Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

MALAVIT bandziau - man jokio poveikio. dar turiu kazkur jo uzkisusi, bet jau galiojimas pasibaiges.

Delfine, man rodos, tepiesi hormoniniais tepalais? tai pienlige ju drauge unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 05 08, 14:15)
MALAVIT bandziau - man jokio poveikio. dar turiu kazkur jo uzkisusi, bet jau galiojimas pasibaiges.

Delfine, man rodos, tepiesi hormoniniais tepalais? tai pienlige ju drauge unsure.gif


Įdomumo dėlei, o kur Šiauliuose Malavitą parduoda?

Atsakyti
man is rusijos parveze. bet manau galima turguje is prekiaujanciu rusiska kosmetika uzsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 05 08, 14:15)


Delfine, man rodos, tepiesi hormoniniais tepalais? tai pienlige ju drauge unsure.gif


nu dar to betruko kad nuo hormoniniu tepalu pienlige pultu doh.gif
o jei rimtai tai as tu tepalu naudoju dabar itin mazai...tai kazkaip net keista butu jeigu nuo ju islistu dabar o ne pries pora metu kai naudojau tikrai nemazais kiekiais g.gif

na Lumexin ar kokio ten vaistuko kur kazkas man rekomendavo pavartojau, ziuresiu kaip bus
jeigu nepraeis -teks eiti pas gin doh.gif
turiu itarima kad man kontraceptikai gyvenima gadina...
pries tris menesius pakeiciau as juos unsure.gif
Atsakyti
Kortikosteroidai yra susiję su pienlige, nes ten kažkaip imunitetą silpnina...

Aš kontraceptikų jau porą metų nenaudoju,kai pienligė įsisiautėjo... ir kontraceptinis žiedas netiko dėl tos pačios priežasties, ir prezervatyvai irgi.. tenka natūraliai saugotis, bet tai stresas nerealus, pastoti nesinori dar...o ka daryti daugiau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 09 gegužės 2009 - 23:21
QUOTE(Uzusienos @ 2009 04 29, 21:32)

Beje, noriu parekomenduoti Bioclin firmos gaminamas Multi-gyn priemones (tabletės makšties plovimo skysčiui + aparatukas makšties plovimui, Actigel gelis, Liquigel liubrikantas, intymios higienos ploviklis). Visiškai natūralu - laktobacilos ir alavijo ekstraktas, atstato makšties mikrofloros balansą ir t.t. Radau netyčia, benaršydama Internete, nes gydytojai siūlydavo pačius brangiausius varijantus, tarsi mano piniginė bedugnė... Tiesa, liubrikanto dar nepėjau išbandyti (maniškis - už jūrų marių...  blush2.gif ), bet skaičiau merginų, naudojančių šį liubrikantą, atsiliepimus, tai patenkintos..


Lubrikantas tai man labai netiko, pasiskaičiau koks jis turėtų būti geras galvoju tikrai kaip tik man, nes dažnai pienligė aplanko. O kai užsitepiau tai taip pradėjo graužti, deginti, kad nieko nebenorėjau bėgau praustis.
Atsakyti
sveikutes, kankinauis uzpernai ir as su ta pienlige, tik praeidavo ir vel uzeidavo, jau viltis pasveikti, buvo toli toli. drauge vaistininke parekomendavo stiprinti imuniteta Alkymer vitaminais, nu zinokit po kurso viskas susitvarke, daugiau ji manes neaplanke, nors vat neperseniausiai ir antibiotikus nuo helikobacter pylori buvau gerus. pameginkit, gal kuriai tikrai pades.
beje ir apatinius visus savo tik medvilninius dabar vienu dydziu didesnius nesioju, o pienliges metu turejau keleta, juos virindavau pastoviai, o paskui po visko ismeciau, maza ka tos grybo sporos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brigitauskas: 10 gegužės 2009 - 09:23
QUOTE(Carla @ 2009 05 10, 10:10)
Lubrikantas tai man labai netiko, pasiskaičiau koks jis turėtų būti geras galvoju tikrai kaip tik man, nes dažnai pienligė aplanko. O kai užsitepiau tai taip pradėjo graužti, deginti, kad nieko nebenorėjau bėgau praustis.


