Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XIII



beje, gal kas įmestų gražių žodelių rakinat širdis ar spyną?
[/quote]
ŠIRDŽIŲ SURAKINIMAS
( juostos, 2 širdys išgraviruotos, spynelė su raktu)

Širdis simbolizuoja meilę kadangi senovėje manyta, jog iš jos kyla visi jausmai. Širdis yra klasikinis meilės simbolis, neveltui meilės dievas Kupidonas strėle perveria širdį, kad auką užvaldytų meilė. Dovanojam Jums širdis ir surakinam spynele, linkime, kad Jus amžinai lydėtų karšta meilė.
(Į vandenį išmetami rakteliai nuo surakintų širdžių)

Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė @ 2009 04 23, 20:22)
Kiek daug svočiučių čia renkasi  thumbup.gif

mergaiciuke_ee labai gražūs tortai.
Papasakokit mergaitės kaip tą tortą dalinsit? Ar pačios pakilusios nuo stalo prieisit prie kiekvieno svečio ir duosit pasiimti, ar kažkaip kitaip  g.gif  Kur žadat tortuką pasidėti iki dalinimo?

as jauciu kad ratu pasiusiu zmonem arba dalinsiu pati priklauso kur sedesim ir kaip mano judejimas bus suvarzytas ar ne. o pasidet zadu dese po stalu.

aciu uz pagyras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(leliukazz @ 2009 04 23, 19:19)
Saunuole thumbup.gif O akmenukai gal is pajurio? As tai neisivaizduoju, kur Vilniuj ju prisirinkt doh.gif


tai jau taip is pajurio smile.gif manau rastum kokiu akmenuku pirkt ar kokiu kriauklyciu ar siaip kokiu panasiu daikciuku:) o gal kur netoli yra zvyro karjerai, ten tikrai rastum:) arba gal sodo kaimynai netycia zvyro uzsiveze smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 23 balandžio 2009 - 20:31
Cia nors rusu kalba, bet man patiko sis zaidimas, galima gamtoje zaisti
КОНФЕТЫ - ЛОВУШКА
Необходимо: КОНФЕТЫ
Передайте зрителям пакетик с конфетами, позвольте им взять себе 1-2
конфеты, если они хотят, конечно. Когда все зрители взяли себе по
конфете, объявите правила игры: за каждую взятую конфету зрители
должны будут рассказать какой-нибудь факт про одного из молодых
или оплатить штраф
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 04 23, 22:37)
Cia nors rusu kalba, bet man patiko sis zaidimas, galima gamtoje zaisti
КОНФЕТЫ - ЛОВУШКА
Необходимо: КОНФЕТЫ
Передайте зрителям пакетик с конфетами, позвольте им взять себе 1-2
конфеты, если они хотят, конечно. Когда все зрители взяли себе по
конфете, объявите правила игры: за каждую взятую конфету зрители
должны будут рассказать какой-нибудь факт про одного из молодых
или оплатить штраф

visai liuks smile.gif gamtoj, jei nebus kas veikti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 04 23, 20:37)
Cia nors rusu kalba, bet man patiko sis zaidimas, galima gamtoje zaisti
КОНФЕТЫ - ЛОВУШКА
Необходимо: КОНФЕТЫ
Передайте зрителям пакетик с конфетами, позвольте им взять себе 1-2
конфеты, если они хотят, конечно. Когда все зрители взяли себе по
конфете, объявите правила игры: за каждую взятую конфету зрители
должны будут рассказать какой-нибудь факт про одного из молодых
или оплатить штраф


o gal galima lietuviska varianta nes man su rusu k nelabai smile.gif
Atsakyti
ačiū už naujus namus
Cia baznycioj daryta
user posted image

Ir cia
[/quote]
geras thumbup.gif čia bažnyčia, kur aš tuokiausi ir pažįstu degančius žvakutes- vienas jų, mano piršlys lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
mergaičiuke-esmė tokia:
• Daliname saldainius. Perspėjam, kad nevalgome jų. Kai jau pasiėmė, tada kiekvienas iš eilės turi pasakyti kokį nors faktą apie vieną iš jaunųjų (gali būti kompromituojantis, nors nebūtinai). Jei nepasako, grąžina saldainį-fantą.
Papildyta:
ką rinksite?
komendantai, gydytojas, policininkas, meilės ministras(ministerija), raštininkas-pletkinikas???/
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 04 23, 20:59)
mergaičiuke-esmė tokia:
• Daliname saldainius. Perspėjam, kad nevalgome jų. Kai jau pasiėmė, tada kiekvienas iš eilės turi pasakyti kokį nors faktą apie vieną iš jaunųjų (gali būti kompromituojantis, nors nebūtinai). Jei nepasako, grąžina saldainį-fantą.
Papildyta:
ką rinksite?
komendantai, gydytojas, policininkas, meilės ministras(ministerija), raštininkas-pletkinikas???/



