Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Merginos, žvakutėmis ir tabletėmis neišsigydysite. Čia tam kartui, kad panaikinti nemalonius simptomus (po gydymo kurso praėjus kelioms dienoms būtina sunaudoti žvakučių su laktobacilomis kursą, kad atstatyti natūralią mikroflorą ar bent jau pasidaryti makšties plovimą su kefyro ir drungno vandens skiediniu).

Bet kartu reikia drastiškai pakeisti gyvenseną, nors kuriam laikui (o jei pasitvirtins, tai savaime tęsite, nes bijosite atkryčio...taip jau yra, jei kamuojatės pienlige niekada negalėsite pasimiršti ir gyventi kaip anksčiau.. reikės prisižiūrėti, gal kiek ir atleisite vadeles su laiku, bet...):

- nuo šios akimirkos tik medvilniniai apatiniai, jokių stringų, viską skalbti ūkišku muilu, galima praskalauti šaltame vandenyje, į kurį įlašinta greipfruto sėklų ekstrakto.
- jokių saldumynų, cukraus, saldžių kepinių ir baltos duonos (galima tik juodą, rupią)
-kuo daugiau baltymų ir daržovių, vaisių
-kasdien gerti daug kefyro, rūgpienio, pasukų ar natūralaus jogurto be cukraus
- apsiprauskite tik šaltu vandeniu su keliais lašais greipfrutų sėklų ekstrakto, arbatmedžio aliejaus ar specialia higienos priemone su pieno baltymais
- po kiekvieno pasivartymo (su liubrikantais) būtina gerai apsiprausti su minėtomis priemonėmis, galima ir laktobacilų žvakutes naudoti iš pradžių, o paskui tik apsiprausinėti...
- gerkite jogurto kapsules, Lipocol panaudokite žarnyno florai atstatyti, Citroseptą ar Citrobiotic plius aloe vartokite profilaktiškai...

Sėkmės
Atsakyti
Aš tai geriu Citrocept, bet man pailgėjo ciklas, ko niekada nebuvo. Ar gali būti, kad tai Citrocept šalutinis poveikis? Gal kam nors taip buvo?
Atsakyti
Na ka suvartojau as tu zvakeliu kursa smile.gif ziuresime ar pades... Stringu as tai jau atsisakiau... Bet kaip kalbejaus su gine - reiktu atsisakyti tamponu, o sito as niekaip nesugebesiu... Tai dabar ziuresiu kaip po to zvakeliu kurso jausiuos g.gif bet kad tai gyvenima gadina...sutinku visomis keturiomis...
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 09 03, 16:36)
Merginos, žvakutėmis ir tabletėmis neišsigydysite. Čia tam kartui, kad panaikinti nemalonius simptomus (po gydymo kurso praėjus kelioms dienoms būtina sunaudoti žvakučių su laktobacilomis kursą, kad atstatyti natūralią mikroflorą ar bent jau pasidaryti makšties plovimą su kefyro ir drungno vandens skiediniu).

Bet kartu reikia drastiškai pakeisti gyvenseną, nors kuriam laikui (o jei pasitvirtins, tai savaime tęsite, nes bijosite atkryčio...taip jau yra, jei kamuojatės pienlige niekada negalėsite pasimiršti ir gyventi kaip anksčiau.. reikės prisižiūrėti, gal kiek ir atleisite vadeles su laiku, bet...):

- nuo šios akimirkos tik medvilniniai apatiniai, jokių stringų, viską skalbti ūkišku muilu, galima praskalauti šaltame vandenyje, į kurį įlašinta greipfruto sėklų ekstrakto.
- jokių saldumynų, cukraus, saldžių kepinių ir baltos duonos (galima tik juodą, rupią)
-kuo daugiau baltymų ir daržovių, vaisių
-kasdien gerti daug kefyro, rūgpienio, pasukų ar natūralaus jogurto be cukraus
- apsiprauskite tik šaltu vandeniu su keliais lašais greipfrutų sėklų ekstrakto, arbatmedžio aliejaus ar specialia higienos priemone su pieno baltymais
- po kiekvieno pasivartymo (su liubrikantais) būtina gerai apsiprausti su minėtomis priemonėmis, galima ir laktobacilų žvakutes naudoti iš pradžių, o paskui tik apsiprausinėti...
- gerkite jogurto kapsules, Lipocol panaudokite žarnyno florai atstatyti, Citroseptą ar Citrobiotic plius aloe vartokite profilaktiškai...

