Įkraunama...
Įkraunama...

Oras per vestuves

QUOTE(Iveina @ 2012 08 14, 08:55)
O mums oras, kaip ir nuotaika, pasitaikė pasakiški  smile.gif  sušilo tik iki 18, bet buvo pats tas, man skraistės reikėjo tik retsykiais, nors šiaip greit sušalu  smile.gif  kol mane dažė, pylė kaip iš laistytuvo, paskui nušvito, kol važiavome iki bažnyčios, lynojo, po ceremonijos švietė saulė, kol važiavome iki CMS - lijo, paskui vėl švietė saulė  thumbup.gif  ir taip visą dieną thumbup.gif  tik vakaras ir kita diena jau buvo visai be lietaus  wub.gif  žodžiu oras pagal užsakymą  wub.gif


nepasakyciau, kad toki ora galima pavadinti "pasakisku" smile.gif))
taip, jums del jaudulio ir t.t. gal ir nesalta buvo, bet sveciams, manau, kitaip pasirode..
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 08 16, 12:12)
nepasakyciau, kad toki ora galima pavadinti "pasakisku" smile.gif))
taip, jums del jaudulio ir t.t. gal ir nesalta buvo, bet sveciams, manau, kitaip pasirode..

bet oks oras ir yra geriausias - 18-20 laipsniu
nes svarbu kad jaunieji neprakaituotu, makiazas nenubegtu, vesuma tik i nauda smile.gif
o sveciai jie gali del jaunuju ir pakenteti thumbup.gif :
Atsakyti
Per mūsų vestuves buvo turbūt pati karščiausia diena šią vasarą, +36 pavėsyje hihihi.gif Nuvargom šiek tiek, bet viskas buvo tobula wub.gif Kadangi esu šilumos mėgėja, tai man nebuvo kančia, vyrui sunkiau, bet iškentė blush2.gif
Atsakyti
As taip pat labai, labai jaudinuosi del musu dienytes, o ji bus rugsejo 21 diena... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evasmit @ 2012 08 17, 16:33)
As taip pat labai, labai jaudinuosi del musu dienytes, o ji bus rugsejo 21 diena...  wub.gif

pakutinius metelius stebėjau orus, rugsėjį, nes pati norėjau rugsėjį vestuvių, ax.gif tai žinokit nuo 24 labai geri orai budavo iki spalio, o paskui esu išskaičiu SM, kad spalio 15 visada superiniai orai (pernai tikrai buvo pasakiškai graži diena biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Saule_S @ 2012 08 20, 16:08)
pakutinius metelius stebėjau orus, rugsėjį, nes pati norėjau rugsėjį vestuvių, ax.gif  tai žinokit nuo 24 labai geri orai budavo iki spalio, o paskui esu išskaičiu SM, kad spalio 15 visada superiniai orai (pernai tikrai buvo pasakiškai graži diena  biggrin.gif )

Pritariu,sesė praeitais metais tekėjo rugsėjo 30d. ir oras buvo pasakiškas +20,nors turėjom pasiruošę šiltesnius rūbus jų neprireikė thumbup.gif
O per mano vestuves liepos 7d. buvo virs +30,prakaitas tiesiog pylė,makiažai bėgo,karštis labai išvargino,kadangi šventė buvo vienos dienos tai jau puse 1 pasišalinom su jaunikiu blush2.gif .
Atsakyti
As irgi pergyvenu del oro... Bet taip giliai sirdyje tikiuosi, kad Dievulis nepasykstes grazios dieneles... bent jau be lietaus...Nes niekaip nesugalvojame atsarginio plano kur sleptis nuo lietaus ...Is baznycios planuojame vaziuoti i Rumsiskes... Nusipirksiu botus, sketi ir gerai bus... Bet tikiuosi neprireiks...
As uz gera ora rugsejo 15d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2012 08 16, 13:12)
nepasakyciau, kad toki ora galima pavadinti "pasakisku" smile.gif))
taip, jums del jaudulio ir t.t. gal ir nesalta buvo, bet sveciams, manau, kitaip pasirode..


na kiekvienam pagal skonį - kai kurioms ir plius 40 bei kaitri saulė būtų tinkamas oras vestuvėms smile.gif

o kalbant apie svečius..ar jaunieji dėl kiekvieno iš jų savijautos turi jaudintis? doh.gif mes šventę darėme sau ir tikrai nesukom galvos kas kaip apsirengęs, kam šalta, gal kas pamiršo skėtį (kurio niekam nereikėjo, nes lijo tik ceremonijų patalpose metu) ir t.t. biggrin.gif kažkaip juokas ima dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iveina: 23 rugpjūčio 2012 - 13:50
stebiu orus meteo.lt, kas pusvalandį laugh.gif doh.gif
Atsakyti
Nors mūsų vestuvės dar toli, bet jau pagalvoju ką čia daryt jei lietutis užklups mus netikėtai laugh.gif
Fotografas pasiūlė variantą fotosesijai viešbutyje, susitarti su viešbutuku ir fotografuotis ten, gal ir nieko mintis atsargai, jei blogas oras thumbup.gif Na o vakare, sodyboje jau manau joks oras nebus kliūtis biggrin.gif Svarbu, kad nebūtų +30 doh.gif Sunku pernešt tuos karščius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 07 10, 14:32)
Nors mūsų vestuvės dar toli, bet jau pagalvoju ką čia daryt jei lietutis užklups mus netikėtai  laugh.gif
Fotografas pasiūlė variantą fotosesijai viešbutyje, susitarti su viešbutuku ir fotografuotis ten, gal ir nieko mintis atsargai, jei blogas oras  thumbup.gif  Na o vakare, sodyboje jau manau joks oras nebus kliūtis  biggrin.gif  Svarbu, kad nebūtų +30  doh.gif  Sunku pernešt tuos karščius  ax.gif


Idėja su viešbučiu yra puiki. Bet kokios gražios gaunasi per lietų... Nereikia visu metu būti po lietu. Kad padaryti gerą nuotrauką, reikia kelių sekundžių, vėliau galima grįžti atgal po lietsargiu...

Man atrodo, kad lietus yra smagu ir puikiai tinka vestuvių dienai. Svarbu, kad jaunieji smagiai jaustųsi

user posted image
Atsakyti
QUOTE(labasitas @ 2015 07 10, 14:56)
Idėja su viešbučiu yra puiki. Bet kokios gražios gaunasi per lietų... Nereikia visu metu būti po lietu. Kad padaryti gerą nuotrauką, reikia kelių sekundžių, vėliau galima grįžti atgal po lietsargiu...

Man atrodo, kad lietus yra smagu ir puikiai tinka vestuvių dienai. Svarbu, kad jaunieji smagiai jaustųsi 




Labai graži nuotrauka, be to aš irgi manau, kad lietutis per vestuves irgi neblogas ženklas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000ir1naktis: 10 liepos 2015 - 17:18