Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(milukas @ 2009 08 25, 09:20)
Ar polyginax reik vartot 12 dienu?
kazkaip po ilgo ju nevartojimo nusipirkau 6 (kaip ir anksciau), o skaitau kad gydymas 12 dienu  doh.gif

buciau geriau macmiror nusipirkus
ar vartojat ir 6 dienas jas  g.gif


Gydymo kursas jomis 6 - 12 dienų, kiek žinau. rolleyes.gif Jei po šešių dienų viskas bus gerai, nemanau, kad dar jų reikės. rolleyes.gif
Atsakyti
dar ka idomiai perskaiciau, kad per mmm nereik nutraukt polyginaxo vartojimo g.gif
Atsakyti
O jūs pas gydytoją neinat? Savo nuožiūra vaistukus pasirenkat ir vartojat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2009 08 26, 11:53)
O jūs pas gydytoją neinat? Savo nuožiūra vaistukus pasirenkat ir vartojat g.gif

neinu, nes ne pirma karta.
Kazkada nuejau su ta viltim, kad imsimes kazkokio drastisko naikinimo siai piktai zarazai
ir eilini karta gavau lomexin, maxmiror ir aibe reklaminiu bukletu...vitaminu ir t.t.
tai net negadinu nervu ir nusipirkusi pati apsigydau (iki kito karto)

nors galvoju gal tiesiog pasisvesti kada, nueit pas gine ir klaust: imanoma ar ne kazka sunaikinti..
susideliot eiga, rasytis vaistus, ligos paumejimus..bet isivaizduoju kiek nervu, pinigu, laiko kainuos..bet ka daryt g.gif
nes kiti sako kad imanoma iveikt, kiti sako, kad cia jau silpna vieta..kaip kam herpes ir t.t. verysad.gif
Atsakyti
o as girdejau, kad toms kurioms labai daznai tas molonumas buna (daznai nuo vyro persiima) yra vaistai, kuriuos isgeri ir jie veikia apie pusmeti. Drauge tai vyrui liepia isgert, nors jis ir niekad nejaucia nieko, ir viskas ta laikotarpi thumbup.gif
Atsakyti
O man šito malonumo pavyko atsikratyti tik sugėrus gerųjų bakterijų kursą, konkrečiai Activ Probiotic, iki tol gydžiausi pusantrų metų ir vis atsinaujindavo...
Atsakyti
Man irgi labai padejo gerosios bakterijos.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!

Senokai nebuvau pasijungusi, žiūriu, čia kalbos netyla. Noriu pasidalinti naujienomis. Paskutinį kartą pienligė buvo prigriebusi gegužės pabaigoje ar birželio pradžioje, nežiūrint į jokias prevencines priemones.

Susinervinau nežmoniškai, ir vėl ėmiau gydytis... Suvartojau 6 econazolio žvakutes su 1 dienos petrauka po 3 žvakučių kurso. Gėriau Diflucana po 150mg kas 2 savaites tris mėnesius, o dabar tik kartą per mėnesį 6 mėnesius (čia gydytojo rekomenduota schema). Mama atvežė greipfruktų sėklų ekstrakto, tai vartojau pagal prancūzių forumo patarimus:

I savaitė: 9 lašai stiklinei vandens, kartą per dieną
II savaitė: 9 lašai stiklinei vandens, du kartus per dieną
III savaitė: 9 lašai stiklinei vandens, tris kartus per dieną
Galima kartoti gydymą po mėnesio ar trijų, priklausomai nuo situacijos sunkumo, bet aš nekartojau dar.

Taip pat kasdien suvartoju po jogurto kapsulę arba kefyro stiklinę, ar natūralaus jogurto indelį, žiūrint kas yra šaldytuve... Saldumynų iš pradžių visai beveik nevalgiau, bet jau koks mėnuo kaip atsipalaidavau smile.gif Kasdien prausiuosi Margaritos prausikliu su pieno baltymais ir turiu pasakyti, kad kolkas pienligė negrįžta... tfu tfu tfu

Ir nuotaika pagerėjus, ir sausumo jausmas beveik pranykęs, pasivartymų metu nenaudojam jokių liubrikantų. Kartais būna sudirgimai, bet spėju šia dėl įklotų mmm metu ir stringų (su darbinėm kelnėm tik jie vieni "nešviečia")

Žodžiu, įžvelgiu pagerėjimo požymius... kad tik neprisikalbėčiau... gal ir jums kuriai padės mano patirtis... sėkmės!
Atsakyti
Uzusienos, taip norejau jums rasyti ir bac radau jusu atsakyma
galima as pasitikslinsiu :

econazolio radau tik pagal vaistai.lt Gyno-Pevaril kapsules (cia sitos?)
po to kaip suprantu jus Diflucana geret po 1 tablete kas 2 savaites tris menesius, ar taip supratau?

Margarita ir as prausiuos, ale vistiek pasitaiko 4u.gif

1000inis, butu labai faina suzinot vaistuku pavadinima 4u.gif

O kaip jus stiprinat organizma? nes mane ir mieziai siemet puola labai (ko anksciau nebudavo, ir pienlige) doh.gif
Atsakyti
vis megdavo ta pienlige apsilankyti, kol gine neissiunte rimtu tyrimu pasidaryti, issitirti mikroflora ir kokiai bakterijai yra atsparus organizmas. Pageriau antibiotiku kursa, dabar naudoju naturalias higienos priemones, ir karts nuo karto prasivalau zarnyna. Pasirodo , nuo sokolado gali paumeti pienlige...
Atsakyti
QUOTE(milukas @ 2009 08 28, 11:31)
O kaip jus stiprinat organizma? nes mane ir mieziai siemet puola labai (ko anksciau nebudavo, ir pienlige)  doh.gif
Pasidaryk kraujo tyrimus ir turėtų parodyt ko trūksta. Paprastai per imunitetą silpnina anemija, geležies stoka. Tai čia skiriami geležies papildai plius vitaminas C nepakenks, tas pats Citrocept mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milukas @ 2009 08 28, 12:31)
Uzusienos, taip norejau jums rasyti ir bac radau jusu atsakyma
galima as pasitikslinsiu :

econazolio radau tik pagal vaistai.lt Gyno-Pevaril kapsules (cia sitos?)
po to kaip suprantu jus Diflucana geret po 1 tablete kas 2 savaites tris menesius, ar taip supratau?

Margarita ir as prausiuos, ale vistiek pasitaiko  4u.gif

1000inis, butu labai faina suzinot vaistuku pavadinima  4u.gif

O kaip jus stiprinat organizma? nes mane ir mieziai siemet puola labai (ko anksciau nebudavo, ir pienlige)  doh.gif


Taip, Lietuvoj, kiek žinau, ekonazolį tik Gyno-pevaryl pavidalu rasti galima. O Diflucanas po tabletę kas dvi savaites, iš viso 3 mėnesius, o tada retinama.
Atsakyti