Įkraunama...
Įkraunama...

--->Laparoskopija<---

QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 20:44)
Tai tie didesnieji, kur ruzavi drugeliai, jie vasinguma sake nesa  thumbup.gif
Tai cia mums visoms tikrai uzteks zinokit.
As negaliu atsidziaugti savo gera nuotaika ir vieno nesuprantu.
kai as sergu mmm, pas mane niekada per visa mano sirgimo gyvenima, niekada nebuvo siuo metu geros nuotaikos!!! O dabar kas dedasi, nesuprantu, kai po savo depresijos grizau pas jus, man kazkas pasidare. as trykstu gera nuotaika, trykstu graziomis mintimis, ir trykstu dideliu noriu, kad mes visos pastotumeme, todel ir dalinuosi savo gera nuotaikele su jumis, mano drauges. juk negrazu butu, jei laikyciau gera nuotaika tik pas save, mane tevai moke dalintis  4u.gif

Papildyta:
Tai gerai, Cypliuk, kad ir vienoje kiausideje, svarbu jie yra  thumbup.gif  thumbup.gif
pasiimk viena vaisingumo drugeli, nes jis tau priklauso  4u.gif
Mapatysi, kaip tu greitai, mazute, patapsi  nestuke.gif

as jau netycia ne viena pasiemiau, o daugiau blush2.gif bet dar ir jums visoms palikau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 04 28, 20:34)
Ir jie sutiko zinokit... thumbup.gif [/b]

Grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 20:38)
o as guminukus i save kemsu...galjoju maziau kaloriju turi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Taigi Taigi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 20:47)
as jau netycia ne viena pasiemiau, o daugiau blush2.gif  bet dar ir jums visoms palikau rolleyes.gif


Gali ir daugiau, Cypliuk, uzteks tikrai visoms
yahoo.gif ploja.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 20:41)
As jau grizau is gines ax.gif  tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif  bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif

O neplanuoji OT daryti? man kazkaip atrodo,kad tai geriausias budas pagauti laiku ovuliacija...
o mano ciklas visai po laparoskopijos grybauja doh.gif tai negalejau mmm sulaukti, o dabar - maza to, kad jos kazkokios nenormaliai minimalios, tai ir niekaip pabaigos nesimato blink.gif au antra savaite eina...tokiu ciudu ar man nebuvo smile.gif
Papildyta:
Lin4e vakar pamirsau tau atsakyti blush2.gif
Klausei, del veluojanciu mmm ir laparskopijos...
Laparoskopija per mmm nedaro, jau geriau tada kad jos pas tave visai veluotu...
man teko atideti antra operacija menesiui,nes mmm atejo pris pat operacijos data doh.gif
nors kiek skaiciau, raso kad geriau kai laparoskopija daro pirmoj ciklo pusej...
man abu kartus buvo antroj g.gif
Tau jau kita savaite operacija...greitai laikas bega...
Papildyta:
QUOTE(Boruzele07 @ 2009 04 28, 17:44)
Noriu paklausti, pas mane yra 5 cm cista po IUI uzsilikusi, ir gine paskyre kontraceptikus, ir sako, kad sekanti menesi po KT vartojimo planuociau daryti laparaskopija. O gal kam taip buvo, jei as si cikla pasidaryciau laparaskopija? Zinoma, sako gine, kad ta cista galetu ir pati isnykti savaime, bet vistiek reikes daryti laparaskopija? O as noreciau viena menesiuka sutaupyti? ar taip kas daro?

Gal merginos galetume parekomenduoti koki kauno kliniku ginekologa, kuris "gerai" daro laparaskopijas?

