Įkraunama...
Įkraunama...

IVF senbuvių Vilties Namai

Sveikutes,
Dristu jungtis prie jusu: forume sedziu jau penkti metai(senbuve), nevaisingumo stazas 14m.(senbuve), trys nesekmingi IVF-ai...(gal dar nesenbuve) g.gif biggrin.gif .
Keturiolikos metu pabaiga ir naujo pradzia... cool.gif . Kas bus toliau, nezinau, jei kas pasikeis, visada pasiliksiu vietos svajonei... Kol dar leis metai, svajosiu...

Pasamonej, mes vistiek tasko nepadesim, mes tik apgausim save taip sakydamos wub.gif

p.s. kiek atsirado daug zuikuciu mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2009 04 26, 12:38)
Man uzeina tokios mintys, keist gyd., gal varyt i Vilniu ketvirtam kartui  g.gif
O tos terpes skiriasi kiekvienoje klinikoje, ar jas visur vienodas naudoja ?




Primink pas ka gydaisi ( po 6 narkoziu mano atmintis slubuoja kaip reikiant doh.gif )...

As pakeiciau klinika smile.gif ... Tavo vietoj pabandyciau 4 IVF kitur, o gal tikrai tik to jums ir tetruksta mirksiukas.gif

Apie terpes nieko nezinau, neklausiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule3: 26 balandžio 2009 - 11:49
As MV klinikoje.
O tu i kuria persikraustei ?

Atsakyti
sveikos ,
turiu beda,kazkaip pradedu teplioti ir pilva maudena,kaip pries mm,tai ka,jau viskas?finalas aiskus?jau antradieni neit kraujo duot? g.gif blink.gif

be to nezinau is kur toks niezulys sueme,gal kazkaip issibalansavp flora?gal kas ka patars?
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2009 04 26, 14:02)
sveikos ,
turiu beda,kazkaip pradedu teplioti ir pilva maudena,kaip pries mm,tai ka,jau viskas?finalas aiskus?jau antradieni neit kraujo duot? g.gif  blink.gif

be to nezinau is kur toks niezulys sueme,gal kazkaip issibalansavp flora?gal kas ka patars?


Pusaite, gal dar ne viskas, visaip cia buna wub.gif Tik laikas parodys. Kraujuka rekomenduojama bet kokiu atveju pasidaryti
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2009 04 26, 13:12)
As MV klinikoje.
O tu i kuria persikraustei ?


is VK i MV smile.gif...

O Jus nenorit 4IVF VK pas U pabandyt?
Papildyta:
QUOTE(Pusaite @ 2009 04 26, 14:02)
sveikos ,
turiu beda,kazkaip pradedu teplioti ir pilva maudena,kaip pries mm,tai ka,jau viskas?finalas aiskus?jau antradieni neit kraujo duot? g.gif  blink.gif

be to nezinau is kur toks niezulys sueme,gal kazkaip issibalansavp flora?gal kas ka patars?


Finalas tikrai neaiskus, linkiu kuo geriausio smile.gif... Kazkada gine yra minejusi, kad pastojus isisbalansuoja flora wub.gif ... Laikykis, nepanikuok wub.gif Naudok vaistukus ir kuo daugiau vacation1.gif ...
Atsakyti
Labas 4u.gif
Jungiuosi ir aš
4 IVF iš kurių 3 "pavykę". Nėštumai nutrukę 9sav.14 sav. ir 8 sav. (dvynukai). Jėgų neberasta, dar pakolkas sėdžių namie tūrėdama nedarbingumo pažymėjimą ,nes po paskutinio "sėkmingo" pastojimo čiut nenumiriau laukdama kol nesivystantis pats išsivalys, deja................
Žinoma,kad man lengviau ,nes turiu dukrą, bet panos patikėkit tokius košmarus praėjau,kad labai labai ir labai sunku. Ir pagalbos sulaukiu tik šiame skyrelyje,nes niekas iš mano aplinklos žmonių nežino kokius mes kryžiaus kelius einame.Ir jau 7 metai doh.gif
Nebetikiu jokiais būrėjais,nebetikiu jokiais stebuklais, net nebetikiu pati savimi,kad pavyks išsikapstyti iš šio kraupaus košmaro. Susitariau vienam susitikimui su kunigu, gal jis man sugebėbės atsakyti į klausimą kodėl? ir padės atrasti ramybę?................nežinau nieko,tik žinau kad labai labai ir dar kartą labai sunku........(net rašyti normaliai negaliu, nes per ašaras nelabai ką ir matau).Ir taip dauk noriu pasakyti, bet taip nesusideda teisingi žodžiai, viskas kuičiasi veliasi pas mane viduje.
Sekmės visoms................

