Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(shrekiuke @ 2009 10 09, 07:33)
Dariau su riešutais ir razinom ,tik dedu daug daugiau nei po saują. Šį kart dariau su riešutų mišinių, nuo migdolų nuėmiau odelę, nes ji tokia nefaina buvo, tai jautėsi daug riešutų ir razina dėjau dideles tokias. Na sakau man jis tortas kaip tortas, tik va kur buvo daugiau kremo tai man skaniau, tai sakykim tešlą dariau ne iš pilnos normos, o kremą iš visos, tai sakyčiau man netgi biški trūko kremo dar.  Bet čia skonio reikalas, o va kas mėgsta napaleoną, tai sakau kartojo ir čepsėjo. Labai labai patiko, sulaukiau labai daug komplimentų, tai buvo nerealiai smagu ir paglostė savimeilę smile.gif pasijutau kaip didžiausia specė :)Nors jį dariau tik antrą kartą. Antrą kartą jis man pasidarė daug greičiau, gal dėl to, kad gerai atitaikiau tešlos konsistenciją, tai su juo netaip jau ir daug to darbo, nes lakštai lengvai gaminasi, pas mane jų buvo 15 plius dar ltešlos likučius trupiniam sunaudojau smile.gif

thumbup.gif Del to torto ir as sulaukiau daug komplimentu,net rankas buciavo-sake tokio skanaus nera valge. lotuliukas.gif O man irgi skaniausias is napoleonu gimines,kiek yra teke kepti.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 09, 11:11)
thumbup.gif Del to torto ir as sulaukiau daug komplimentu,net rankas buciavo-sake tokio skanaus nera valge. lotuliukas.gif O man irgi skaniausias is napoleonu gimines,kiek yra teke kepti.

Daividija,kazkur buvot uzsiminus,kad kepat torta "Voveraite",kazin ar yr cia kur receptas g.gif .O gal cia tikrai tas pats,kur merginos iesko g.gif ?Susigundziau ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 10 09, 16:01)
Daividija,kazkur buvot uzsiminus,kad kepat torta "Voveraite",kazin ar yr cia kur receptas  g.gif .O gal cia tikrai tas pats,kur merginos iesko  g.gif ?Susigundziau ir as  blush2.gif

As kepiau Voveraite,bet ten pyragas,toks sokoladinis,slapias su riesutais,receptuko neidejau,bet jeigu domina galiu parasyt.Jis be pertepimu,mergaites iesko kazkokio torto su kremais,o si radau rusaiciu forume ir vadinasi "Voveraite". blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 09, 19:35)
As kepiau Voveraite,bet ten pyragas,toks sokoladinis,slapias su riesutais,receptuko neidejau,bet jeigu domina galiu parasyt.Jis be pertepimu,mergaites iesko kazkokio torto su kremais,o si radau rusaiciu forume ir vadinasi "Voveraite". blush2.gif

galit parasyt,jei nesunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvii @ 2009 10 09, 16:45)
galit parasyt,jei nesunku  4u.gif

Gerai,parasysiu;

5-6 kiausiniai,
250g minksto margarino ar sviesto,
1 stikline cukraus pudros,
1/2 stiklines grietines,
1v.s.su kaupu kakavos,
1/3 stiklines miltu,
1a.s.sodos(be kaupo),uzgesintos 1v.s.acto,
1-1,5 stiklines graikisku arba kitokiu kapotu riesutu
vanilino,1/2-1 v.s.cukraus pudros.