Labas Boruzele,
Daro cia pas mus visaip 4u.gif Kiek atsimenu tu jau nemazai esi darius IUI , man laparoskopija pasiule is karto dar pries pirma IUI, nors ir visi tyrimai ir GN buvo geri...tiesiog, per laparoskopija tiksliau gali nustatyti problemeles ir jei jos yra -pasalinti. Jei tau siulo KT del cistos pagerti,tai ji pas tave funkcine ( t.y. turi dingti po KT), bet kadangi bet kokiu atveju planuoji daryti lparoskopija...tai tikrai nera ko laukti 4u.gif Kai zinosi data,ateik pas mus i parasiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 21:02)
O neplanuoji OT daryti? man kazkaip atrodo,kad tai geriausias budas pagauti laiku ovuliacija...
o mano ciklas visai po laparoskopijos grybauja doh.gif tai negalejau mmm sulaukti, o dabar - maza to, kad jos kazkokios nenormaliai minimalios, tai ir niekaip pabaigos nesimato blink.gif au antra savaite eina...tokiu ciudu ar man nebuvo smile.gif
Papildyta:
Lin4e vakar pamirsau tau atsakyti blush2.gif
Klausei, del veluojanciu mmm ir laparskopijos...
Laparoskopija per mmm nedaro, jau geriau tada kad jos pas tave visai veluotu...
man teko atideti antra operacija menesiui,nes mmm atejo pris pat operacijos data doh.gif
nors kiek skaiciau, raso kad geriau kai laparoskopija daro pirmoj ciklo pusej...
man abu kartus buvo antroj g.gif 
Tau jau kita savaite operacija...greitai laikas bega...

Zinok bandziau OT daryti, bet kad man jis kazkoki gryba pjove doh.gif Viena karta labai ryskios abi juosteles, kita jau nebe, o trecia ir vel ryskios doh.gif zodziu, nutariau daugiau nedaryti, kam? ar taip ar taip kasdien tuos vadinamus ND darom blush2.gif ir zinau kad O turi but po keliu dienu... Esu tos nuomones, kad bus taip kaip turi buti drinks_cheers.gif Gali myletis ir kasdien, o rezultato jokio, o gali per cikla viena karta pasimylet ir bac ir yra 4u.gif Kaip jau kazkada merginos minejo, manau kad musu stebukliukas pats pasirenka laika, kada jam pas mus atkeliauti rolleyes.gif , o mes tik jam parodom teisinga kelia smile.gif
Atsakyti
Busiukai
Nerealu filmuka idejai wub.gif wub.gif Negalvojau, kad 17 savaiciu jau toks didelis lelius buna wub.gif wub.gif
Nu Ineza, jau tikrai bus matyt kas wub.gif pipiska ar pimpukas biggrin.gif wub.gif
t.y. mergiuke ar berniukas wub.gif (aisku mes zinom,kad lelyte bus biggrin.gif wub.gif )
Laukiam pirmadienio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 21:13)
o mes tik jam parodom teisinga kelia smile.gif

Teisingas mastymas 4u.gif
ir ND kiekviena diena - neprastas maratonas biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duniu: 28 balandžio 2009 - 20:17
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 19:38)
ne nu kur jau cia tavi pamirsi musu DUNIU  4u.gif

Skorpioniuk  wub.gif  ale koks grozis cia pavasarinis.. tiksliau jau ir vasara beveik uznesei cia  wub.gif

o as guminukus i save kemsu...galjoju maziau kaloriju turi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(cyplius @ 2009 04 28, 19:41)
wub.gif
As jau grizau is gines ax.gif  tai kaip ir kol kas geros naujienos, O dar neivyko, bet folikulai jau tam pasiruose blush2.gif tik va jie pas mane tik vienoj kiausidej g.gif  bet gine sake kad cia nieko blogo rolleyes.gif



Oj vitalyte kaip labai megstu guminukus, kazkada turejau prikausomybe nuo ju lotuliukas.gif lotuliukas.gif

cypliau gerai tu cia sumaste relax ir pagausit savo gandra as jauciu parvesit is Turkijos 4u.gif


skorpione na ir drugeliai grazus tavo wub.gif aciu....klausyk kas ten pas jus buvo per avarija kad belekoks kamstis buvo skaiciau laikrastyje smile.gif
zyzia mano brangusis kad is SM islysciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Duniu @ 2009 04 28, 20:20)
Busiukai
Nerealu filmuka idejai wub.gif  wub.gif Negalvojau, kad 17 savaiciu jau toks didelis lelius buna wub.gif  wub.gif
Nu Ineza, jau tikrai bus matyt kas wub.gif pipiska ar pimpukas biggrin.gif  wub.gif
t.y. mergiuke ar berniukas wub.gif (aisku mes zinom,kad lelyte bus biggrin.gif  wub.gif )
Laukiam pirmadienio 4u.gif
Papildyta:

