Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 21:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as taip vyra nukankinau irgi biggrin.gif bet koks sportas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 22:34)
geriau man butum tuos guminukus atidavus o as tau braskes smile.gif et skanumas...privalgiau graikisku salotu, kekso su kakavu skanaus ir arbata ir dar braskiu jauciuosi soti.... 4u.gif
jauciu einu i dusa ir i lova..
labanaktukas mergytes jums sako sits grazus miegantis angeliukas...cia virusiukas visoms toks grazus:
user posted image

oj..kaip noriu salotu... siaubas issikraustysiu is proto... valgyt noriu kaip nzn kas... siaubas,,nu ateina vakaras ir as noriu valgyt.. wub.gif greit ridentis pradesiu.. unsure.gif
labanakt drauges... viskas nebegaliu sedet cia... nes numirsiu is alkio... as turiu ko valgyt bet sito ka turiu visiskai nenoriu unsure.gif

labanaktukas... ryt namucio vaziuosiu... wub.gif pasidarysiu salotu skaniu... wub.gif
Atsakyti
Nerandu jokios info apie sio ryto sputi Vilniuje g.gif
Kazin kieno deka visas vilnius velavo i darbus ir degino kura i ora
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 21:44)
oj..kaip noriu salotu... siaubas issikraustysiu is proto... valgyt noriu kaip nzn kas... siaubas,,nu ateina vakaras ir as noriu valgyt..  wub.gif  greit ridentis pradesiu..  unsure.gif 
labanakt drauges... viskas nebegaliu sedet cia... nes numirsiu is alkio... as turiu ko valgyt bet sito ka turiu visiskai nenoriu  unsure.gif 

labanaktukas... ryt namucio vaziuosiu...  wub.gif  pasidarysiu salotu skaniu...  wub.gif



Labanaktis, Vitalyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 21:46)
Nerandu jokios info apie sio ryto sputi Vilniuje  g.gif

Kai pagalvoju, kiek jums reikia kantrybes su tais kamsciais...isproteti galima...kai bunu Vilniui ziauriai susinervinu, bet tai kai pamastau, kai zmonems taip kiekviena diena....oiiii....todel dziaugiuosi, kad gyvenu provincijoj...geras oras...jokiu kamsciu...i darba per 5 min... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:53)
Kai pagalvoju, kiek jums reikia kantrybes su tais kamsciais...isproteti galima...kai bunu Vilniui ziauriai susinervinu, bet tai kai pamastau, kai zmonems taip kiekviena diena....oiiii....todel dziaugiuosi, kad gyvenu provincijoj...geras oras...jokiu kamsciu...i darba per 5 min... smile.gif



Ir dar per tuos kamscius kiek visokio su.. atsiprasant prisiuostai, dumu kamuoliai, ypatingai dabar, aki to lietaus nematyti..
O kokiam mieste tu gyveni, Duniu? smile.gif

Papildyta:
Vitalyte, mes man regis viena kitai jau palinkejom labos nakteles, ko dar nemiegi, aaa??? Su drugeliais bendrauji? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 21:59)
Vitalyte, mes man regis viena kitai jau palinkejom labos nakteles, ko dar nemiegi, aaa??? Su drugeliais bendrauji?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 21:59)
Ir dar per tuos kamscius kiek visokio su.. atsiprasant prisiuostai, dumu kamuoliai, ypatingai dabar, aki to lietaus nematyti..
O kokiam mieste tu gyveni, Duniu?  smile.gif

Kosmaras vienu zodziu doh.gif
O as gyvenu Kedainiuose wub.gif kaunas musu priemiestis biggrin.gif todel ten daznai pasizmoneti vaziuoju smile.gif
Papildyta:
Taigi,
Namu darbu nepadariau...ryt teks darbe paprakaituot doh.gif
bet uztat labai saunu relaksa sivakar su jumis apsiturejau wub.gif wub.gif
Gera man supermamose wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:53)
Kai pagalvoju, kiek jums reikia kantrybes su tais kamsciais...isproteti galima...kai bunu Vilniui ziauriai susinervinu, bet tai kai pamastau, kai zmonems taip kiekviena diena....oiiii....todel dziaugiuosi, kad gyvenu provincijoj...geras oras...jokiu kamsciu...i darba per 5 min... smile.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
Na ir prilepejot per vakareli, kol neperskaitau negaliu pradet dirbt blush2.gif
Vakar vakare vel su dviraciais vazinejomes...ex....kaip gera
Na kagi ant LT vel puiki diena isauso, lengvo darbelio visoms 4u.gif

Lin4ia, ar jau tyrimus pasidarei, juk tavo lapar jau visai cia pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heiress: 29 balandžio 2009 - 07:19
Labas rytas mergaiciukes 4u.gif