Atsakyti
merginos,susirgau verysad.gif
tai viskas jau aisku verysad.gif
is ryto taip susinervinau del niezulio,kad net pasukau daktarei,atsiprasiau,kad sekmadieni trukdau,tai sake,kad gali taip atsitikti,pasake kad tokia 1 tabletyte nusipirkciau,tai is kart palengvejo,o tai jau koju nejo suglaust doh.gif

o del kraujavimo,tai ryte dar tepliojo,ji dar klause ar rudai ir tik tepu,sakiau,kad kad taip,tai ji sake nieko,bet as minejau,kad galiu i vakara ir pratrukti i tai atsakymo nezinau,tai va,dabar laaaaaaaaabai nervuojuos laukti antradienio verysad.gif
Atsakyti
Merginos dideles dideles stiprybes jums linkiu, visas jus palaikau ir tikiu kad tikrai ta likima jus valdysite wub.gif . Pati irgi tik is 4 karto pastojau, nuo pat pradzios cia uzeidavau pasisemti stiprybes . Atsimenu Svajuke, su Vilma J beveik vienu metu pastojom wub.gif oij kiek laiko ir asaru cia islieta.. O ka dabar 5 kartas, laukiu rezulatatu, ketvirtad isodino zirniukus. Gal ir antro vaikelio nepagailes Dievulis 4u.gif galvojau bus lengviau nes jau viena turiu , ale tas laukimas zudinatis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2009 04 27, 09:40)
Merginos dideles dideles stiprybes jums linkiu, visas jus palaikau ir tikiu kad tikrai ta likima jus valdysite  wub.gif  . Pati irgi tik is 4 karto pastojau, nuo pat pradzios cia uzeidavau pasisemti stiprybes . Atsimenu Svajuke, su Vilma J beveik vienu metu pastojom wub.gif oij kiek laiko ir asaru cia islieta..  O ka dabar 5 kartas, laukiu rezulatatu, ketvirtad isodino zirniukus. Gal ir antro vaikelio nepagailes Dievulis  4u.gif  galvojau bus lengviau nes jau viena turiu , ale tas laukimas zudinatis  doh.gif

Selli, tu mums kaip šviesos spindulys wub.gif taip gera skaityti tavo žinutę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2009 04 27, 09:40)
Merginos dideles dideles stiprybes jums linkiu, visas jus palaikau ir tikiu kad tikrai ta likima jus valdysite  wub.gif  . Pati irgi tik is 4 karto pastojau, nuo pat pradzios cia uzeidavau pasisemti stiprybes . Atsimenu Svajuke, su Vilma J beveik vienu metu pastojom wub.gif oij kiek laiko ir asaru cia islieta..  O ka dabar 5 kartas, laukiu rezulatatu, ketvirtad isodino zirniukus. Gal ir antro vaikelio nepagailes Dievulis  4u.gif  galvojau bus lengviau nes jau viena turiu , ale tas laukimas zudinatis  doh.gif


Sėkmės tau selli wub.gif , tavo postai taip optimistiškai nuteikia bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu merginos, zinokit as ir pati stebiuosi kad man pavyko, tokia nelaimele as doh.gif kartais ziuriu i ta mergele savo ir keista man , kad tiek iskenteta , tiek svajota , tiek kalbeta ir nesitiki man iki siol kartais , kazkaip gal tikrai to tikslo reikia siekti is paskutiniuju, nes va rezulatas i darzeli isejo biggrin.gif merginos ir jus laikykites, bus tikrai tie 2.gif 2.gif , tik va klausima kada .. sako viltis durniu motina, o motina savo vaikus myli lotuliukas.gif tad tikrai tikrai turi pasisekti. 4u.gif
Atsakyti