Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(ella* @ 2010 01 11, 18:31)
o as maniau, kad jie kaip tik neturi cukraus g.gif  va net radau straipsni kur parasyta: "Jie saldūs, tačiau saldumynams įprastą cukrų čia keičia ne tokie „blogiukai“ – fruktozė ir laktozė." ar skaitosi kad fruktoze irgi blogai pienligei g.gif

manau,kad candida grybelis minta bet kokios kilmės cukrumi,taip,kaip ir mielės.Jos puikiai iškelia tešlą ir naudojant fruktozę.O pačios fruktozės dž.vaisiuose labai daug.
Tiesa mane rodos ir pačią norėjo pult pienligė (tfu tfu tfu) tik su soda nusiprausiau ir daugiau nieko nebesijaučia...O jau planavau Mycomax pirkt vėl. doh.gif Pas mane atsiranda prisigėrus antibiotikų.2008 m. atsirado apie Kalėdas,nes prieš tai buvau vieną po kito 4-5 antibų kursus sugėrus.Dabar,va rudenį sugėriau vėl 3 kursus ir man pienligė jau nuo lapkričio vis jau norėdavo lįst,bet neišlįsdavo,tai tikiuos,kad ir dabar tai false aliarmas doh.gif g.gif
Atsakyti
buvau siandien pas gydytoja, tai sake kaip as noriu ta siauba issigydyt, jei pas mane kraujas prastas ( esu vegetare) ir paskutiniu metu siaubinga stresa patiriu, miegu po valanda per para.. tai nusipirkau jogurto tableciu, sodos.. bandysiu vistiek kazkaip tvarkytis doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
tfu tfu tfu, bet gal jau kokius metus, o gal jau ir daugiau šita bjaurybė jau nebeapsireiškia.
Seniau ji mane labai kankino, kol pakeičiau gydytoją. Senoji gydytoja pastoviai vaistus išrašinėdavo, tai kiek esu lomexino suvartojusi, net nebesuskaičiuočiau. Žvakutės - tepalas , tepaslas, žvakutės..... ir t.t... Ir kaip tas pats taip tas pats...
Sakau užteks pinigus taškyt ir nuėjau pas kitą gydytoją.
Jokių vaistų ji man neišrašinėjo. Liepė pirmiausia pakeisti imtimios higienos prausiklį į Vagisan
http://www.100metu.l...igienai/vagisan
, be to dar liepė suvartoti Femigel http://www.100metu.l...ai/tea_tree_oil
Negaliu atsidžiauti. Aišku Vagisanas ir femigelis nepigiai kainavo, bet per tuos metus būčiau tikrai daugiau pinigų išleidus vaistams.
Taip pat reikia atsisakyti kasdieninių įkolotų, ir stengtis dėvėti medvilnines apatines kelnaites.
Be to Eurovaistinėj dabar Vagisanui 25% nuolaida. Tai va panelės - pabandykit. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bercike: 14 sausio 2010 - 16:11
nedaznai buna candida, bet sodos tirpalas, man nepatinka ir ne ka tepadeda. prasiplaunu Tantum rosa tirpaliuku kelis kartus, kaip mat palengveja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bercike @ 2010 01 14, 18:01)
Sveikos,
tfu tfu tfu, bet gal jau kokius metus, o gal jau ir daugiau šita bjaurybė jau nebeapsireiškia.
Seniau ji mane labai kankino, kol pakeičiau gydytoją. Senoji gydytoja pastoviai vaistus išrašinėdavo, tai kiek esu lomexino suvartojusi, net nebesuskaičiuočiau. Žvakutės  - tepalas , tepaslas, žvakutės..... ir t.t... Ir kaip tas pats taip tas pats...
Sakau užteks pinigus taškyt ir nuėjau pas kitą gydytoją.
Jokių vaistų ji man neišrašinėjo. Liepė pirmiausia pakeisti imtimios higienos prausiklį į Vagisan
http://www.100metu.l...igienai/vagisan
, be to dar liepė suvartoti Femigel http://www.100metu.l...ai/tea_tree_oil
Negaliu atsidžiauti. Aišku Vagisanas ir femigelis nepigiai kainavo, bet per tuos metus būčiau tikrai daugiau pinigų išleidus vaistams.
Taip pat reikia atsisakyti kasdieninių įkolotų, ir stengtis dėvėti medvilnines apatines kelnaites.
Be to Eurovaistinėj dabar Vagisanui 25% nuolaida. Tai va panelės - pabandykit.  4u.gif