Na ir isauso dar viena nuostabi, sauleta ir silta diena thumbup.gif
Tik man nuotaika siandien ne kokia verysad.gif akyte labai skauda, nes kazkoks uzdegimas prasidejo, MB is darbo atleido, man atlyginima sumazino verysad.gif zodziu.....liudna verysad.gif bet nenoriu jusu apkresti ta savo bloga nuotaika 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites! biggrin.gif

user posted image

skorpione aciu uz nuotaikele ir uz vaisingus drugelius thumbup.gif

sara smagu kad viskas gerai, aukit ir stiprekit toliau wub.gif

QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:10)
Lin4e vakar pamirsau tau atsakyti blush2.gif
Klausei, del veluojanciu mmm ir laparskopijos...
Laparoskopija per mmm nedaro, jau geriau tada kad jos pas tave visai veluotu...
man teko atideti antra operacija menesiui,nes mmm atejo pris pat operacijos data doh.gif
nors kiek skaiciau, raso kad geriau kai laparoskopija daro pirmoj ciklo pusej...
man abu kartus buvo antroj g.gif 
Tau jau kita savaite operacija...greitai laikas bega...


Man aciu Dievui jau pramuse, be reikalo as panikavau, siandien jau 3 c.d. o paguldo pirmadieni, tai operuos gal antradieni tai tureciau prasirgti iki tos dienos ax.gif

QUOTE(Heiress @ 2009 04 29, 08:16)
Lin4ia, ar jau tyrimus pasidarei, juk tavo lapar jau visai cia pat


Jo as viska jau pasidariau pagaliau, 2 sav. kai nenormali i poliklinika vos ne kasdien vazinejau. Siandien einu darytis depiliacija. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 29, 07:27)
Labas rytas mergaiciukes 4u.gif

Na ir isauso dar viena nuostabi, sauleta ir silta diena thumbup.gif
Tik man nuotaika siandien ne kokia verysad.gif  akyte labai skauda, nes kazkoks uzdegimas prasidejo, MB is darbo atleido, man atlyginima sumazino verysad.gif  zodziu.....liudna verysad.gif  bet nenoriu jusu apkresti ta savo bloga nuotaika 4u.gif


Labas rytelis cypliau 4u.gif neliudek mazute, viskas susitvarkys negali but visad blogai pamatysi 4u.gif to tau labai linkiu.... 4u.gif



LABAS RYTELIS MERGYTES

Kaip graziai zydi medziai wub.gif linkiu jum visoms tokio grozio sirdyse....
Atsakyti
o kokius tyrimus reikia pasidaryti pries laparaskopija?
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 22:59)
Ir dar per tuos kamscius kiek visokio su.. atsiprasant prisiuostai, dumu kamuoliai, ypatingai dabar, aki to lietaus nematyti..
O kokiam mieste tu gyveni, Duniu?  smile.gif

Papildyta:
Vitalyte, mes man regis viena kitai jau palinkejom labos nakteles, ko dar nemiegi, aaa??? Su drugeliais bendrauji?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labas rytas wub.gif miegojau jau vakar blush2.gif blush2.gif nu biskiuka dar pabuvau ,bet neilgai blush2.gif
namucio... namoo.... viskas yra gerai... jei nepabloges i darbuka galesiu jau eit.. thumbup.gif ir jau smileysex.gif sake,galim daryt, bet taip audringai... blush2.gif kaip anksciau.. blush2.gif nu bandysim svelniai blush2.gif ir vaiksciot galima.. tik sake, vengt dideliu susiburimu vietu, nes negali zinot kaip sureaguos vel... unsure.gif bus kaip tada kaime su saslykais man unsure.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(cyplius @ 2009 04 29, 09:27)
Labas rytas mergaiciukes 4u.gif

Na ir isauso dar viena nuostabi, sauleta ir silta diena thumbup.gif
Tik man nuotaika siandien ne kokia verysad.gif  akyte labai skauda, nes kazkoks uzdegimas prasidejo, MB is darbo atleido, man atlyginima sumazino verysad.gif  zodziu.....liudna verysad.gif  bet nenoriu jusu apkresti ta savo bloga nuotaika 4u.gif

labute wub.gif nu rytas nekoks... bet nera to blogo kas neiseitu i gera unsure.gif mano MB alga sumazino 70% g.gif bet nieko isgyvensim.. o tavo vyras susiras kita darbeli.. gi kas iesko tas randa.. mirksiukas.gif o pinigeliai uzdirbami..uzdirbsim.. viskas bus gerai.. pamatysi.. sunku pradzioj buna.. bet prisitaikai prie visko zmogus , neliudek mirksiukas.gif
Atsakyti