ 2008 08 27, 15:15)
Šiaip tai ši "taisyklė" gal galioja labiau retesniems vardams, o ne esantiems ant bangos  blush2.gif
Justinai-protingi, turintys verslininko gyslelę, mėgstantys būti dėmesio centre.
Armandas - nepažįstu nei vieno, bet skamba pakankamai idiotiškai  blush2.gif  Sorry, jei ką įžeidžiau  blush2.gif Įdomu būtų susipažinti, o dėl subjektyvaus išankstinio nusistatymo dar įdomiau būtų susipažinti su to žmogaus tėvais, kurie davė tokį vardą  blink.gif
Giedriai-blodinai, inteligentiški išoriškai, bet tikrai ne proto bokštai  blush2.gif
Agnės-labai kūdos, išskirtinai dailių klasikinių veido bruožų, inteligentiškos, žinančios savo vertę  ax.gif
Tomai-simpatiški, kompanijos sielos, linksmi, draugiški, azartiški  ax.gif
Audrones-draugiškos, patikimos, protingos, rūpestingos, motiniškos, linksmos, neišsiskiriančios išvaizda (nelabai gražios), bet dažnai būnančios kompanijos siela.
Artūrai-inteligentiški, mandagūs, draugiški, darbštūs, pakankamai uždari, gal ir protingi, bet į žvalgybą kartu neičiau  blush2.gif



sutinku su Agne,Tomu ir Arturu bigsmile.gif thumbup.gif mano pazistami irgi tokie drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turiu viena nemegstama varda, ir kelias merginas pazystu tokiais vardais, tai ju visu charakteris labai bjaurus rolleyes.gif atitinka varda mirksiukas.gif bet tai galioja turbut ne visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetgirl @ 2005 08 26, 18:53)
man kazkaip atrodo kad zmones su vienodais vardais kazkuo panasus, bent jau mano pazistami.taip pat ar jus manot kad vardas atitnka asmenybe. pvz mano pazistama  kurios vardas elžbieta, yra  labai grazi, protinga, pasitikinti savimi, paslaptinga , na as manau kad elžbieta tai karaliskas vardas ir jis atitinka jos asmenybe. ar dazni tokie sutapimai ?

visiškas absurdas
Atsakyti
Aš manau, kad panašumai charakteriuose, jei vardas vienodas, labiau sutapimas nei taisyklė.
Aš turiu blogų asociacijų su vienu moterišku vardu, tai man automatiškai kyla nusistatymas prieš kitas moteris tokiu pat vardu (gerai kad jis ne toks jau ir dažnas tongue.gif ), bet tai nereiškia, kad visos jos tokios... 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad nepanašūs, bet stereotipai išties priklauso nuo pažįstamų žmonių rato. Ankstyvojoje jaunystėje visos Kristinos, kiek pažinojau, buvo... na, linkusios į laisvą elgesį. Kaimynų jaunuoliai juokaudavo, kad "jeigu jau Kristina, tai tikrai nesilaužys", o mokykloje draugauti su Kristina buvo ne lygis smile.gif Bet susipažinus su dar dešimčia Kristinų pamatai, kad tos kelios laisvosios tiesiog vadinosi vienu iš populiariausių vardų - galbūt po penkiolikos metų tuometinėmis "Kristinomis" bus Mijos ar Lėjos smile.gif

Atsakyti
na vat ,jau galvojau, kad cia tik man taip buvo doh.gif pasirodo sitiek sutapimu...as kiek pazinojau jurgu visos buvo kaip cia pasakius...labai nedoros, apsimeteles, nu bitches tikros rolleyes.gif
Atsakyti
nemanau,kad panasus smile.gif
Atsakyti
net ir negali buti vienodi schmoll.gif nes gimsta skirtingomis dienomis, skirtingomis valandomis, kitose seimose todel jokiu budu manau negali butu Jonas viskuom panasus i kita Jona lotuliukas.gif
Atsakyti