Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

QUOTE(saulyte** @ 2012 06 06, 17:26)
jei lis lietus imsim skecius,guminius ir super foto bus  thumbup.gif

super tai super, bet aš taip nenoriu fotosesijos su skėčiais ir guminiais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 06 08, 14:25)
super tai super, bet aš taip nenoriu fotosesijos su skėčiais ir guminiais blush2.gif


Tada teks daryti fotosesiją patalpoje smile.gif Aš laaaabai tikėjausi, kad per mano vestuves lietaus nebus (arba bus nedaug) ir fotosesija buvo numatyta botanikos sode. Bet lijo visą dieną, tad fotografavomės kavinėse ir ištaikėm tik kelis epizodus lauke. Sodui tikrai buvo per šlapia, teko jo atsisakyti verysad.gif
Atsakyti
O mes per lietų fotografavomės smile.gif Ir net labai gražiai gavosi. Be guminių, bet skėtis pravertė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiste @ 2012 06 09, 22:19)
O mes per lietų fotografavomės smile.gif Ir net labai gražiai gavosi. Be guminių, bet skėtis pravertė  biggrin.gif

tai gal pas jus nestiprei lijo?
per musu vestuves lijo visa diena , siek tiek nurimo paryciai ir vel lijo iki vakaro thumbup.gif tai sansu fotografuotis lauke nebuvo , siek tiek pries ceremonija kelis kadrus padare
o likusi nuotrauku dalis - senovine troba ir gaisrine thumbup.gif
Atsakyti
Musu vestuves rugsejo 8, tai irgi bijau, kad nebutu labai vejuota ar lietinga unsure.gif tas metas toks visoks gali but, jauciu teks pasiruost ir skecius jei prireiktu, bet tikimes geriausio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 06 20, 18:17)
Musu vestuves rugsejo 8, tai irgi bijau, kad nebutu labai vejuota ar lietinga  unsure.gif  tas metas toks visoks gali but, jauciu teks pasiruost ir skecius jei prireiktu, bet tikimes geriausio  biggrin.gif

Esu 100 proc. tikra, kad tą dieną bus gražus oras, kitaip būti ir negali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 06 20, 18:17)
Musu vestuves rugsejo 8, tai irgi bijau, kad nebutu labai vejuota ar lietinga  unsure.gif  tas metas toks visoks gali but, jauciu teks pasiruost ir skecius jei prireiktu, bet tikimes geriausio  biggrin.gif



garantijios del oro nera niekada smile.gif musu vestuves buvo 06 01 tikimybe, kad oras bus siltas ir geras pakankamai didele smile.gif
bet kas is,lijo lietus visa diena ir salta buvo doh.gif
bet tai visai nesugadino musu sventes smile.gif
patarsiu visoms nesijaudinkite del tu dalyku kuriu jus negalite pakeisti
kaip bus lemta taip bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2012 06 21, 05:56)
Esu 100 proc. tikra, kad tą dieną bus gražus oras, kitaip būti ir negali  biggrin.gif

ta pacia diena vestuves bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Renalta @ 2012 06 21, 06:45)
garantijios del oro nera niekada  smile.gif musu vestuves buvo 06 01 tikimybe, kad oras bus siltas ir geras pakankamai didele  smile.gif
bet kas is,lijo lietus visa diena ir salta buvo  doh.gif
bet tai visai nesugadino musu sventes  smile.gif
patarsiu visoms nesijaudinkite del tu dalyku kuriu jus negalite pakeisti
kaip bus lemta taip bus  smile.gif

kazkaip istikro net nepagalvojau, kaip lietus paveiks fotosesija ir tt, kol cia nepaklaidziojau skaitydama blush2.gif na bet bus kaip bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 06 20, 19:17)
Musu vestuves rugsejo 8, tai irgi bijau, kad nebutu labai vejuota ar lietinga  unsure.gif  tas metas toks visoks gali but, jauciu teks pasiruost ir skecius jei prireiktu, bet tikimes geriausio  biggrin.gif

Laikysiu kumscius uz grazu ora.. Mes tapacia diena.. Ir visas pobuvis vyks laule, pavedonej, todel gero oro mums labai reikia...
Atsakyti
si vasarele gerais orais nelepina. gal antra puse bus geresne...
dziaugiuosi, kad musu vestuves jau praejo (praeita vasara) ir oras buvo liuksiskas.. nebereikia jaudintis siemet smile.gif))))))
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2012 06 20, 19:17)
Musu vestuves rugsejo 8, tai irgi bijau, kad nebutu labai vejuota ar lietinga  unsure.gif  tas metas toks visoks gali but, jauciu teks pasiruost ir skecius jei prireiktu, bet tikimes geriausio  biggrin.gif



QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 06 25, 20:36)
Laikysiu kumscius uz grazu ora.. Mes tapacia diena.. Ir visas pobuvis vyks laule, pavedonej, todel gero oro mums labai reikia...


Tą dieną mano gimtadienis smile.gif tad puikiai žinau, kad oras būna superinis!
Visada tuos trisdešim buvo biggrin.gif
Tikiuosiu neprikarksėsiu, bet linkiu gero , šilto oro.
Kiek sako nesvarbu, bet vis tiek maloniau, kai saulė šviečia, o ne lietus lyja, bent man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2012 06 29, 15:39)
Tą dieną mano gimtadienis smile.gif tad puikiai žinau, kad oras būna superinis!
Visada tuos trisdešim buvo  biggrin.gif
Tikiuosiu neprikarksėsiu, bet linkiu gero , šilto oro.
Kiek sako nesvarbu, bet vis tiek maloniau, kai saulė šviečia, o ne lietus lyja, bent man smile.gif

nu va thumbup.gif o gal pažįstat ką nors, kas būtų rugpjūčio 24 d gimęs ir galėtų parašyti tokį patį post'ą, kaip ir jūs? laugh.gif
Atsakyti