Na, aš dar jo vis neišbandžius... bet Actigelį naudoju ir lengvas "deginimo" pojūtis - normalus reiškinys, taip ir turi būti, po minutės praeina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 00:18)
1. Aš kontraceptikų jau porą metų nenaudoju,kai pienligė įsisiautėjo... ir kontraceptinis žiedas netiko dėl tos pačios priežasties, ir prezervatyvai irgi..
2.tenka natūraliai saugotis, bet tai stresas nerealus, pastoti nesinori dar...o ka daryti daugiau?


1. o mane va ziedas kaip tik nuo pienliges isgelbejo g.gif bet del tam tikru priezasciu teko ji dabar pakeisti, ir matyt suzadino pokytis pienlige doh.gif
2. va va...naturaliais budais tai cia man ne mylejimasis o kosmaras taptu schmoll.gif as jau tokia panikuotoja doh.gif bet manau jau visi zenklai man rodo kad laikas mesti tuos kontraceptikus ir gyventi normaliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 05 09, 22:58)
nu dar to betruko kad nuo hormoniniu tepalu pienlige pultu  doh.gif
o jei rimtai tai as tu tepalu naudoju dabar itin mazai...tai kazkaip net keista butu jeigu nuo ju islistu dabar o ne pries pora metu kai naudojau tikrai nemazais kiekiais  g.gif


manau nebutinai ji turi uzpulti butent tuo paciu metu, kai juos vartoji didesniais kiekiais. tiesiog jie oragnizme uzsilieka ilgai, tam tikras imunitetas susilpneja, o ta drauge pienlige islenda atsiradus palankioms salygoms, kad ir kontraceptikams doh.gif
bet tikrai visur pabreziama kortikosteroidu ir candidamikozes sasaja unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 12:10)
Na, aš dar jo vis neišbandžius... bet Actigelį naudoju ir lengvas "deginimo" pojūtis - normalus reiškinys, taip ir turi būti, po minutės praeina smile.gif


man tas deginimo pojutis budavo anksciau, kai pienlige tiesiog istisai siautedavo doh.gif matyt nusilpusia suplonejusia gleivine taip veikia. o dabar, kai pienlige gyvent jau leidzia, tai ir to deginimo nebera prausiantis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 17:12)
manau nebutinai ji turi uzpulti butent tuo paciu metu, kai juos vartoji didesniais kiekiais. tiesiog jie oragnizme uzsilieka ilgai, tam tikras imunitetas susilpneja, o ta drauge pienlige islenda atsiradus palankioms salygoms, kad ir kontraceptikams  doh.gif
bet tikrai visur pabreziama kortikosteroidu ir candidamikozes sasaja unsure.gif
Papildyta:
man tas deginimo pojutis budavo anksciau, kai pienlige tiesiog istisai siautedavo doh.gif  matyt nusilpusia suplonejusia gleivine taip veikia. o dabar, kai pienlige gyvent jau leidzia, tai ir to deginimo nebera prausiantis rolleyes.gif


Aš ne tik Fucicort (kortikosteroidas) naudojau rankų odą tepti nuo dermatito kažkokio, bet ir Flixotide (gliukokortikosteroidas) nuo asmos, tai kai perskaičiau, kad šitie vaistai yra siejami su pienlige, nustojau ir viena, ir kita... Gal sutapimas, bet mano pienligė subujojo 2007, kai pradėjau Flixotide naudoti...

O Multi-gyn Actigelio anotacijoje parašyta,kad pasitepus jaučiamas dilgčiojimas, tarsi šaltukas toks ir tai yra normali reakcija į šią priemonę, po minutės ,kitos jokių neįprastu pojūčių nebelieka smile.gif išbandyta praktikoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 10 gegužės 2009 - 16:27
ir as po daugelio metu susiejau su kortikosteroidais doh.gif . svarbiausia, kad nezinojau, jog juos naudoju, nes nieko tokio iprasto kortikosteroidinio vaistu sudety parasyta nebuvo. man greitai subujojo ta pienlige. ir dabar tuos kortikosteroidus naudoju, bet jau nedaug, tai pienlige sumazejusi ax.gif .
Atsakyti