Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(Irme @ 2006 03 26, 20:35)
Viskas yra ikelta jau, reikia tik paieskoti. 13 psl. berods Auge idejo viska, kas yra surinkta. Sekmes studijuojant medziaga smile.gif

Deja verysad.gif . Nieko ten nebėra schmoll.gif . Todėl ir prašau padėti.
Vyrą iš piktumo jau apkoliojau, vaikus miegot nuvariau. Dabar naktinėju praeitose temose. Ir kodėl man vis atrodo, kad geriausios mintys liko ten, kur ištrinta g.gif . Gelbėkit, padėkit help.gif !
Atsakyti
QUOTE
Gavau medaliukus ,bet gal nuotraukos nelabai kokybiškos ar ten užrašiukai taip prastai matosi?

Juk rašiau, kad užrašų nebus. Bus tik ant dviejų medalių- muzikantams ir alučio mėgėjams. O ar tu neužsisakei? g.gif Susipainiojau tarp nickų ir el.pašto adresų, nebežinau kuri yra kuri rolleyes.gif (bet turiu tel.nr., taip kad viskas bus OK mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Irme @ 2006 03 26, 20:35)
Viskas yra ikelta jau, reikia tik paieskoti. 13 psl. berods Auge idejo viska, kas yra surinkta. Sekmes studijuojant medziaga smile.gif

oi kaip as ten stengiausi atsidaryti, bet niekaip nepavyko, o paskui radau jos paaiskinima, kad iseme, nes kitu mergaiciu buvo neatsiklaususi ar galima viesinti, tai jei iseitu, gal galetumet man i meila permesti, zinau kad svetimo darbu nelabai grazu naudotis, bet juk as tokioj srity naujoke blush2.gif pazadu jei tik viskas bus gerai ir as pasidalinsiu savo patirtim pioneers.gif
Papildyta:
QUOTE(Hestija @ 2006 03 26, 20:29)
Ar tavo el.pašto dėžutė neperpildyta? Man pareina atsakymas, kad neišsiųstas laiškas  g.gif Parašyk, ar gavai

tavo laiskelis tai neatejo, as ten savo dezej pratryniau biski vietos palikau, tei jei berutu sunku pabandyk dar persiust, labai bus aciu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieshka: 27 kovo 2006 - 10:54
Nesupykit mielos nuotakos, bet negi tikrai nėra įmanoma surasti normalių piršlių, t.y. kurie patys sugebėtų susidaryti scenarijų ir pravesti vestuves? Kažkaip labai keistai skamba, kai žmonės prašo į piršlius kažką, kas nieko nesugeba padaryti pats. Juk tai Jūsų šventė, Jums ta diena turi būti pati nuostabiausia ir pilna mielų siurprizų.
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 03 29, 08:42)
Nesupykit mielos nuotakos, bet negi tikrai nėra įmanoma surasti normalių piršlių, t.y. kurie patys sugebėtų susidaryti scenarijų ir pravesti vestuves? Kažkaip labai keistai skamba, kai žmonės prašo į piršlius kažką, kas nieko nesugeba padaryti pats. Juk tai Jūsų šventė, Jums ta diena turi būti pati nuostabiausia ir pilna mielų siurprizų.

drinks_cheers.gif tik turbut kartais sunku arba kazka labai artimo surasti arba matyt pasirinktais pirsliais pasitikejimo truksta, kaip pastebejau yra labai daug nuotaku, kurios mano, jog jei pacios nepadarys uz jas niekas kitas irgi to neatliks, linkiu jaunosioms kuo daugiau atsipalaidavimo tiek ruosiantis veseliai tiek ir per ja ir i viska ziureti kiek imanoma paprasciau ir nebuti isitempusioms, tai jusu pati nuostabiausia svente wub.gif , jei kazkam ir kas nepatiks nekreipkit demesio mirksiukas.gif ir butinai jei tik pirsliai nepaklaus jusu ko jus norit, pacios savo mintim pasidalinkit su jais, jie tikrai neuzpyks o tik darbeli (kuris beje manau visai nesunkus) palengvinsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Pirsliams literaturos galima bus duoti blush2.gif

