Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 43

QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 19:08)

Va  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif


nu jo nesiziuri schmoll.gif
uz sita pusi 1000 g.gif as paprastos puseles pasidariau tokia mirksiukas.gif po 2 metu bus super grazi ax.gif nufotkinsiu parodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 18:14)
Va  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

jauciu ja reikia traukti i prieki ir sodinti viena pieveleje, isemus gera gabala velenos g.gif (ta prasme padaryti toki apvalu lopineli su juoda zeme kaip ir gelyno). Kadangi tos puseles sakos labai retos, tai gelyno tikrai neuzstos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 gegužės 2009 - 18:27
QUOTE(vida777 @ 2009 05 05, 18:17)
perkunropes (pernykste masine liga):

thumbup.gif kaip viskas gražu wub.gif
o kuom skiriasi šilropės nuo perkunropių g.gif

QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 19:14)

g.gif jau geriau koks svyrantis skiepytas maumedis būtų ax.gif tikrai nemokėčiau 1000lt doh.gif


QUOTE(damute31 @ 2009 05 05, 19:15)
as paprastos puseles pasidariau tokia  mirksiukas.gif  po 2 metu bus super grazi  ax.gif  nufotkinsiu parodyt  mirksiukas.gif

bigsmile.gif parodyk,nes ir mano planuose toks šedevras tik gaila gadinti augalą,jei tai neįmanoma ax.gif bet pas Knifofija irgi mačiau gražiai padarytą pušį wub.gif
Atsakyti
nuosirdi, norėjau sakyti beveik tą patį, ką vida777 jau pasakė - tokiam augalui tikrai vieta ne gėlyne, o kažkur visiškai individualiai, nereikia jam kitų augalų kaimynystės, jis pats sau jau yra akcentas
ale tokie pinigai blink.gif šiaip suprantu, neseniai kalbėjom, kad suformuoti augalą trunka ne vienerius metus, tačiau visvien man ta kaina prasilenkia su norma... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 05 05, 18:17)
siand dariau fotoreportaza kol batareikos nusedo...

man patiko šilingės ir tos melsvos viksvos-neviksvos bei geltono ir pilkai violetinio šiloko kontrastai. Suprantu, kad Tavo patvorys ir skirtas įvairių augalų miksui, bet gal laiko bėgyje vertėtų atsirinkti mažesnį kiekį augalų rūšių (labiausiai pasiteisinusių) ir juos susodinti didesniais ploteliais, su atsikartojimais per visą ilgį?
Atsakyti
mano dabar tokia pusele ax.gif
user posted image
pas draugus vyresne pusis ir atrodo taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 05 05, 18:48)
man patiko šilingės ir tos melsvos viksvos-neviksvos bei geltono ir pilkai violetinio šiloko kontrastai. Suprantu, kad Tavo patvorys ir skirtas įvairių augalų miksui, bet gal laiko bėgyje vertėtų atsirinkti mažesnį kiekį augalų rūšių (labiausiai pasiteisinusių) ir juos susodinti didesniais ploteliais, su atsikartojimais per visą ilgį?

sitas patvoris tik augalu "pasidejimui" , dejau tiek, kiek telpa biggrin.gif , ateityje visai nezinia kas dar ten bus...
Ten yra sliauziancioji silinge, rugiaveide (viksva), Euphorbia myrsinites ir bordinis silokas Sedum "Matrona".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 gegužės 2009 - 19:12
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 05, 19:14)
tai atrodo ir planavau, buvau jam vietą palikusi, bet matyt ta tujų gyvatvorė jį sumenkina, prapuolė jis joje doh.gif

Papildyta:

juokis juokis  bebe.gif
tuoj pasikraus foto, bandysiu nuo tujų gyvatvorės gal kokių geltonų augalų pasodint kad atmuštų...ai doh.gif  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
Va  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
user posted image
Papildyta:
O čia bendram vaizde visai prapuola tarp tos gyvatvorės, būtinai reikia kažkokio atmušimo verysad.gif
user posted image

nesiziuri tikrai schmoll.gif ,tik neraudok taip, kelk ji kur nors kitur-juk sklypas didelis ,dar toks patarimas -cia japoniskam sodui augalas,todel ir atrodo ne savo vietoj.
O cia tau reik arba daug rododendru arba daug roziu ,visokiausiu,visokiu auksciu,zodziu turi buti daug daug,kad turtingai atrodytu 4u.gif
http://www.gapphotos...?imageno=133995
P.S. O gal gali ta augala grazinti unsure.gif cool.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 05 gegužės 2009 - 19:35
Vida 777, ten pas tave lyg velyviu lapus uzmaciau. Ar taip? Maniskiai gigantai. Laukiu kol nugels ir perkelsiu po krumu, bet ten bus labai tamsus seselis. Kazi ar jie pakantus saules stygiui?
Atsakyti
QUOTE(damute31 @ 2009 05 05, 19:50)
mano dabar tokia pusele  ax.gif


thumbup.gif gal kur yra parodyta kaip jas taip formuoti ax.gif
Atsakyti
Man jau net galva įsiskaudėjo doh.gif
QUOTE(vida777 @ 2009 05 05, 19:26)
jauciu ja reikia traukti i prieki ir sodinti viena pieveleje, isemus gera gabala velenos  g.gif (ta prasme padaryti toki apvalu lopineli su juoda zeme kaip ir gelyno). Kadangi tos puseles sakos labai retos, tai gelyno tikrai neuzstos.

Tą variantą ir aš galvojau, bet va pirkau būtent į tą vietą, o dar tokie pinigai, na žodžiu, nesėkmingas pirkinys, jau šiandien matyt protingų minčių nebus, nes nervinuosi verysad.gif
Va mano puošmena wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 05 gegužės 2009 - 19:16
QUOTE(rasa32 @ 2009 05 05, 13:42)
Pasidarem priesais nama toki "papuosala",o dabar galvoju,kuo zeme uzdengti g.gif Ar pilti smulkius akmenelius,ar zieviu+kankoreziu mulca?Pasisakykit,merginos,kaip jums atrodo.Va cia ta kompozicija(tik dar nepabaigiau samaneliu sodinti-is ju turetu susiformuoti zalia juosta  ):

as uz akmenis ax.gif

QUOTE(Tina* @ 2009 05 05, 15:00)
Palijo, palijo, palijo  thumbup.gif

pas mus sausa doh.gif

QUOTE(vida777 @ 2009 05 05, 18:17)
siand dariau fotoreportaza kol batareikos nusedo...
laukiu kritikos  lotuliukas.gif

man ten vietomis per dideli akmenai rolleyes.gif
o siaip lb patiko tavo svogunas ir perkunropes, man dar matyt nuo pernai liga likus lotuliukas.gif

QUOTE(damute31 @ 2009 05 05, 19:15)

uz sita pusi 1000  g.gif as paprastos puseles pasidariau tokia  mirksiukas.gif  po 2 metu bus super grazi  ax.gif  nufotkinsiu parodyt  mirksiukas.gif

na jie tikrai kosminem kainom, siaip is lenku atsivezus, tai daug pigiau gautusi biggrin.gif
Atsakyti