Mes rinksime komendantus, meilės ministrą, gaisrininką gaisrui burnose ir širdyse gesinti smile.gif , med. sesutę ir policininką.
Atsakyti
Turiu vieną scenarijų, kuriame piršliai įdomiai sukosi su karti, karti.
Kai visi pradeda reikalauti mokyti, svočia perskaito žodžius:

Vieno filosofo paklausė, kas yra meilė?
Filosofas atsakė:
- Meilė – tai bučinys, du bučiniai, trys bučiniai…
- Bet bučinių esti įvairių.

Poroms paskirstomi bučiniai - įduodama po dėžutę. Vienoje įdėtas virtas spageti (ilgas bučinys), antoje ledukas (šaltas bučinys), trečioje bananas (vaisinis bučinys), ketvirtoje - saldainis (saldus bučinys), penktoje - čili (paslaptingai kvapą gniaužiantis bučinys). Nu čia pagal porų skaičių parinkti reikia. Poros kaip nors žaismingai su tais dalykais išsisuka (pvz. spagetį, bananą, saldainį pamergė ir pabrolys valgo vienu metu - vienas iš vieno galo kitas iš kito). Čia porų fantazijos reikalas, kaip jie išsisuks mokydami jaunuosius ilgų, vaisinių, saldžių ir t. t. bučinių smile.gif


Atsakyti
kaip grazu mergaiciuke_ee
man tai idomiausia buvo kaip saldainiai atrode ax.gif

as jau kraunu foto archyva ka pasidarau, po visko pademonstruosiu, nes dabar nenoriu, nes baime turiu, kad uzsuks cia jaunoji mano ax.gif
nors pagalvele ikelus buvau trumpam rolleyes.gif

as eiliu tai beveik visai nerasau, va tik prie zidinio siektiek - kol keisis ugnim, tai pabusiu ziodinis fonas eilem ir dar sveikinima i kamera kol jaunieji fotkinsis susakysiu eilem, ir vsio turbut g.gif
tiesa, ka sakysit kai vidurnakty iseisit i lauka, reikia juk kazka grazaus suregzt g.gif
Papildyta:
dar ka padariau ax.gif
paskelbiau www.vestuves.lt apie vestuves, nuoroda issiunciau sveciams ne visiems, bet pasidalins ir pasveikins jaunuosius, o jau paskutine savaite ir jauniesiemspranesiu, jei dar nebus atkapste
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2009 04 23, 21:47)
geras  thumbup.gif  čia bažnyčia, kur aš tuokiausi ir pažįstu degančius žvakutes- vienas jų, mano piršlys  lotuliukas.gif  thumbup.gif


Na ir pataikiau parinkt biggrin.gif Net googlis daugiau tinkanciu vaizdu neimete biggrin.gif Bet ta sirdute su gelytem thumbup.gif Jei duot sveciam uzdegt po zvakute su palinkejimu ir i gelytes centra pastatyt, tada graziau susidetu viskas, kaip manot g.gif

QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 04 23, 21:59)
ką rinksite?
komendantai, gydytojas, policininkas, meilės ministras(ministerija), raštininkas-pletkinikas???/


O ka vienam vakarui isrinkt galima. Bus "pilstukai" (vietoj komendantu), o daugiau nezinau ka isrinkt.

QUOTE(airara* @ 2009 04 24, 00:29)
as jau kraunu foto archyva ka pasidarau, po visko pademonstruosiu, nes dabar nenoriu, nes baime turiu, kad uzsuks cia jaunoji mano  ax.gif
nors pagalvele ikelus buvau trumpam  rolleyes.gif


O tu uzdek passworda ant sukurto albumo ir per AZ dalink. Ar zinai jaunosios slapyvardi? Tuomet galesi sureguliuot, kad nepamatytu kam nereikia.
Atsakyti
Laba ryta merginos:)kazkas klausete apie torta,taigi: s paprasysiu kad pirslys ji isdalintu sveciam,o kol dalins viska paaiskinsiu ka su juo daryti reikia:)o del rinkimu tai pas mane bus komendantai,policininkas,meiles ministras,med sesele ir tiek turbut:)tik vis neapsisprendziu kaip juos apdovanoti ar bent jau kaip atpazinti g.gif
Atsakyti