Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Sakykit, ar normalu, kad gydytoja pasakė, jog visada turėsiu naudot žvakutes (ne gydomąsias, o palaikančias mirkoflorą)? Po kiekvienų santykių, po pliažo... Nieko sau pinigų išeis.
Atsakyti
Solo, jei tik tai pades, tai dar laiminga busi ax.gif . bet , manau, kad jei pasitrauks ta pienlige, tai tikrai nereiks ju visalaik naudoti rolleyes.gif
gal tai tik reklama g.gif

o kokias zvakutes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 10 gegužės 2009 - 17:17
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 17:16)
Solo, jei tik tai pades, tai dar laiminga busi ax.gif . bet , manau, kad jei pasitrauks ta pienlige, tai tikrai nereiks ju visalaik naudoti rolleyes.gif
gal tai tik reklama g.gif

o kokias zvakutes?

Tai kad aš kankinuos jau n metų (kartu su BV), o nuo šio sausio pas savo gyd vaikščiojau kas 2 sav. Išrašė visus įmanomus vaistui, savaitei padeda. Dabar neseniai su draugu po išgėrem flucohexal tabletę, kolkas ramu, bet dar savaitė nepraėjo biggrin.gif Paskutinį kartą man darė onkocitologinį, bet jis jaučiu neparodo grybų. Nes aš aiškinu ginei, kad daug išskyrų blogo kvapo, o ji sako "tai išskyros turi būt, o tas kvapas... nu apsiplausi". Turbūt nesuvokia. Tai ir pasakė, kad turėsiu naudot žvakutes dažnai. Sako tai čia normalu, kaip be kremo negali, taip ir be šito, čia ne vaistas, o palaikyt higienai. Aha, kažkodėl mano pažįstamoms moterims ta higiena taip brangiai nekainuoja...

vagisan arba gynocaps
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 10 gegužės 2009 - 17:35
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 17:45)
Sakykit, ar normalu, kad gydytoja pasakė, jog visada turėsiu naudot žvakutes (ne gydomąsias, o palaikančias mirkoflorą)? Po kiekvienų santykių, po pliažo... Nieko sau pinigų išeis.


Aš kol pati nepradėjau intensyviai domėtis šiais reikalais, tai net nežinojau, kad tokios atstatomosios žvakutės yra ir kad po gydymo antigrybelinėmis žvakutėmis, būtina atstatyti mikroflorą... Nė karto nė viena ginekologė nepatarė jų naudoti, tik vieną iš paskutinių kartų pasiūlė pasidaryti plovimą Floragyn Lavanda makšties plovimo priemone, bet tai vienkartinės maudynės šitos man kainavo beveik 19Lt...

Jei gleivinė labai išsausėjusi nuo medikamentinio gydymo, jaučiamas diskomfortas, tai pieno rūgšties žvakutės gali būti išeitis. Sunaudok pakuotę, kol pasijusi geriau, o paskui bandyk mažinti - kartą per savaitę daryti, grynai profilaktiškai. Nereikia prie žvakučių priprasti, organizmas turi pats stengtis atstatyti balansą...

Prieš lytinius santykius nepatariama apsirausti, kad neišplauti gerųjų bakterijų, tik pabloginsi situaciją, o po lytinių santykių patariama sisiuką padaryti ir tiesiog apsiprausti vandeniu arba intymios higienos prausikliu su pieno bakterijomis... bent jau aš tokios taktikos prisilaikysiu...
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 17:46)
Jei gleivinė labai išsausėjusi nuo medikamentinio gydymo, jaučiamas diskomfortas, tai pieno rūgšties žvakutės gali būti išeitis. Sunaudok pakuotę, kol pasijusi geriau, o paskui bandyk mažinti - kartą per savaitę daryti, grynai profilaktiškai. Nereikia prie žvakučių priprasti, organizmas turi pats stengtis atstatyti balansą...
----
Prieš lytinius santykius nepatariama apsirausti, kad neišplauti gerųjų bakterijų, tik pabloginsi situaciją, o po lytinių santykių patariama sisiuką padaryti ir tiesiog apsiprausti vandeniu arba intymios higienos prausikliu su pieno bakterijomis... bent jau aš tokios taktikos prisilaikysiu...

