Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 17:15)
Susitariau siandien su savo gine kuri man lapar dare, kad apziuretu mane, nes kaip ir dabar turetu O buti, tai labai paciai pasidare idomu ar kiausidziu drilingas man padejo g.gif  bandziau darytis OT, bet kad as ten ne velnio nesuprantu doh.gif  viena diena lyg ir ryskios labai abi juosteles, kita diena jau vel neberyskios, poto vel ryskios doh.gif  kazkoks marazmas doh.gif  Tai va prasiechoskopuosiu ir tada jau tikrai bus viskas aisku rolleyes.gif

siand per vizitacija girdejau,kaip D sake kitiems gyd,kad man irgi buvo atliktas tas kaiusidziu draivingas blush2.gif o sitai net nezinojau to..o kas tas yra?
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 04 28, 15:24)
Merginos, o kur Duniu dingusi? g.gif

Duniu dirba labai stipriai, vakarais buna tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:26)
siand per vizitacija girdejau,kaip D sake kitiems gyd,kad man irgi buvo atliktas tas kaiusidziu draivingas  blush2.gif o sitai net nezinojau to..o kas tas yra?

Na bent jau man nevykdavo ovuliacija, tai kiausidese lazerio pagalba pribade skyluciu blush2.gif tai dabar jau sake kad turi but viskas ciki mirksiukas.gif tai va tas subadymas vadinasi kiausidziu drilingas, o pati diagnoze vadinasi policistiniu kiausdziu sindromas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 17:31)
Na bent jau man nevykdavo ovuliacija, tai kiausidese lazerio pagalba pribade skyluciu blush2.gif  tai dabar jau sake kad turi but viskas ciki mirksiukas.gif  tai va tas subadymas vadinasi kiausidziu drilingas, o pati diagnoze vadinasi policistiniu kiausdziu sindromas mirksiukas.gif

hm...??? man ne karto nera buve uzsimine,kad pas mane PKS g.gif kame sakneles? tik siand suzinojau,kad mane drilingavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 16:04)
Skorpione, jei tau ju labai reikia, tai as galiu gal paorganizuot g.gif  as gi muitinej dirbu, tai su tais vairuotojais kasdien susiduriu. Galiu savo pastoviu vairuotoju paprasyt kad atveztu g.gif


Tu rimtai, mergyt? bigsmile.gif
Tai as tada siandien ir rytoj perskambinu vaistines, jei is ties problema,
tada pasinaudosiu tavo gerumu ax.gif
Kaip gera, kad turiu as jus
group.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 16:40)
Tu rimtai, mergyt?  bigsmile.gif
Tai as tada siandien ir rytoj perskambinu vaistines, jei is ties problema,
tada pasinaudosiu tavo gerumu  ax.gif
Kaip gera, kad turiu as jus
group.gif

Tai aisku kad rimtai rolleyes.gif juk tikrai nesunku. Tik tada tu man suzinok kaip tiksliai vadinasi smile.gif Ir dar turek omeny, kad reiks palaukt kokias dvi savaiteles tai tikrai, nes reikia sulaukt savo patikimu vairuotoju, duot jiems uzsakyma, ir poto palaukt kol jie vel sugris ax.gif ir siaip manau kad kaina turetu but pigesne, nes labai daug kas cia is musu praso atvezt ivairiausiu vaistu ir siaip visokiu niekuciu, nes tikrai daug pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 16:18)
skorpione tai kaip dabar as jauciuosi sedziu su sijoneliu ir tikiuos tu tik su dzinsais o va se tau biggrin.gif

Klausyk jei susiorganizuosi tu bijunu lasu tai pasakyk ir man nes  pas mane irgi bijau kad neaugtu tos bjaurybes...
Valgau beproto astrius krekerius ir kaifuoju kaip dievinu astru maista....  ax.gif  wub.gif


Butinai pranesiu, matai Cyplius dar sake pasistengs gauti, jei LT problema bus thumbup.gif
Mano sesuo is seniau turi is Ukrainos atsivezus, tai vaikams savo duoda, nes jos bijo daug ko, tai ir nuo baimiu gerai jis.
Apskritai, bijunas daug kur eina, kaip homeopatas.

Dar kitas receptas gydyti cistas - tai gerti po 0.5 stiklines naturaliu moliugu sulciu 2 kart per diena ir didinto doze po to iki 2-3 stikliniu per diena.
Tai as jau visa vaga pas uosvius sode moliugu uzsisodinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 17:47)
Butinai pranesiu, matai Cyplius dar sake pasistengs gauti, jei LT problema bus  thumbup.gif
Mano sesuo is seniau turi is Ukrainos atsivezus, tai vaikams savo duoda, nes jos bijo daug ko, tai ir nuo baimiu gerai jis.
Apskritai, bijunas daug kur eina, kaip homeopatas.

Dar kitas receptas gydyti cistas - tai gerti po 0.5 stiklines naturaliu moliugu sulciu 2 kart per diena ir didinto doze po to iki 2-3 stikliniu per diena.
Tai as jau visa vaga pas uosvius sode moliugu uzsisodinau  blush2.gif

geras cia del moliugu... nezinojau.. blush2.gif
mane MB kai supyksta vadina moliugeliu blush2.gif o as ji simsonu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 16:58)
geras cia del moliugu... nezinojau..  blush2.gif 
mane MB kai supyksta vadina moliugeliu  blush2.gif  o as ji simsonu  blush2.gif


Prajuokinai tu mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , kad vadini SB simsonu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 18:06)
Prajuokinai tu mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  , kad vadini SB simsonu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

user posted image

nu kad jie panasus yra.. jis irgi prisidirba vos ne kaip Huomeris viska... skuba bega ,lekia.. o saldumynus valgo ,kaip drakoniukas... kur saldu ten mano brangusis.. jis kai kasi ziuri nusiperka pyrageli ir arbatele geria.. alaus isvis beveik negeria ,nebent kai po kasio vaziuoja i kur visi atsigert... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, pas mane yra 5 cm cista po IUI uzsilikusi, ir gine paskyre kontraceptikus, ir sako, kad sekanti menesi po KT vartojimo planuociau daryti laparaskopija. O gal kam taip buvo, jei as si cikla pasidaryciau laparaskopija? Zinoma, sako gine, kad ta cista galetu ir pati isnykti savaime, bet vistiek reikes daryti laparaskopija? O as noreciau viena menesiuka sutaupyti? ar taip kas daro?

Gal merginos galetume parekomenduoti koki kauno kliniku ginekologa, kuris "gerai" daro laparaskopijas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boruzele07: 28 balandžio 2009 - 17:07
Katės nagai (košačij kogotj) - neblogas vaistukas, turiu pažystamų žmogeliukų kas vartojo ir tikrai padėjo sunaikinti cistas.
Atsakyti