Sėkmės



tai kad jau seniai atsisakyta stringu, tamponu, net kontraceptikus del to meciau, jokiu saldumynu ir bulku, sugerta nezinia kiek probiotiku, visokiu imuniteta stiprinanciu papildu ir t.t., prausiantis naudoju tik vagisan, ranksluosciai vienkartiniai... Beje, nuo tu "geruju" bakteriju ekovag ir pan. tik dar labiau pablogeja sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ququte: 04 rugsėjo 2009 - 10:14
Is to ka perskaitau cia ir kaip pati puse metu jauciausi - tai pasijunti kaip sirgdama nepagydoma liga... Ir dar tokia, kuri sukelia nemalonius pojucius, depresija ir t.t. Ziauru... As vat dar vitamina c pradejau gert - gine sake irgi turi padet...
Atsakyti
man ginekologes jau nieko nepatarineja, grybelis tai stebuklingai dinsta savaitei, po to vel pasidarau tyrima, o jis ir vel uzsiveises... Gydytoja sako, cia tu isivaizduok, kad kaip herpes, jei jau kartojasi, tai kartosis visa gyvenima (kazkaip visai nepaguodzia). Dar kazkur skaiciau tokia statistika, kad 5 proc. moteru sitas s**** kartojasi visa gyvenima, manau as kaip tik ta viena is 5 proc. sad.gif

Del savo prieziuros:
stringu niekada nenesiojau, megstu tik medvilninius apatinius ir jokios sintetikos;
geriu citrobiotik;
valgau greipfurtus;
lactolady;
tibeto pieno grybo kefyriuka;
bifikefyrus ir jogurtus;
gyvuju bakteriju kapsules;
prausiusi su vagisan (atseit labai padeda, bet abejoju, kita karta pirksiu ka nors pigesnio);
profilaktiskai tepuosi multigyn;
NESIMYLIU, nes kankina ligos baime;
geriu antilipidine arbata ir kordicepsa;
visokiu tradiciniu zoleliu nuovirus;
jokio alkoholio;
sportuoju;
stengiuosi pailseti ir issimiegoti;
kraujo tyrimai tiesiog tobuli, gydytojai prie nieko neprisikabina, imunitetas geras;
bakteriniai kraujo tyrimai nieko nerodo;

tai nesuprantu, kaip as negaliu issigydyti?? kai tiek visko isbandai, jau nieko nebesinori... nekalbu apie n rusiu zvakuciu ir tableciu...
Atsakyti
as dar vitamina c pradejau gert prailginto veikimo. Tai thu thu thu bet dar tiek mazai laiko praejo....
Atsakyti
Ar jums daro tepinėlį? Man padarė ir nustatė, kad visai pas mane ne grybelis, o makšties uždegimas. O išskyros baltos būdavo ir visi kiti simptomai tokie pat.. Tai eisiu pas ginę, paskirs gydymą ax.gif Tik norėjau pasakyt, kad ne visada reikia pačioms nustatyt diagnozę ir negert bereikalingai vaistų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloshke @ 2009 09 07, 14:41)
Ar jums daro tepinėlį? Man padarė ir nustatė, kad visai pas mane ne grybelis, o makšties uždegimas. O išskyros baltos būdavo ir visi kiti simptomai tokie pat.. Tai eisiu pas ginę, paskirs gydymą ax.gif Tik norėjau pasakyt, kad ne visada reikia pačioms nustatyt diagnozę ir negert bereikalingai vaistų ax.gif



taip taip gydytojai daro tyrimus, pati ligu nenusistatineju ir vaistu tikrai nevartoju...
Atsakyti
pienlige mane taip pat kankina.. daug isbandyta.. rezultatai laikini.
noreciau jusu paklaust ar kas nors zino ka nors apie vakcina "solcotrichovac". ar yra lietuvoje? gal kas bande. sako reikia triju vakcinu is karto ir pakartotines po metu. ir neva apsaugo nuo grybo..
Atsakyti
http://www.sekunde.l...=read&tid=43070

pasiskaitykit smile.gif gal kam bent kiek pades
Atsakyti
va man tai is straipsnio patiko rolleyes.gif

Dažnai manoma, kad nuo pienligės reikia gydyti abu lytinius partnerius. Tai yra mitas.

seniai tuo tikejau, nors ne viena gydytoja kategoriskai nepasake schmoll.gif . bet tik viena siunte pasitikrinti ir vyra.
Atsakyti