Aš jau esu naudojus ir gynocaps, ir vagisan (kartu su antibiotikais tabletėmis). Toks jausmas, kad esu visiems vaistams atspari...
---
Nesiprausti? blink.gif Tuomet nebūtų tų santykių visai. Dėl kvapo negalėčiau nei pati mylėtis nei draugo prisileisti. Be to, ginė sakė, kad reiktų kaip tik apsipraust prieš mylintis. Aš nenaudoju jokių ploviklių, tik vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 18:34)
Tai kad aš kankinuos jau n metų (kartu su BV), o nuo šio sausio pas savo gyd vaikščiojau kas 2 sav. Išrašė visus įmanomus vaistui, savaitei padeda. Dabar neseniai su draugu po išgėrem flucohexal tabletę, kolkas ramu, bet dar savaitė nepraėjo  biggrin.gif  Paskutinį kartą man darė onkocitologinį, bet jis jaučiu neparodo grybų. Nes aš aiškinu ginei, kad daug išskyrų blogo kvapo, o ji sako "tai išskyros turi būt, o tas kvapas... nu apsiplausi". Turbūt nesuvokia. Tai ir pasakė, kad turėsiu naudot žvakutes dažnai. Sako tai čia normalu, kaip be kremo negali, taip ir be šito, čia ne vaistas, o palaikyt higienai. Aha, kažkodėl mano pažįstamoms moterims ta higiena taip brangiai nekainuoja...

vagisan arba gynocaps


Onkocitologinis daromas norint patikrinti gimdos kaklelio būklę, prevencinė priemonė nuo vėžio smile.gif su grybais šitas tyrimas nieko bendro neturi...

Flucohexal tai fluconazolis, nuo grybo, o kiek jūs jo gėrėt? tik po 1 tabletę? na, partneriui tai gana, o tau tai dar vienos reiktų (geriamos su 3 dienų pertrauka), nebent tu gėrei vieną tabletę ir tuo pat metu dar naudojai žvakučių antigrybelinių (kiek žinau, Macmiror Complex yra universalios, tinka ir pienligei gydyti, ir BV, ir mišriai infekcijai)

Papildyta:
QUOTE(solo @ 2009 05 10, 18:50)
Aš jau esu naudojus ir gynocaps, ir vagisan (kartu su antibiotikais tabletėmis). Toks jausmas, kad esu visiems vaistams atspari...
---
Nesiprausti?  blink.gif  Tuomet nebūtų tų santykių visai. Dėl kvapo negalėčiau nei pati mylėtis nei draugo prisileisti. Be to, ginė sakė, kad reiktų kaip tik apsipraust prieš mylintis. Aš nenaudoju jokių ploviklių, tik vandeniu.


Kai naudoji antibiotikus tuo pat metu reikia profilaktiškai išgerti 150mg fluconazolio tabletę arba Vagisanas tiktų, bet fluconazolis pigiau gaunas smile.gif

Jei yra kvapas, vadinasi tuometu yra BV arba mišri infekcija, ir mylėtis išvis nepatartina, lygiai taip pat negalima mylėtis gydantis, naudojant žvakutes, reikia išlaukti iki gydymo pabaigos, sunaudoti atstatančių žvakučių kursą, o tada jau šokt į lovą smile.gif

Dėl prausimosi prieš lytinius santykius. Čia tas varijantas, kai perdėta higiena tik pablogina reikalą. Net ir paprastas vanduo sausina ir taip jau išbalansuotą makštį, nebelieka natūralios drėgmės, išplaunamos gerosios bakterijos, kai makštis sausa tai labai lengva gleivinę pažeisti ir vėl zarazą užsiveisti... čia kaip pasaka be galo bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzusienos: 10 gegužės 2009 - 18:06
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 13:10)
Na, aš dar jo vis neišbandžius... bet Actigelį naudoju ir lengvas "deginimo" pojūtis - normalus reiškinys, taip ir turi būti, po minutės praeina smile.gif


Man nepraėjo ir nusiprausus dar visą vakarą graužė ir nekartą bandžiau verysad.gif
Atsakyti
Tai apsiplauti isorinius organus galima, bet maksties nei pries mylintis, nei siaip be reikalo nereikia schmoll.gif

is savo patirties galiu pasakyti, kad nei zvakutes, nei geriami , nei tos ilgo poveikio tabletes man visiskai nepadejo. Diflukan ( tai turbut kaip flukohexal) man padejo tik pirmus 3 menesius, o paskui dar bevartojant vel islindo. geriau 7 men, bet be reikalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carla @ 2009 05 10, 19:17)
Man nepraėjo ir nusiprausus dar visą vakarą graužė ir nekartą bandžiau verysad.gif


Hmm, na, gal tavo organizmas nepripažino šitos priemonės.. būna gi, kad netinka... bet keista tikrai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzusienos @ 2009 05 10, 18:00)
1.Flucohexal tai fluconazolis, nuo grybo, o kiek jūs jo gėrėt? tik po 1 tabletę? n

