Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

as irgi labai jaudinuosi prasto oro, musu svente liepos 14 g.gif
Atsakyti
man nuo širdies akmuo nukrito.Vestuvės ryt, po bjaurios savaitės, pagaliau šilta ir šviečia saulė smile.gif o jau buvau rimtai sunerimus...
Atsakyti
o mūsų liepos 21d, dabar atšilo, bet per tiek laiko su lietuviška "vasara" dar visko gali būti.. unsure.gif
Atsakyti
Per mūsų vestuves rugpjūčio mėn. smarkiai lijo ryte ir vakare, o dieną, kai plaukiojome laivu ir fotografavomės gamtoje, plieskė saulė thumbup.gif Visgi norėjau išnaudoti vienodus baltus skėčius, kuriuos buvau nupirkusi pulkui, tai pasifotkinom ir su jais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 06 25, 18:36)
Laikysiu kumscius uz grazu ora.. Mes tapacia diena.. Ir visas pobuvis vyks laule, pavedonej, todel gero oro mums labai reikia...

drinks_cheers.gif mes laivu planuojam upe plaukt dienos metu ir valandai kazkur stabtelt, tai nekas islipt bus jei lis doh.gif o ir mano suknele ilgoka, gale truputi velkas, tai kazin koks jos stovis butu jei aplink slapia bus blink.gif doh.gif

QUOTE(mulka5 @ 2012 06 29, 13:39)
Tą dieną mano gimtadienis smile.gif tad puikiai žinau, kad oras būna superinis!
Visada tuos trisdešim buvo  biggrin.gif
Tikiuosiu neprikarksėsiu, bet linkiu gero , šilto oro.
Kiek sako nesvarbu, bet vis tiek maloniau, kai saulė šviečia, o ne lietus lyja, bent man smile.gif

kad jusu zodziai Dievui i ausi biggrin.gif to ir tikiuosi thumbup.gif
Atsakyti
labas vakaras! zinokit ,kaip as jaudinausi kad per musu vestuves bus lietus... bet buvo dar blogiau +33! galiu pasakyti tik tiek,jau geriau tegu bent palyje siek tiek,negu buna kaitra..nes bent per lietu neprakaituoji ir makiazas nenuvarves... 4u.gif
Atsakyti
idomu butu isgirsti nuomone tu kurios organizavo ceremonija lauke, ar turejote koki atsargini plana jei lietus netiketai uzkluptu? blush2.gif
Atsakyti
Mums pranešinėjo labai nekokį orą, +17 ir lietų. Penktadienį pamatę kokios užeina liūtys puolėm pirkti skėčių, tačiau šeštadienis išaušo nuostabus, ir nors palijo porą kartų mes lietų "aplenkėm" ir skėčių neprireikė, ir temperatūra buvo pats tas, nei per šalta, nei per karšta ax.gif tad dar kartą įsitikinau, kad nereikia iš anksto pasitikėti orų prognozėmis ir gadintis nervus 4u.gif
beja šventė buvo liepos 14d smile.gif
Atsakyti
tad dar kartą įsitikinau, kad nereikia iš anksto pasitikėti orų prognozėmis ir gadintis nervus 4u.gif
beja šventė buvo liepos 14d smile.gif
[/quote]
taip bet atsarigini varianta reikia visada tureti
nes musu prognoze issipilde su kaupu thumbup.gif
lijo visa diena lotuliukas.gif
Atsakyti
Kur daryti fotosesiją Vilniuje, jei lis? g.gif mačiau kažkurioje temoje, apie VU kiemelį kalbėjo, bet juk ten neužtruksi ilgai? Padėkit su idėjomis 4u.gif , fotografas parašė priminimą ir labiausiai užakcentavo būtent šį punktą apie lietų unsure.gif g.gif
Atsakyti
Muziejus, dailės galerija, Gedimino pilis, televizijos bokštas, kartingai, atrakcionai, viešbutis, tas pats prekybos centras... Viskas priklauso nuo poreikių, fantazijos ir nusiteikimo ax.gif
Atsakyti
O mums oras, kaip ir nuotaika, pasitaikė pasakiški smile.gif sušilo tik iki 18, bet buvo pats tas, man skraistės reikėjo tik retsykiais, nors šiaip greit sušalu smile.gif kol mane dažė, pylė kaip iš laistytuvo, paskui nušvito, kol važiavome iki bažnyčios, lynojo, po ceremonijos švietė saulė, kol važiavome iki CMS - lijo, paskui vėl švietė saulė thumbup.gif ir taip visą dieną thumbup.gif tik vakaras ir kita diena jau buvo visai be lietaus wub.gif žodžiu oras pagal užsakymą wub.gif
Atsakyti