As irgi turejau sia beda, kaltinu kasdienius iklotus, ar sintetines kelnaites, dabar deviu tik medvilnines ir jokiu ilkotu, jau daugiau ne metai tfu tfu tfu - bet viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
niekur nesu uzmacius to tantum rose,gal galetu kas pasakyt kur pirkot,kaina ir pns blush2.gif aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamacka23 @ 2010 01 07, 11:10)
daviau as ir vyrui vaistu,abu jau pedantiskos higienos laikomes,bet va eme po mm ir vel atsikartojo ta zaraza  verysad.gif
sodos tirpalas gerai,bet kiek girdejau tik nuo perstejimo padeda,o ka daryt kai man jokio perstejimo nera,tik  isskyros nemalonaus kvapo  blush2.gif

o tu isitikinus, kad tau kandida? gal koks uzdegimas, o ne kandida? nes kandidai perstejimas labaaai budingas, o jei jo nera? Gal kokia kita. va radau:

Trichomonozė - infekcinė, lytiniu būdu užkrečiama liga, kurią sukelia makštinės trichomonos. Trichomonoze serga 50-60 proc. moterų. Ligai būdingos gausios, gelsvai žalsvos spalvos išskyros. Gydant ligą būtina gydyti ir jos partnerį, nors jis ligos simptomų gali ir nejausti (vyro apyvarpės smegmoje gali būti neaktyvių trichomonos formų, kurios, lytiškai santykiaujant, gali patekti į makštį ir ten sukelti uždegimą).

Kandidomikozė. Ligą sukelia vienaląstis mikroorganizmas, kurio yra apie 80 rūšių. Palankias sąlygas kandidamikozei sudaro sutrikusi angliavandenių (cukrinis diabetas) ir baltymų apykaita, vitaminų perteklius ar trūkumas, neracionalus antibiotikų vartojimas, pakitusios gleivės. Kandidomikozę gali išprovokuoti tai, kad įvairiomis priemonėmis (makšties plovimais, higieninėmis priemonėmis) sunaikinamos makštį apsaugančios bakterijos. Ligai būdingas perštėjimas, deginimas makštyje ir išorinių lytinių organų niežėjimas, gausios išskyros, noras dažniau šlapintis. Gydomi abu partneriai. Liga nemaloni, tačiau nepavojinga.

Bakterinė vaginozė - tai makšties infekcija, kai pagausėja natūraliai esančių bakterijų. Moteris jaučia nemalonaus kvapo (supuvusios silkės) išskyras iš makšties, makšties erzinimą, pagausėja išskyrų. Liga diagnozuojama labai paprastai - ant kalio šarmo užlašinamas šių išskyrų lašas ir iš karto pajuntamas nemalonus kvapas.
Atsakyti
Siaubas!! bijau.gif baisi liga.. pirma karta susiduriau unsure.gif aciu Dievui kad farmacininkai sukure gerus vaistukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2010 01 15, 12:56)
o tu isitikinus, kad tau kandida? gal koks uzdegimas, o ne kandida? nes kandidai perstejimas labaaai budingas, o jei jo nera? Gal kokia kita. va radau:

Trichomonozė - infekcinė, lytiniu būdu užkrečiama liga, kurią sukelia makštinės trichomonos. Trichomonoze serga 50-60 proc. moterų. Ligai būdingos gausios, gelsvai žalsvos spalvos išskyros. Gydant ligą būtina gydyti ir jos partnerį, nors jis ligos simptomų gali ir nejausti (vyro apyvarpės smegmoje gali būti neaktyvių trichomonos formų, kurios, lytiškai santykiaujant, gali patekti į makštį ir ten sukelti uždegimą).

Kandidomikozė. Ligą sukelia vienaląstis mikroorganizmas, kurio yra apie 80 rūšių. Palankias sąlygas kandidamikozei sudaro sutrikusi angliavandenių (cukrinis diabetas) ir baltymų apykaita, vitaminų perteklius ar trūkumas, neracionalus antibiotikų vartojimas, pakitusios gleivės. Kandidomikozę gali išprovokuoti tai, kad įvairiomis priemonėmis (makšties plovimais, higieninėmis priemonėmis) sunaikinamos makštį apsaugančios bakterijos. Ligai būdingas perštėjimas, deginimas makštyje ir išorinių lytinių organų niežėjimas, gausios išskyros, noras dažniau šlapintis. Gydomi abu partneriai. Liga nemaloni, tačiau nepavojinga.

Bakterinė vaginozė - tai makšties infekcija, kai pagausėja natūraliai esančių bakterijų. Moteris jaučia nemalonaus kvapo (supuvusios silkės) išskyras iš makšties, makšties erzinimą, pagausėja išskyrų. Liga diagnozuojama labai paprastai - ant kalio šarmo užlašinamas šių išskyrų lašas ir iš karto pajuntamas nemalonus kvapas.

nu va as ir mastau,kad gal man visai kas kita g.gif savo prielaidas pradejau mest tada kai jau pas gydytoja atsibodo vaiksciot ir pirkti vieninteli jo priskiriama VISISKAI NEVEIKSMINGA vaista Polyginax doh.gif
pas mus kai provincija tai is 5 gydytoju visi sarlatanai,jau nebezinau pas kuri eiti,dar kokia seno "sukirpimo" ir uzvelt sugeba,kad va kokia netvarkinga ar dar kokia unsure.gif tai tada atsoka fantazija pas kokius gydytojus lankytis blink.gif

kartais jau prisiruosiu eit pas gyd ir vel pabijau,kad susiviepus paziures o tada jau lysk stacia i zeme verysad.gif o kaip jus moterys einat pas gydytojus?ar nesijauciat nepatogiai blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(irbyte @ 2010 01 15, 09:40)
As irgi turejau sia beda, kaltinu kasdienius iklotus, ar sintetines kelnaites, dabar deviu tik medvilnines ir jokiu ilkotu, jau daugiau ne metai tfu tfu tfu - bet viskas ok thumbup.gif

as iklotu jau daug metu nenaudoju ir tik medvilnines kelnaites,bet rezultatas tas pats,labai gerai kad kitoms tik tiek ir pakanka smile.gif

QUOTE(mamacka23 @ 2010 01 15, 10:18)
niekur nesu uzmacius to tantum rose,gal galetu kas pasakyt kur pirkot,kaina ir pns  blush2.gif aciu labai  4u.gif

Tantum Rose buna pirkti vaistinese,paklausk ir tau tikrai parodys,jei pati nepastebi

QUOTE(mamacka23 @ 2010 01 15, 18:36)
nu va as ir mastau,kad gal man visai kas kita g.gif savo prielaidas pradejau mest tada kai jau pas gydytoja atsibodo vaiksciot ir pirkti vieninteli jo priskiriama VISISKAI NEVEIKSMINGA vaista Polyginax  doh.gif
pas mus kai provincija tai is 5 gydytoju visi sarlatanai,jau nebezinau pas kuri eiti,dar kokia seno "sukirpimo" ir uzvelt sugeba,kad va kokia netvarkinga ar dar kokia unsure.gif tai tada atsoka fantazija pas kokius gydytojus lankytis blink.gif
kartais jau prisiruosiu eit pas gyd ir vel pabijau,kad susiviepus paziures o tada jau lysk stacia i zeme  verysad.gif  o kaip jus moterys einat pas gydytojus?ar nesijauciat nepatogiai  blush2.gif ?

kai tik isisuko sita zaraza pirma karta labai buvo nepatogu eiti pas gydytoja,taip pat kazkaip galvojau kad gydytojos ziures i tokia paciente kaip i kokianesvaruole ir panasiai,bet aciu dievui pasitaike kopetetinga gydytoja ir kaip tik pasake kad cia yra daugiau perdaug svariu moteru liga doh.gif dabar jau einu visai nesidrovedama,bet jau atsibodo vaiksciot nes niekas nepadeda,bet vis neprisiruosiu to paselio tyrimo pasidaryti,kai grysiu i LT butinai si karta jau eisiu ir pasidarysiu paseli,cia man jau paskutine viltis,kad po tyrimo paskirs man tinkamus vaistus ir gal issivaduosiu is sitos zarazos doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, as issigydziau gana lengvai ir jau metus jos neturiu tos zarazos.
Man ir MB buvo sita problema ir jis nuejo pas gera gydytoja dermatovenerologa Šakali ir issprende musu problema. Israse mykosept 1 tablete (15 lt) Tris keturias dienas pries menstruacijas ir po gausiuju menstruaciju (tepliojimo metu ) isgerti po 1 tablete, abiems su vyru. Tai iseitu po 1 tablete tau ir vyrui pries menstruacijas ir po 1 tablete iskart po menstruaciju. Vyrui reikejo gerti jas 3 menesius o man puse metu. Bet dabar jau nebesiskundziu savo problama.
Atsakyti
QUOTE(redsunrise @ 2010 01 18, 14:45)
Sveikos merginos, as issigydziau gana lengvai ir jau metus jos neturiu tos zarazos.
Man ir MB buvo sita problema ir jis nuejo pas gera gydytoja dermatovenerologa Šakali ir issprende musu problema. Israse mykosept 1 tablete (15 lt) Tris keturias dienas pries menstruacijas ir po gausiuju menstruaciju (tepliojimo metu ) isgerti po 1 tablete, abiems su vyru. Tai iseitu po 1 tablete tau ir vyrui pries menstruacijas ir po 1 tablete iskart po menstruaciju. Vyrui reikejo gerti jas 3 menesius o man puse metu. Bet dabar jau nebesiskundziu savo problama.


labai dziaugiuosi kad tau tai padejo,sitas budas isbandytas ir patikek rezultatas tas pats doh.gif
Atsakyti