2.Jei yra kvapas, vadinasi tuometu yra BV arba mišri infekcija, ir mylėtis išvis nepatartina, lygiai taip pat negalima mylėtis gydantis, naudojant žvakutes, reikia išlaukti iki gydymo pabaigos, sunaudoti atstatančių žvakučių kursą, o tada jau šokt į lovą smile.gif

3.Dėl prausimosi prieš lytinius santykius. Čia tas varijantas, kai perdėta higiena tik pablogina reikalą. Net ir paprastas vanduo sausina ir taip jau išbalansuotą makštį, nebelieka natūralios drėgmės, išplaunamos gerosios bakterijos, kai makštis sausa tai labai lengva gleivinę pažeisti ir vėl zarazą užsiveisti... čia kaip pasaka be galo bus...

1.Taip, vieną tegėriau, ir tai, savavališkai, nes kai ginė išrašė paskutines žvakutes (vaistinėj spec pagamino geltonas), po kelių dienų vėl iš naujo viskas prasidėjo. Per 5 mėn suvartojau šiuos vaistus: Macmiror, Arilin, Gynocaps, Poligynax, Mycomax, Diflucan, Flucohexal, Trichopolį ir doksicikliną, Berlocid, Betadine ir Femminelle žvakutes. Nuo Femmineles, beje, buvo žiauru, nuo vienos žv. graužė, perštėjo 3 dienos nebežinojau, kur dingt. O su antibais susigadinau skrandį. Pripažinkit, toks kiekis nėra normalu, o antibai neturi veikti tik savaitę? blink.gif

2. Taip, mišri. Tai aš ir taip nesimyliu... gaunas keli kartai per mėnesį, kuomet man yra "geriau". Gydantis nesimyliu.

3. Tai aš turėjau omeny, kad makšties neplaunu, tik išorėj apsiplaunu. Apskritai viduj laaabai retai kokiu tamtum rosa tirpalu prasiskalauju ir tiek. Ir niekad neturėjau galimybės pasimylėt ekspromtu dėl tų pačių bėdų, pastoviai draugui reikia pasakyt "palauk, dabar aš einu apsiprausti". Pravalas...
Atsakyti
ir as beveik visas tas esu vartojusi doh.gif
tik antibiotiku tai ne schmoll.gif . kodel tau juos israse? juk jie veikia tik tuo momentu uzdegima, o paskui dar blogiau doh.gif . antibiotikai isvis musu priesas.

paskui as meciau visas tas zvakutes, tabletes. pradejau pasitepineti su tepalais. ne tiek, kiek yra nurodymuose (nes vistiek nepades, tik bereikalingas nuodijimasis), bet tik tiek , kad kazkiek pagerintu savijauta. o maksti plauti man efektyviausia paprasciausia priemone - vandeniu su soda.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 05 10, 20:06)
ir as beveik visas tas esu vartojusi doh.gif
tik antibiotiku tai ne schmoll.gif . kodel tau juos israse? juk jie veikia tik tuo momentu uzdegima, o paskui dar blogiau doh.gif . antibiotikai isvis musu priesas.

paskui as meciau visas tas zvakutes, tabletes. pradejau pasitepineti su tepalais. ne tiek,  kiek yra nurodymuose (nes vistiek nepades, tik bereikalingas nuodijimasis), bet tik tiek , kad kazkiek pagerintu savijauta. o maksti plauti man efektyviausia  paprasciausia priemone - vandeniu su soda.


Sodos tirpalas palengvina situaciją tik esant pienligei, kai BV ar mišri infekcija - netinka! Ne vienos ginekologės pasisakymus šiuo klausimu esu skaičiusi.

Tuo pačiu dar noriu dėl medetkų nuoviro perspėti - jis netinka esant pienligei, nors daugelis merginų rekomenduoja šią liaudišką priemonę. Reikalas tame, kad medetkos veikia antibakteriškai, bet ne fungistatiškai, t.y. jos neveikia grybo, kuris ir yra pienligės sukėlėjas. Taip kad apsiplaunant medetkų nuoviru rizikuojama išsausinti gleivinę ir viso labo išplauti gerąsias bakterijas, kurias kaip tik reikia visokeriopai dauginti smile.gif

O antibiotikais, greičiausiai, buvo gydoma BV, bet kadangi nebuvo vartota antigrybelinių priemonių profilaktiškai pirmuosius kartus, antibiotikai iššaukė pienligę ir prasidėjo užburtas ratas...gydai BV, paskui pienligę, paskui vėl BV ir t.t. sad.gif
Atsakyti