Teisingas mastymas 4u.gif
ir ND kiekviena diena - neprastas maratonas biggrin.gif  wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as taip vyra nukankinau irgi biggrin.gif bet koks sportas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 22:25)
Oj vitalyte kaip labai megstu guminukus, kazkada turejau prikausomybe nuo ju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

cypliau gerai tu cia sumaste relax ir pagausit savo gandra as jauciu parvesit is Turkijos  4u.gif
skorpione na ir drugeliai grazus tavo  wub.gif aciu....klausyk kas ten pas jus buvo per avarija kad belekoks kamstis buvo skaiciau laikrastyje smile.gif
zyzia mano brangusis kad is SM islysciau smile.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as taip vyra nukankinau irgi biggrin.gif bet koks sportas lotuliukas.gif

zinai..man po tu guminuku... as visa pakeli suvalgiau liko keletas blush2.gif tai taip dabar pykina, nezinau kur detis.. vandeniuka geriu..seiles kaupiasi.. siaubas unsure.gif silpna net darosi.. wub.gif

po tu eik jau miegot, neerzink savo zu wub.gif
Atsakyti
ir as jau siandien mergaites jus paliksiu ax.gif lekiu i dusiuka ir i lovyte ax.gif
Saldziu jums sapnu ir...IKI RYTOJAUS
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 04 28, 20:29)
zinai..man po tu guminuku... as visa pakeli suvalgiau liko keletas  blush2.gif  tai taip dabar pykina, nezinau kur detis.. vandeniuka geriu..seiles kaupiasi.. siaubas  unsure.gif  silpna net darosi..  wub.gif

po tu eik jau miegot, neerzink savo zu  wub.gif

geriau man butum tuos guminukus atidavus o as tau braskes smile.gif et skanumas...privalgiau graikisku salotu, kekso su kakavu skanaus ir arbata ir dar braskiu jauciuosi soti.... 4u.gif


jauciu einu i dusa ir i lova..
labanaktukas mergytes jums sako sits grazus miegantis angeliukas...cia virusiukas visoms toks grazus:
user posted image
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
as pas jus su vienu klausimeliu, sios temeles pradzioje berots viena panele, nepamenu kuri doh.gif , buvo idejusi nuoroda apie daktara homeopata, sakykit ar kuri nors raset ar skambinot jam del vizito ir panasiai?
skorpione atrodo tu rasei, kad bandysi su juo susisiekti ir vaziuosi pasikonsultuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 28, 21:25)
Oj vitalyte kaip labai megstu guminukus, kazkada turejau prikausomybe nuo ju  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

cypliau gerai tu cia sumaste relax ir pagausit savo gandra as jauciu parvesit is Turkijos  4u.gif
skorpione na ir drugeliai grazus tavo  wub.gif aciu....klausyk kas ten pas jus buvo per avarija kad belekoks kamstis buvo skaiciau laikrastyje smile.gif
zyzia mano brangusis kad is SM islysciau smile.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as taip vyra nukankinau irgi biggrin.gif bet koks sportas lotuliukas.gif



Neklausk geriau, tu del sio ryto kamscio. I darba vaziavau ligiau viena valanda su puse, kur iprastai vaziuoju 20 minuciu. Mano kelias i darba yra geleziniu vilku. Nezinau, kas ten buvo, bet visas Vilnius uzkistas buvo, kokiais tik kelias nebandziau vaziuoti, bandydama isvengto to kamscio, kur tik bepasukciau, ten uzkista. Reikia inetrnete pasidometi, gerai, kad priminei, nes tyte galvojau iskepsiu toj masinoj bevairuodama karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti