Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)


Mane taip pat kamuoja sitas siaubas.Jau tiek pinigu isleidziau,ir vistiek istisai tas pats.Dabar vel,nors pas gydytoja buvau pries dvi savaites.Jau net nebezinau ar pas ja eiti eilini syki verysad.gif .
Gal kas bandet mesti saldumynus,po kiek laiko padejo ?
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2010 01 18, 19:43)
Mane taip pat kamuoja sitas siaubas.Jau tiek pinigu isleidziau,ir vistiek istisai tas pats.Dabar vel,nors pas gydytoja buvau pries dvi savaites.Jau net nebezinau ar pas ja eiti eilini syki  verysad.gif  .
Gal kas bandet mesti saldumynus,po kiek laiko padejo ?

as saldumynu nevalgau, bet sita liga turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2010 01 18, 20:43)
Mane taip pat kamuoja sitas siaubas.Jau tiek pinigu isleidziau,ir vistiek istisai tas pats.Dabar vel,nors pas gydytoja buvau pries dvi savaites.Jau net nebezinau ar pas ja eiti eilini syki  verysad.gif  .
Gal kas bandet mesti saldumynus,po kiek laiko padejo ?



as saziningai pora menesiuku nevalgau, kefyro stikline vakare isgeriu, ir galiu pasigirti, siandien buvau pas ginekologe, grybo nerasta smile.gif) nors as vis tiek kartais jauciu diskomforta, tai dar patare pabandyt nedepiliuoti ten kuri laika, bet tai nezinau, sunkiai bus doh.gif taip pat medetkas pavartoti profilaktiskai.. reikia daug kantrybes su ta pienlige... blush2.gif
Atsakyti
Aaaaaaaaaaaaaaa.... Pas mane ir šita bjaurybė. Prieš keletą dienų išsiaiškinau:"Labas, aš kandidozė" - fui fear.gif Daktarė išrašė klotrimazolio žvakučių ir dar lubrikanto (jau nebeatsimenu pavadinimo), kuris irgi turi kažkokių antigrybelinių savybių. Tai vakar jau beveik nieko nejaučiau, o šiandien vėl degina graužia sad.gif Dabar dar pas jumis visokių "liaudiškų" patarimų prisikaičiau, bandysiu kažką sau taikyti.
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 01 18, 20:03)
as saldumynu nevalgau, bet sita liga turiu smile.gif

Ir aš doh.gif Jau pavargau.... Du metai bevaisio gydimo.....Paskutiniu metu jau nieko nerado,o pojūčiai oi kokie nemalonūs. Jau nebežinau ir ką kaltint ir už ko kabintis g.gif
Atsakyti
Labas rytas,
As isbandziau tantum rosa, kol naudoji tol veikia, o po to vel tas pats, po to arbatmedi, pradzioj patiko, po to jauciau kad per drastiska priemone. Pakeiciau vietoj importinio intymios higienos prausiklio I lietuviska Margarita intymios higienos prausikli, skeptiskai ziuredama pirkau, maniau visvien nieko gero, o pasirodo man pasiteisino. Nusiperku su alaviju, reikia labai mazai, nes gausiai putoja jei visu putu ir nepavyksta nuplauti , jos nedirgina ir negriauzia. Gal kas bandete, ar Jums jisai pasiteisina?
Atsakyti
QUOTE(redsunrise @ 2010 01 19, 11:12)
Gal kas bandete, ar Jums jisai pasiteisina?

Bandžiau. Nieko... schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai nežinau, ar šitą ligą, ar dar kokį biesą turiu.... Kankinuos jau treti metai, gausios geltonos išskyros, griaužimai, nemalonus kvapas - tai nuolat sukasi ratu. Vaistų privartojau saujom, tyrimus dariausi visus, kokius tik įmanoma. Bet nieko. Išrašo tam kartu vaistų, o po savaitės vėl grįžta vienas iš šlykščių simptomų ir pakaitom...
Aš jau atrodo, tuoj nuprotėsiu, dabar, prieš porą dienų baigiau vartoti "Arilin" nes ginekologė sakė, jog panašu į BV.
Geriu daug ežiuolės, jogurto kapsules, vakar ten "Dobilo" natūralaus jogurto susišvirkščiau.... Nes jau vėl buvo prasidėjęs nemalonus karštis, niežėjimas.
Pasakysiu taip, iš proto galima išeit, nėra normalaus gyvenimo...
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 01 19, 15:18)
Aš tai nežinau, ar šitą ligą, ar dar kokį biesą turiu.... Kankinuos jau treti metai, gausios geltonos išskyros, griaužimai, nemalonus kvapas - tai nuolat sukasi ratu. Vaistų privartojau saujom, tyrimus dariausi visus, kokius tik įmanoma. Bet nieko. Išrašo tam kartu vaistų, o po savaitės vėl grįžta vienas iš šlykščių simptomų ir pakaitom...
Aš jau atrodo, tuoj nuprotėsiu, dabar, prieš porą dienų baigiau vartoti "Arilin" nes ginekologė sakė, jog panašu į BV.
Geriu daug ežiuolės, jogurto kapsules, vakar ten "Dobilo" natūralaus jogurto susišvirkščiau.... Nes jau vėl buvo prasidėjęs nemalonus karštis, niežėjimas.
Pasakysiu taip, iš proto galima išeit, nėra normalaus gyvenimo...



i pienlige tikrai nepanasu...nebent yra ir pienlige ir dar kazkas...o tau dare visus tyrimus del LPL? o jeigu jau tris metus kankiniesi, keisk ginekologa...
Atsakyti
Sveikos merginos,

Noriu Jusu paklausti - ar visada sergant pienlige niezti makstyje? As tai jokiu nemaloniu pojuciu nejauciu (nei isskyros pakitusios, kvepia irgi iprastai, neniezti), taciau vakar ginekologe paeme tepineli ir pasake, kad man pienlige. Israse polygynax zvakutes.
As anksciau esu sirgusi pienlige, taciau tada tikrai labai viskas niezejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SweetTalk: 20 sausio 2010 - 14:24
QUOTE(minute_ @ 2010 01 18, 20:39)
as saziningai pora menesiuku nevalgau, kefyro stikline vakare isgeriu, ir galiu pasigirti, siandien buvau pas ginekologe, grybo nerasta smile.gif) nors as vis tiek kartais jauciu diskomforta, tai dar patare pabandyt nedepiliuoti ten  kuri laika, bet tai nezinau, sunkiai bus  doh.gif taip pat medetkas pavartoti profilaktiskai.. reikia daug kantrybes su ta pienlige... blush2.gif


O medetkas tai gerti ar voneles daryti?
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2010 01 20, 17:51)
O medetkas tai gerti ar voneles daryti?



voneles darytis, kas 3-4 dienas
Atsakyti