_________________
Trynius atskirti nuo baltymu.
margarina istrinti su cukraus pudra ir trinant deti po viena tryni.,supilti grietine,kakava,persijoti miltus.Ir ismaisyti iki vienalytes mases.I ja sudeti gesinta soda,vanilina,riesutus.
Baltymus isplakti iki standumo,gale sudeti cukraus pudra ir kelis lasus citrinos sulciu.Sita mase per kelis kartus atsargiai imaisyti i tesla.Paruosta tesla supilti i paruosta forma(istepta riebalais arba istiesta sviestiniu popieriumi.) ir deti i Jau ikaitinta orkaite 200C.
Ataususi aplieti sokoladine glazura arba sokoladu.
Atsakyti
Sveikutes,gal klausimas jums pasirodys idiotiskas,bet as visiskai zalia tortu kepime,o sumasciau pasidaryti "Juodaji miska",biskvitai iskepti,issiplaku grietinele,ji man pasirodo per saldi ir ipilu vienos citrinos sulciu,ir is isplaktos grietineles gaunu saldziarugsti sviesta.tai va ir klausimas-kada reikia ipliti citrinos sulciu?pries plakant?aciu
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2009 10 10, 00:26)
Sveikutes,gal klausimas jums pasirodys idiotiskas,bet as visiskai zalia tortu kepime,o sumasciau pasidaryti "Juodaji miska",biskvitai iskepti,issiplaku grietinele,ji man pasirodo per saldi ir ipilu vienos citrinos sulciu,ir is isplaktos grietineles gaunu saldziarugsti sviesta.tai va ir klausimas-kada reikia ipliti citrinos sulciu?pries plakant?aciu

Šiaip specių reikėtų klaust, ypač Olestos, bet aš nebent jei pilčiau tai tik plakimo pradžioje g.gif bet turbūt nesu bandžius su sultim, visada dedu tik citrinos rūgštelę ir labai liuks išsiplaka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 10 10, 02:40)
Šiaip specių reikėtų klaust, ypač Olestos, bet aš nebent jei pilčiau tai tik plakimo pradžioje g.gif bet turbūt nesu bandžius su sultim, visada dedu tik citrinos rūgštelę ir labai liuks išsiplaka mirksiukas.gif

taip, visus ingredientus, dažus (jeigu dažot), reikia dėti plakimo pradžioje.
Plakant sekti grietinėlės "būklę" ir nepadaryti sviesto.
Jeigu labai jau reikia skonį pataisyti, tai gal tuomet galima būtų dėti kad ir tas sultis į išplaktą grietinėlę, bet išmaišyti šaukštu. g.gif
Atsakyti
rugsteles citrinu cia nera,tik citrinos,bet as supyliau sultis ir neplakiau tik permaisiau su sluotele ir viskas-susoko i gabalus
Dabar leksiu pirkt grietineles ir bandysiu is naujo,pilsiu pradzioje ziuresim kas gusis,aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2009 10 10, 10:32)
rugsteles citrinu cia nera,tik citrinos,bet as supyliau sultis ir neplakiau tik permaisiau su sluotele ir viskas-susoko i gabalus
Dabar leksiu pirkt grietineles ir bandysiu is naujo,pilsiu pradzioje ziuresim kas gusis,aciu labai

taip ir turėjo nutikti, į saldų produktą supykei citrinos sultis, ir sutraukė gabalais...sultis pilt į grietinėlę nebent pačioj pradžioj plakimo, bet jei grietinėlė skirta papuošimui, tai jau tada visai netinkamas sprendimas....

juodam miškui vienam dideliam indeliui grietinėlės imkit 60-80 g cukraus ir 0,3-0,5 a.š. citrinos rūgštelės mirksiukas.gif jei vyšnios saldžios....pilnai normai juodo miško sunaudoju 2 indelius grietinėlės, 120 g cukraus

papuošimų grietinėlei imama 1/4 grietinėlės svorio cukraus 4u.gif ir 0,5 a.š. citrinos rūgštelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 10, 10:55)
taip ir turėjo nutikti, į saldų produktą supykei citrinos sultis, ir sutraukė gabalais...sultis pilt į grietinėlę nebent pačioj pradžioj plakimo, bet jei grietinėlė skirta papuošimui, tai jau tada visai netinkamas sprendimas....

juodam miškui vienam dideliam indeliui grietinėlės imkit 60-80 g cukraus ir 0,3-0,5 a.š. citrinos rūgštelės  mirksiukas.gif jei vyšnios saldžios....pilnai normai juodo miško sunaudoju 2 indelius grietinėlės, 120 g cukraus

papuošimų grietinėlei imama 1/4 grietinėlės svorio cukraus  4u.gif ir 0,5 a.š. citrinos rūgštelės  4u.gif

o ka daryti kai nera citrinos rugsteles?kuo parugstinti grietinele?
Atsakyti
citrinos sultim.
Atsakyti