Netaikau asmeniškai Liuly, bet, būdama svočios vietoje, įsižeisčiau- jei jau sutikau būti svočia, tai susitvarkysiu su tom pareigom ir pasiruošiu pati. Jei jaunoji man pakištų pluoštą "literatūros', pasijusčiau paskutine nevykėle unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 03 30, 12:22)
Netaikau asmeniškai Liuly, bet, būdama svočios vietoje, įsižeisčiau- jei jau sutikau būti svočia, tai susitvarkysiu su tom pareigom ir pasiruošiu pati. Jei jaunoji man pakištų pluoštą "literatūros', pasijusčiau paskutine nevykėle  unsure.gif

Na nereikia buti tokiai piktai biggrin.gif Pavyzdziui mano svociute pati paprase kad jai padeciau, duociau medziagos ir pan blush2.gif ir man visai negaila, nes pati ejau pirsliauti, tai darbo tikrai pakankamai buna ax.gif o jei esi dar ir dirbantis ar studijuojantis zmogutis, tai reikia labai suktis su tuo scenarijaus pasiruosimu doh.gif
Atsakyti
Piršliaujant tikrai darbo užtenka ,o jei nėra interneto nei draugu buvusiu piršliais ,sunkoka turėtu but
daug medziagos turint ir tai sunku susivokti kas geriau ,o neturint žalio supratimo visai nekas wub.gif
taigi ,jei galim kodėl nepadėt vieni kitiem ,aišku jei yra reikalas, juk abi nori kad vestuvės butu graži šventė

o beje su piršliais daugelių atveju ne taip paprasta ,gerai jei yra artimi žmones kurie nori tau padėti ,nebijo pasiruošimo ir išlaidų ,jei ne tada keblu

žinau daug tokių kurie samdėsi piršlius arba apmokėjo giminaičiams visas išlaidas
ne visiems taip gerai sekas ,turėti artimus brangius ir mylinčius žmones
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 03 30, 11:22)
Netaikau asmeniškai Liuly, bet, būdama svočios vietoje, įsižeisčiau- jei jau sutikau būti svočia, tai susitvarkysiu su tom pareigom ir pasiruošiu pati. Jei jaunoji man pakištų pluoštą "literatūros', pasijusčiau paskutine nevykėle  unsure.gif

Sveikute,
Noriu dabar tave del medaliu pakalbinti. priestai skaiciau kad be uzrasu darai lyg juos, ar butu galima po tais medaliu paveiksliukais parasyti jaunavedziu inicialus ir data??? ir dar techniniai dalykeliai kur ta tavo kopustu lauka surasti g.gif , bei kiek maziausiai medaliu reik uzsakyti ir kokia kaina uz viena??? mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad viskas nuo zmoniu priklauso - vieni gali isizeisti, kiti tik padekos kad padedi, ypac jei kazka darai pirma karta biggrin.gif Juk norisi kad viskas butu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bet negi paskui įdomu vestuvėse pačiai bus, jeigu viską žinosi? Šventė juk ne tik svečiams, bet ir jauniesiems.
Jeigu man jaunoji pateiktų scenarijų, tikrai įsižeisčiau. Žodžiu galima aptarti ko jaunieji nori, pageidauja, tikisi, jų vizijas. Ir viskas. Jeigu patys piršliai nori, kad jiems visą medžiagą duotų - tai jau kita kalba, bet kam tokie piršliai reikalingi? g.gif
Per mano vestuves buvo taip kad, nieko nieko nežinojau, todėl likau labai patenkinta piršlių siurprizais ir buvo šventė ir mums, ne tik svečiams.
Atsakyti
Gerus piršlius tikrai sunku surast
tikriausiai džiaugesi jus suradę
4u.gif

o maniškiai jaunieji visai nieko nežinos ,ką jiems paruošim bigsmile.gif g.gif
Atsakyti